Autor Tema: Noćni dnevnik  (Pročitano 60646 puta)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #165 poslato: Februar 05, 2008, 07:02:05 pre podne »
McM napisao/la:
Citat
:chatting: :kolce: :lolpopodu: :lishce: :jesgotov: otprilike tako ce izgledati subotnji moj dolazak u becej,posle 2 meseca izlazak sa starim drustvom...

Pa dodjes onda u Debeli sa kumom Mishom i zaboravite mobilne telefone a?;) :P :laugh: :ohmy:

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #166 poslato: Februar 05, 2008, 02:27:42 posle podne »
jebes ga,bitno je reci da kod tebe ipak ima postenih ljudi,pa nam te telefone i vrate sutra:)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #167 poslato: Februar 05, 2008, 04:44:55 posle podne »
Obraz je bitniji od jednog usranog telefona..

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #168 poslato: Februar 06, 2008, 03:22:31 pre podne »
naravno,zato i volem da dodjem bas kod tebe,eto me u subotu,nemogu docekati bog te...;)

mumba

  • Gost
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #169 poslato: Februar 06, 2008, 04:40:20 pre podne »
e pa onda da se otrujemo od alkoola mcm jel važi?

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #170 poslato: Februar 06, 2008, 04:40:27 pre podne »
Volem i ja!Moguce u petak,ako ne budem sprecen.

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #171 poslato: Februar 06, 2008, 05:09:54 pre podne »
:thumb: :thumb: :thumb: :juhuuu: :juhuuu: :juhuuu: :kolce: :flashica: :flashica: :flashica: :tapsh: :tapsh: :tapsh:
zjjjuuuuuu,nadam se samo da nece biti fajronta pre zore...Cipi pribavi tuborgica,a moz i lavica 0,33...

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #172 poslato: Februar 10, 2008, 08:28:16 posle podne »
Cross,vreme je za jedan tvoj finiiiiiiiiii esej.:)

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #173 poslato: Februar 10, 2008, 09:51:09 posle podne »
Sinoc i nije bilo tako loše, napravio sam standardnu turneju, Peni pa Stejdž... Nije bilo loše, bilo je dosta lepih devojaka u gradu... :blush:

TiDža84

  • Gost
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #174 poslato: Februar 10, 2008, 10:07:34 posle podne »
Penny...promocija Jagera,al sam se nakupila suvenira pffff...a posle Stage,za promenu,prvih sat vremena super a posle....tuga...

mumba

  • Gost
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #175 poslato: Februar 10, 2008, 10:22:53 posle podne »
prvo smo se zagrejavali kod mene,nakon toga u floyd u kojem sam se od mase veoma smorio tako da mi ni koncert nije pomogao u raspolođenju,jer je ozvučenje mozak pomeralo!nakon toga sam došao do pozorišta bio malo tamo odvojio se sa sobom i tada nabasao na bakandžu i integrala te smo zzajedno svi sa drugar maksom poitali u belami gde smo se omacili od alkoholčine.posle tog epskog putovanja završili smo sa po kila masna bureke u lada samara i nako treštveni bakanero and ja smo se otkotrljali kuću pravi true izlazak kao nekada!sve u svemu bilo dobro eš divlje!bilo odprolike ovako!


Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #176 poslato: Februar 10, 2008, 10:58:27 posle podne »
bilo sinoc nesvakidasnjih tripova.

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #177 poslato: Februar 11, 2008, 04:01:05 posle podne »
TURNEJA:
-petak,nakon 2-3 jutarnje kafe naisao je moj veliki prijatelj David pa smo sutnuli par piva uz njegovo klasicno deranje i cmizdrenje.Otisao sam kuci oko 17h pa se vratio u 20h na dogovorenu partiju preferansa.Bio drugi dobar pa je Demeter platio sve sta smo popili(oko 900 din)tu sam drmno par Takovo viljamovki i par piva i dostigao sam radnu temperaturu.Onda smo se jos malo zajebavali u Debelom i bacali kockicu u po 20 dinarki.To nam je inace omiljena zabava a nekad mozes i zaraditi,ja bio u plusu 180 dinara i par pica.Pa oko pola 1 presli u Penny na Karamele.Tu sam drmnuo jos 3-4 piva,bilo bi i vise nego sam zaboravio novcanik.Bakandza i ekipa su bili standardno dobri,cak me i Milana pozdravila preko razglasa sto mi je bilo vrlo milo.Onda smo presli u Stage i stojali do fajronta,mislim da se nista nije bitno desilo osim sto smo pozirali i malo su me cudno gledali posto sam bio u svom iscepanom Lewis gornjaku pa se nisam bas uklapao u ambijent.Onda sam se vratio u Debeli pa sam se druzio sa nekom devojkom do 7 ujutru pa kad je ona otisla ja sredio kafanu i sacekao malog Lazu Upsidea na smenu i usput popio jos par piva i odigrao partiju preferansa online na IPREF sajtu.Ali sam bio dosta zbunjen pa se nisam nesto proslavio.Onda su dosli opet David i Demeter i pili kafe i piva i prepricavali dozivljaje od sinoc.Otisao sam kuci konacno u 13h i spavao do 18h.Izasao sam u 19h naravno u Debeli i tu nas je bilo bas puno posto su dosli i Moma i Loki i Spale iz NS-a.Tu sam cugao sa Karoljem pivo i peler opet negde do 1 sat ujutru pa smo otisli ja i Trajce u Penny i smarali neke dve devojke i pili jegera i pelera i piva uf.Onda otisli u Stage pa odma u Bar.Tamo isto nista nije bilo pa smo se vratiliu Debeli i sedeli i cugali do 6 ujutru.Onda su otisli svi i ja opet sredio kafanu i sacekao Lazu.Opet se skupili polako svi i analizirali prethodno vece i umirali od smeha posto su Tamas i Spale napravili kurcslus u Belamiju prava roadhaus tuca sa sve stolicama i pepeljarama.Onda smo oko 14h otisli na robnjak u restoran Panorama i jeli(neka corba pa gulas i salata) i pili(nemaju Lav!!??).E tako siti i preporodjeni smo otisli svi u Bumerang na bilijar..e tu sam vec popio Coca-colu i posle par partija otisli u kladionicu pa kuci konacno.Naravno tiket nije dosao ali bitno je da smo se svi proveli do jaja i da smo svi zivi i zdravi zavrsili vikend.Neki manje vise mamurni neki sa sljivama a neki sa novim poznanstvima...sve u svemu sasvim obican vikend provod;) :P :) :unsure:

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #178 poslato: Februar 11, 2008, 11:33:21 posle podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
TURNEJA:
-petak,nakon 2-3 jutarnje kafe naisao je moj veliki prijatelj David pa smo sutnuli par piva uz njegovo klasicno deranje i cmizdrenje.Otisao sam kuci oko 17h pa se vratio u 20h na dogovorenu partiju preferansa.Bio drugi dobar pa je Demeter platio sve sta smo popili(oko 900 din)tu sam drmno par Takovo viljamovki i par piva i dostigao sam radnu temperaturu.Onda smo se jos malo zajebavali u Debelom i bacali kockicu u po 20 dinarki.To nam je inace omiljena zabava a nekad mozes i zaraditi,ja bio u plusu 180 dinara i par pica.Pa oko pola 1 presli u Penny na Karamele.Tu sam drmnuo jos 3-4 piva,bilo bi i vise nego sam zaboravio novcanik.Bakandza i ekipa su bili standardno dobri,cak me i Milana pozdravila preko razglasa sto mi je bilo vrlo milo.Onda smo presli u Stage i stojali do fajronta,mislim da se nista nije bitno desilo osim sto smo pozirali i malo su me cudno gledali posto sam bio u svom iscepanom Lewis gornjaku pa se nisam bas uklapao u ambijent.Onda sam se vratio u Debeli pa sam se druzio sa nekom devojkom do 7 ujutru pa kad je ona otisla ja sredio kafanu i sacekao malog Lazu Upsidea na smenu i usput popio jos par piva i odigrao partiju preferansa online na IPREF sajtu.Ali sam bio dosta zbunjen pa se nisam nesto proslavio.Onda su dosli opet David i Demeter i pili kafe i piva i prepricavali dozivljaje od sinoc.Otisao sam kuci konacno u 13h i spavao do 18h.Izasao sam u 19h naravno u Debeli i tu nas je bilo bas puno posto su dosli i Moma i Loki i Spale iz NS-a.Tu sam cugao sa Karoljem pivo i peler opet negde do 1 sat ujutru pa smo otisli ja i Trajce u Penny i smarali neke dve devojke i pili jegera i pelera i piva uf.Onda otisli u Stage pa odma u Bar.Tamo isto nista nije bilo pa smo se vratiliu Debeli i sedeli i cugali do 6 ujutru.Onda su otisli svi i ja opet sredio kafanu i sacekao Lazu.Opet se skupili polako svi i analizirali prethodno vece i umirali od smeha posto su Tamas i Spale napravili kurcslus u Belamiju prava roadhaus tuca sa sve stolicama i pepeljarama.Onda smo oko 14h otisli na robnjak u restoran Panorama i jeli(neka corba pa gulas i salata) i pili(nemaju Lav!!??).E tako siti i preporodjeni smo otisli svi u Bumerang na bilijar..e tu sam vec popio Coca-colu i posle par partija otisli u kladionicu pa kuci konacno.Naravno tiket nije dosao ali bitno je da smo se svi proveli do jaja i da smo svi zivi i zdravi zavrsili vikend.Neki manje vise mamurni neki sa sljivama a neki sa novim poznanstvima...sve u svemu sasvim obican vikend provod;) :P :) :unsure:


Sedi 5,ali...

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Noćni dnevnik
« Odgovor #179 poslato: Mart 01, 2008, 10:46:25 posle podne »
sinoc stage, nesto malo oko 1....bzvz bilo, a onda...


belami....
majko mila!!!! :ohmy: :ohmy: :huh: