Dobrodošli > O Forumu i sajtu

Najbolja tema

(1/3) > >>

irena maric:
Tema na ovom forumu u kojoj najradje ucestvujete je...?

Zasto?

Becej City:
Budimo iskreni, da nema onog podforuma gde su teme uglavnom zabavnog karaktera, forum maltene da bi bio opustoshen.:)

bez namere da ikog omalovazim, ali u zadnjem periodu se sve svodi na \\\"najgluplju rech u ovom trenutku, pesme u slici, asocijacije, sta volim, a ste mrzim, ...\\\":)

Jos jednom, nemoj da mi se neko naljuti, i ja nekad svratim tamo jer je to jedino konstantno ziv podforum.:)

Samo mi je mnoooooooooooooogo zao sto i ostali segmenti foruma nemaju isti tretman, bas kao i pomenuta igraonica.:)

Djordje P.:
jeste tako. teme acocijacije i slike, i reci ovakve i onakve su aktivne jer nema diskusije, nema cilja, pa svako lupa sta hoce u nedogled. teme gde se postavi neko pitanje, ko hoce da da misljenje ostavi ga u par postova kroz malu diskusiju i gotovo.
fale teme, ideje... jbg.
eto ovo je nova tema i super je, makar nesto novo :)
doci cu da vidim ko je sta imao da doda, ali od mene u ovoj temi mozda jos 1 ili ni jedan post. odo\\\' u igre bez granica da shopim neshto :S

Nikola Kurcubic:
Obojica ste u pravu.
 Ali ljudi koji posećuju ovo naše svetilište ili su srednjih godina pa uhvate nešto vremena da se zabave, ili su mladja generacija pa se ne zadržavaju na temama koje zahtevaju poduže pisanije.
I meni fale teme na kojima se č\\\'oek može raspisati ali da nisu politika.
Ja sam na prethodnom forumu koji sam posećivao postavljao teme, opiši najlepše letovanje ili godišnji odmor, ali niko nije bio zainteresovan.
Teme tipa, opiši jedan dan u svom gradu ili reci nešto o svojoj ulici da ne spominjem. Niko se nije ni udostojio da se okači a ne da piše.
Ali zato kratke teme tipa slike i sličice nečije devojke u pijanom stanju, e to je bilo najposećenije.
Sve u svemu svi su željni lake i brze zabave.

 evo probaću ovde neku takvu.

Marina Kovacev:
S obzirom na to da sam ovde od pocetka, kontam da se uvek vrti ista prica u \\\"intervalima\\\", samo se uloge ponekad malo promene... Ekipa istih ljudi (svaki put +- 20) pisu neumorno na sve teme, zatim je jedno vreme tajac, samo se igrice nastavljaju, onda neko od tih 20 otvori nove teme, pa se opet malo pise, pa neki odu sa foruma, te zamene novi forumasi (cudno, uglavnom budu slicni profili osoba) i opet u krug...
Bzvz mi je da otvaram teme i sama odgovaram na njih... citam sve (jedino politiku nekad preskacem), ali ne mogu da kazem da i odgovorim na sve teme. Cudno je, a i zalosno, sto puno Becejaca prati forum (to smo vec negde konstatovali) ali ih, ili mrzi, ili se plase, da nam se priduze... u svakom slucaju, drago mi je sto sam deo ove ekipe, jer funkcionisemo kao da se znamo odavno i to mi je bas simpaticno. :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju