Mladi > Život mladih

Gde ste sve putovali?

<< < (3/4) > >>

Boris Majstorovic:
Celu bivsu SFRJ, Madjarska(nx), Ceska(3x), Slovacka(4x), Poljska(1x), Rusija(2x), Belorusija(1x), Ukrajina(6 meseci), Moldavija(1x), Litvanija(1x), Svedska(1x), Danska(1x), Holandija(1x), Belgija(2x), Francuska(4x), Nemacka(10x), Austrija(bar 10x), Svajcarska(2x),Spanija(1x kontinettnali deo, 2x ostva), Portugalija(1x), Italija(6x), Rumunija(1x), Bugarska(2x), Grcka(Ceo kontinentalni deo i 5 ostrva), Turska (2x) , Malta (1x i previse), Kipar(2x)  u Evropi. Egipat(2x), Tunis(1x) i Kenija(1x) u Africi. Emirati(1x), Sirija(1x i previse) i Izrael(1x) u Aziji.

Sto se tice preporuka zavisi ko sta voli.
*Meni je licno bilo odlicno u Egiptu,Keniji, bivsim SSSR republikama, OKTOBER FEST i Vinen festvale u Stutgartu i to bih preporucio svim muskarcima.
*Sa porodicom bilo je odlicno na svim letovalistima u Grckoj, Spaniji, Siciliji i Taormini u Italiji i Turskoj. Na Malti je shitina najveca, a na Kipru je nekako plasticno.
*Sa muskim drustvom je bilo najbolje u Svedskoj, Nemackoj, Austriji i Nemackoj.
*Sa zenskim drustvom Italija, Francuska i Spanija.

Toliko.

Serveto Pecin:
tata Boris wrote:

--- Citat ---Celu bivsu SFRJ, Madjarska(nx), Ceska(3x), Slovacka(4x), Poljska(1x), Rusija(2x), Belorusija(1x), Ukrajina(6 meseci), Moldavija(1x), Litvanija(1x), Svedska(1x), Danska(1x), Holandija(1x), Belgija(2x), Francuska(4x), Nemacka(10x), Austrija(bar 10x), Svajcarska(2x),Spanija(1x kontinettnali deo, 2x ostva), Portugalija(1x), Italija(6x), Rumunija(1x), Bugarska(2x), Grcka(Ceo kontinentalni deo i 5 ostrva), Turska (2x) , Malta (1x i previse), Kipar(2x)  u Evropi. Egipat(2x), Tunis(1x) i Kenija(1x) u Africi. Emirati(1x), Sirija(1x i previse) i Izrael(1x) u Aziji.

Sto se tice preporuka zavisi ko sta voli.
*Meni je licno bilo odlicno u Egiptu,Keniji, bivsim SSSR republikama, OKTOBER FEST i Vinen festvale u Stutgartu i to bih preporucio svim muskarcima.
*Sa porodicom bilo je odlicno na svim letovalistima u Grckoj, Spaniji, Siciliji i Taormini u Italiji i Turskoj. Na Malti je shitina najveca, a na Kipru je nekako plasticno.
*Sa muskim drustvom je bilo najbolje u Svedskoj, Nemackoj, Austriji i Nemackoj.
*Sa zenskim drustvom Italija, Francuska i Spanija.

Toliko.
--- Kraj citata ---



Preterano... Ekstra!
\\\'Ocu i ja na drugi kontinent! U drugu vremensku zonu...
Neka... Jednog dana...:dry:

mumba:
idi u bugarsku ili rumuniju i tamo ti je druga vremenska zona a jeftino je!

Serveto Pecin:
Virus wrote:

--- Citat ---\\\'Ocu i na drugi kontinent!
--- Kraj citata ---

:P

nemam ime:
tata Boris wrote:

--- Citat ---Celu bivsu SFRJ, Madjarska(nx), Ceska(3x), Slovacka(4x), Poljska(1x), Rusija(2x), Belorusija(1x), Ukrajina(6 meseci), Moldavija(1x), Litvanija(1x), Svedska(1x), Danska(1x), Holandija(1x), Belgija(2x), Francuska(4x), Nemacka(10x), Austrija(bar 10x), Svajcarska(2x),Spanija(1x kontinettnali deo, 2x ostva), Portugalija(1x), Italija(6x), Rumunija(1x), Bugarska(2x), Grcka(Ceo kontinentalni deo i 5 ostrva), Turska (2x) , Malta (1x i previse), Kipar(2x)  u Evropi. Egipat(2x), Tunis(1x) i Kenija(1x) u Africi. Emirati(1x), Sirija(1x i previse) i Izrael(1x) u Aziji.

Sto se tice preporuka zavisi ko sta voli.
*Meni je licno bilo odlicno u Egiptu,Keniji, bivsim SSSR republikama, OKTOBER FEST i Vinen festvale u Stutgartu i to bih preporucio svim muskarcima.
*Sa porodicom bilo je odlicno na svim letovalistima u Grckoj, Spaniji, Siciliji i Taormini u Italiji i Turskoj. Na Malti je shitina najveca, a na Kipru je nekako plasticno.
*Sa muskim drustvom je bilo najbolje u Svedskoj, Nemackoj, Austriji i Nemackoj.
*Sa zenskim drustvom Italija, Francuska i Spanija.

Toliko.
--- Kraj citata ---



Braso, bole da si napisao gde  NISI bio i koliko puta!!!
Shala OCU i ja

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju