Društvo > Religija

Brojanica

<< < (2/2)

Bosko Sa kanala Pink-a:
Gospodar Vremena napisao/la:

--- Citat ---Ma kakva vera, danas velika vecina ljudi nosi to kao modni detalj, pri tom misleci kako ih masa shvata kao neke ozbiljne, pobozne osobe.
Muka mi je od takvih.

Attila, druze, nish licno!:)
--- Kraj citata ---




Ali kako ljudi rezonuju, to je bas chudno (jadno!?)...
Nosi brojanicu - on je pobozan. Nosi bele pertle na crnim martinama - on je fashista. Nosi krst oko vrata - taj je \\\"Mladicevac\\\".
Ne volim ljude koji tetoviraju slavu ili nesto slicno na sebi. Vernost usavrshavas, radis na njoj a to nikako ne iskazujes javno!!! Ako vec hoces takav tatoo da uradis, odes kod popa, pitash ga da ti da \\\"dozvolu\\\"...

Ali kad vidim da nose brojanicu oko noge, clanka (!?) i brojanice oko ruke - u svim duginim bojama - sta drugo nego da se covek iznervira? Gde je tu zdrav razum...
Paz\\\' da nije pobozan, ali jbg, to su donele one \\\"zlatne 90-te\\\"... Sto kaze Gospodar, vecini je to SAMO modni detalj, eto, ide mi lepo uz majicu i \\\"najk\\\" patike... Ziveo Dugi, Prle, Ushke, Skole, Gara i kompanija... P.S. Jel neko od njih doziveo punolestvo?! Zivele \\\"dizel\\\" godine!!!

Ovde ima dosta OFF-a....

Z A:
mnogo se vi tripujete na tako obicnu temu...
mnogo loseg zdravog razuma...

Becej City:
aj baci onda neku psidzu da se iskuliramo za oprost grehova!;)

Z A:
uskoro na temi \\\"mixevi za download\\\" ;)
ne mogu sada,idem na stoni penis pa kad se vratim.
Nasao sam nekog Arkanoydz-a,jebe keve.

a sada back to topic.

Marina Kovacev:
Ni ja ne nosim brojanicu... Mada ih imam par... nekako, ne vidim zasto bih se osecala blizom Bogu ako je imam na ruci...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju