Društvo > Muški kutak

Pazljiv muskarac = papucar?

<< < (2/7) > >>

Igor Trbic:
pa recimo ja gledam da ugodim devojci shto je vishe moguce.....mada me je bivsha veza podstakla na suprotno- koliko god se ja trudio previshe je! :/ mada opet to zavisi od osobe do osobe.....za sada sam mogao da prosudim iz malog iskustva ( jedna veza ) tako da cu se vratiti ovamo kad budem bio pametniji shto se ovog tiche :)

a da umalo zaboravih-papuchar.....hmm.....pa ne pogadjaju me mishljenja drugi, mislim na one koji mi nisu nishta, tako da svako ima pravo na svoje mishljenje ali ga ne moramo i uzeti kao ozbiljno to je nasha stvar.....zar ne? :)

Menjano: shadow_dancer,   17.09.07 20:21

Axl Axl:
Mislim da je i ljubomora imala udela u svemu tome... Što se mene tiče mali znaci pažnje su uvek pomerali planine...

Bosko Sa kanala Pink-a:
Nisam zastupnik te teze da je papuchar onaj ko je pazljiv... Eto, to je ono chemu sam razglabao na temi \\"Zvezde Granda\\". Sve vrednosti su ispomerane!!!

20-ih godina proshloga veka to je bilo Okej, biti sharmantan, dobar... Tako neko stanje svesti se zadrzalo u svim iole normalnim zemljama.


A mi?
Shta, veci sam frajer i ribe se vishe loze na mene ako jache prdnem, ako mi motor vishe bruji, ako se potuchem vishe puta u gradu za noc??? Jel to frajer!? A shto nema ni srednju, to nije bitno, vazno je da moze da ti pukne shamar kad\\\' mu se digne, da te tretira kao zivotinju. Jadna smo mi nacija, pa to ti je...

I naravno, u tako izvrnutom sistemu vrednosti, svako tera svoju korist te se chesto deshava da koja god strana vishe davala vezi - ova druga koristi.

Zoran Sarajlija:
...pokazi koju zvezdu da ti skinem...
 

Leana Tajkov:
Ne vidim razlog zasto bi se neki muskarac nazivao papucarom ako zeli da pokaze da je lepo vaspitan i da mu je stalo do devojke?!
Ako zelis da ugodis devojci,znaci da ti je bitna.
A sto se nasilja tice...meni nije normalno da decko udari devojku :(
Pre bih ja tukla decka nego on mene :laugh:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju