General Category > Igre

BATTLEFIELD mod \\\"Srpske Specijalne Jedinice\\\"

(1/2) > >>

Milan Marovic:
Š ta mislite o modu \\\'Srpske Specijalne Jedinice\\\' (SSJ MoD) za igricu Battlefield (EA GAMES) ?

Robbyn �:
Ako neko dođe do linkova za download bio bih mu zahvalan da ih okači.Voleo bih da probam ovu igricu...

Becej City:
Mislim da je ovo uradjeno tako da ne mozes da je skines, tj. neminovna je kupovina ukoliko zelis da je probas.

Cuo sam za ovo jos prosle godine.

Robbyn �:
Hahaha,ako neko stane na kraj pirateriji-za to će biti odgovorni naši ljudi.Ja sam čuo ranije za onu \\\"Povratak na Kosovo\\\"-čak sam je i video u par navrata ali nisam uzeo jer sam čuo da je urađeno na endžinu  Operation Flashpoint,a ta igra mi se baš i nije svidela...
Battlefield je već nešto drugo,pa mislim da vredi probati...

Becej City:
Robbyn napisao/la:

--- Citat ---Hahaha,ako neko stane na kraj pirateriji-za to će biti odgovorni naši ljudi.Ja sam čuo ranije za onu \\\"Povratak na Kosovo\\\"-čak sam je i video u par navrata ali nisam uzeo jer sam čuo da je urađeno na endžinu  Operation Flashpoint,a ta igra mi se baš i nije svidela...
Battlefield je već nešto drugo,pa mislim da vredi probati...
--- Kraj citata ---



Nisi me razumeo ... Ali kako sam objasnio sturo - nije ni cudo...

Igricu moze da kupi i prereze svako, ali nakon instalacije oni ti mejlom salju neki mali fajl pokretach koji ima u  sebi neku registracionu zajebanciju i pasuje samo na tvom kompu, tj. treba da odgovara serijskom kodu tvog hard diska koji si im ti prethodno poslao mejlom.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju