Kultura > Muzika

Beovizija

(1/3) > >>

Vojislav Prkosovacki:




Prvi put u zivotu sam odgledao celu svecanost (zbog mojih drugara Drum`n`Zezovaca) ;) .
Izuzetno jedan zabavan program, prosto nisam mogao da verujem koliko iznenadjenja i neprijatnih gafova voditelja, (bas mi je tesko zbog njih, spremali su se 6 meseci a ni trunke od spontanosti...).
Mislim da razumem citavu formu pesme Evrovizije i sta se tu nudi publici,
i da nema nekog izuzetnog kvaliteta, ali mislim da smo prevazisli sami sebe.

PS Cu ces ce, cemo cete ce  :laugh:

TiDža84:
Lako je sa cinizmom omalovazavati tudj rad,bilo da su vezbali 6 dana ili 6 meseci...ali stvarno su bili ocajni.Toliko promasaja,zamuckivanja,neprirodnosti,gafova na jednom mestu...:S toliko usiljeno i neprirodno...pritom izvodjaci...totalno promaseno.Na kakav ce cirkus tek Evrovizija liciti,u zelji da bude sve kako treba i na \\\"evropskom\\\" nivou,to ce do kraja ispasti tragi-komicno.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
... ne znam sta da kazem. Gledala juce, a evo trudim se da i sada odgledam Reprizu. Bas prosla \\\"cu ces ce...\\\".....Voyac pozdravljam te i ne znam sta bih kaz\\\'la.... a evo sad voditelji pevaju o belom gradu....

 Volela bih da svako od vas bar jednom ucestvuje u snimanju bilo kakve emisije za TV.... tek tada cete znati  o cemu pricam.

.. Ako se ja pitam Jelena Tomasevic i Bora Dugic( odlican muzicar u svom faxu)... nije lose... Ali steta, pesma joj ne odgovara i njen glas ne dolazi do izrazaja. Ovog puta je Zeljko Joksimovic pogresio u dao joj pesmu u kojoj one ne moze da pokaze svoje tehniku.

 Nasa Tanja ima dusu crnkinje i Bozanski glas ... i ja sam se uvek jezila dok smo svirali...i svakoj svirci sam se radovala kao malo dete... i steta sto je tako malo ljudi( ovde kod nas u Beceju) svesno te cinjenice....
...i nisam bas neki reper za ovo. Imam druge kriterijume.

...ipak zelim svaku srecu nasoj predstavnici:)

mumba:
nisam gledao beoviziju iz prostog razloga jer to nije moja šoljica čaja (preterano žestoko za mene) a samim tim sam propusito i ,,gafove\\\'\\\' voditelja nam! mada ako je stvarno bilo tako pitam se hoće li im izražavanje na engleskom biti tačnije????

Olja Milovanov:
Nisam gledala, ali sam cula slicne komentare kao i vase...:(
Nadajmo se da ce se bar malo popraviti i shvatiti to ozbiljnije...:dry:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju