Društvo > Priroda, ekologija i zdravlje

Dom zdravlja u Gradskom pozorištu

<< < (8/8)

Ivan B.:
Mislim da je chika rez magistar knjizevnosti.

Pera Petlic:
...niste došli na \\\"ZVANIČNO OTVARANJE\\\" :) ...sve se odvija po predviđenom planu i programu...neko je prokomentarisao pitanje WC-a, oni nisu u osnovi preko potrebni jer se lekari smenjuju na svaka dva sata (a pacijenata bože hvalati, nema u redovima(neće ih ni biti)) tako da taj \\\"FAMOZNI\\\" WC i nije preka potreba jer gužve nema a verujem da je i neće ni biti...DZ je ispoštovao i ispoštovaće sve mere propisane predlogom ministarstva zdravlja...;)...ipak je ovo \\\"SAMO VIRUS\\\" :laugh: ...ljudi ponovo ponavljam samo perite ruke i pridržavajte se predloženih mera u vezi gripa...a ostalo prepustite nekim drugim ljudima da misle o tome...gde god da je bio izmešten \\\"Dom zdravlja u Gradskom pozorištu\\\" NEKOM BI SMETAO...STO LJUDI STO ĆUDI...:S...

Serveto Pecin:
Ko je rekao Virus?
Zvali ste?
:)

Pera Petlic:
...upravo su objavili da deca do ponedeljka 16.11.\\\'09. neće ići u školu zbog mere predostrožnosti i perioda moguće inkubacije...:( ...

P.S. ...moji su se klinci toliko \\\"IZNERVIRALI\\\" da sam ih jedva umirio od  \\\":plache:\\\"...orila se kuća od smeha...:woohoo:  :woohoo:

Zoran Suboticki:
piCODER napisao/la:

--- Citat ---Rez, kao i uvek kritikuješ one koji rade nešto konkretno i nalaziš razloge zašto to nije trebalo raditi i zašto je lakše češkati jajca kao što ti radiš stalno.

Sada si ti stručniji od lekara iz DZ i terao bi sve u tri lepe i slično. Strašno!
--- Kraj citata ---


Vrlo održivo razmišljanje mladiću! Samo tako nastavi, već si zapažen! Daleko ćeš dogurati!:)

Dobro si primetio: češkam svoja, za razliku od tebe koji si ekspert za šašoljenje tuđih...hm.:laugh: :laugh: :laugh:

Srećno vam otvaranje Zdravstvenog kreativnog Centra!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju