Autor Tema: Ozvucenje u centru  (Pročitano 8962 puta)

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #30 poslato: Jun 26, 2008, 11:28:53 posle podne »
rez napisao/la:
Citat
Bečej je muziku u centru imao sedamdesetih-osamdesetih /ko se seca ZAGUSA zna o cemu pricam/...
U Zrenjaninu je tako i sa muzikom i sa nekim drugim stvarima zato što se zona u centru zove ZUP / Zona Unapredjenog Poslovanja/. Ali to je posebna tema i projekat /i šta je to ZUP i zašto je Bečej, još, nema, a mogao je imati/.....
Dobro je da je muzika vraćena na Trg... Fala milom...


Eh, ala je to bilo....Jeste da je bila baš ya široke narodne mase ali bilo je odlično.

Još samo da nam donesu još klupa da se lepše sedne, i naravno pojačati barem malo a babe
 neka ne slušaju ako im smeta. Biću i ja deda ali se nadam da ću se skloniti u korist mladjih kao što se i sada sklanjam, t.j. ne sedim u istom kafiću sa mojom decom.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #31 poslato: Jun 26, 2008, 11:49:19 posle podne »
Lusy napisao/la:
Citat
Naravno da pozdravljam ponovno pokretanje razglasa i po meni u periodu  od 17 sati- 23 sata bi trebalo da se pojača bar za 5o %.                Nikom neće smetati čak ni onim bakicama :)  ( mislim da se može uprogramirati i jačina zvuka , kao i trajanje )... Sve pohvale za momke i ponovno pokretanje razglasa :)


Koliko sam ja upucen razglas jos nije kompletno gotov. U fazi zavrsetka je kontroler koji ce bas ovo gore navedeno raditi. Pojacavati i utisavati muziku u odredjeno doba...pitacu mog imenjaka pa cu napisati il jos bolje konacno cu ga nabediti da se registruje na forumu i da pise kako se sta razvija...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #32 poslato: Jun 27, 2008, 12:16:26 pre podne »
Kanda je on vec registrovan.. ;)

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #33 poslato: Jun 27, 2008, 01:01:03 pre podne »
Lusy, stvarno nisam siguran ko je sve bio u toj grupi dobre dece, pa ne bih da pogrešim. Fala tebi na lepim željama, al nakupilo se koječega na mom hard disku...
Muva je sletela na pravo mesto! Nije, i ne treba muzika da bude u prvom planu na trgu. Hajde da se, za početak, najzad konkretno osmisli pa realizuje trg na kome ima rezona provesti neko vreme, da ne dobiješ sunčanicu, da ti deca ne ginu od bicikala i skutera, da se ne krljaju klizajući se po spomeniku... A da fina muzika sa razglasa upotpuni i oplemeni ugođaj.
Š to se tiče glasnoće, treba imati na umu da u popodnevnim satima rade i škole koje su praktično tu, na trgu, da se u crkvama popodne - predveče obavljaju redovni obredi prema kojima treba imati respekta... Kada se sredi i ta frcokla od kontrolera, šta li je, i to će da se sredi, kad bude umesno biće i glasnije, ali u pristojnoj meri, nadam se. Hmm, siguran sam.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #34 poslato: Jun 27, 2008, 01:28:58 pre podne »
Sada je toliko tiho da zaista ni bakicama nemož\\\' smetati, tako da , ako se pojača za 50 posto nema šanse da smeta ni misi ni večernjem, ni tim istim bakicama, a kol\\\'ko sam upoznata raspust je, tako da ni školama ne smeta, koje već, inače, imaju svoje razglase preko odmora... ovo je stvarno pretiho...bar od 17- 23 sati 50% glasnije, sa dobro usmerenim zvučnicima ka unutra, mislim da je to više nego s\\\'merom... I slažem se sa Cvejom da nije muzika ono što treba da bude u prvom planu. U prvom planu treba da bude... šta mislite šta? :)
 
 @ K.Muvo - nadam se da nisi ti ta muva što slete kod Cveje!? ... i pokušaj da sedneš u neki kafić sa svojom decom... nije tako strašno... samo ne treba preterivati ;)

@ M. Lala & Virus-ako je  mladi G-din na forumu, ne vidim zbog čega ne napiše kako stvari stoje :)

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #35 poslato: Jun 27, 2008, 03:46:40 pre podne »
cveja napisao/la:
Citat
Lusy, stvarno nisam siguran ko je sve bio u toj grupi dobre dece, pa ne bih da pogrešim. Fala tebi na lepim željama, al nakupilo se koječega na mom hard disku...
Muva je sletela na pravo mesto! Nije, i ne treba muzika da bude u prvom planu na trgu. Hajde da se, za početak, najzad konkretno osmisli pa realizuje trg na kome ima rezona provesti neko vreme, da ne dobiješ sunčanicu, da ti deca ne ginu od bicikala i skutera, da se ne krljaju klizajući se po spomeniku... A da fina muzika sa razglasa upotpuni i oplemeni ugođaj.
Š to se tiče glasnoće, treba imati na umu da u popodnevnim satima rade i škole koje su praktično tu, na trgu, da se u crkvama popodne - predveče obavljaju redovni obredi prema kojima treba imati respekta... Kada se sredi i ta frcokla od kontrolera, šta li je, i to će da se sredi, kad bude umesno biće i glasnije, ali u pristojnoj meri, nadam se. Hmm, siguran sam.


Svaka ti rec zlata vredi...