Društvo > Posao, novac, karijera

KORUPCIJA!

(1/3) > >>

tanja mitic:
Korupcija podrazumeva nezakonito korišćenje društvenog i državnog položaja i moći radi sticanja sopstvene koristi....

O korupciji je teško pribaviti dokaze, pa su se mnoge korupcionaške afere na zapadu razrešavale sudom javnosti čak i kad nije bilo dovoljno čvrstih dokaza....

Korupcija kod nas?!...

Da li u korupciju spada i korišćenje državnog i društvenog položaja radi zapošljavanja \\\"svojih\\\" ljudi?..radi sticanja nekih koristi....
I kako se boriti, ako u opšte može, protiv toga, takvih?? :angry:

Radomir Jelic:
naravno, to je vid korupcije koji se nazina NEPOTIZAM

boriti se moze iskljucivo pomocu javnosti, jer takve stvari se desavaju najcesce u preduzecima koje zavise od vlasti i politike (citaj: javna preduzeca, ustanove, organi drzavne i lokane uprave...).. jesam li pogodio vishnjice? :)

mumba:
pogodio si. čak sam i ja kurumpiran ima sebe rad\\\' bureka das odreknem!

tanja mitic:
jesi Igrutine....ko prstom u oko....samo podbadaju!  :(

Ivan B.:
Crossbringer napisao/la:

--- Citat ---pogodio si. čak sam i ja kurumpiran ima sebe rad\\\' bureka das odreknem!
--- Kraj citata ---

Odrecu se D.Zmaja,mada idem kad stignem,a ti Cipi,ti,ti nemoj da se pravish da ovo nisi prochitao,jer imas 24h na raspolaganju.Zalihe materijala da spremish za sutra,nemoj da nema pojedinih ili da nestane.Navuci ih kao krtica u jazbinu,a musterija je uvek u pravu,drzs` se tog motoaoaoaoaoaa!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju