Kultura > Mediji

Tabloidi i časopisi

(1/5) > >>

Irena Žunić:
Tabloidi i časopisi

Najviše volim .....politiku (sve sami lopovi, švaleri, narkomani), a tek kad začine pevačicama sa erker silikon ustima, sponzorušama, fudbalerima. A vanzemaljci, hiromantopraktičari......
Posebna rubrika recepti sa fotografijama : kolači izgledaju kao golubije kake na ogromnom četvrtastom tanjiru, ukrašeni čokoladnim ždricom taman za grafički bijenale.
Može i dijeta „20 sati - 20 kg“., životni san četvrtog jahača apokalipse (GLAD).
lepo mi piše u horoskopu da danas ne perem kosu,  da kupim nove cipele, ne dajem migavac dok vozim!  Provereno!  I sve to za skoro DŽ!

Ja najviše volim i obožavam Politikin Zabavnik, `nako baš!

Tvoj omiljeni ... ?

mumba:
pa imam ih više ali to nisu časopisi nego fanzine - i nvidia,nocturne,butcherian vibe,vampir,explosive r.i.p itd!

a od ostalih stvari svet kompjutera,pc press , hi files , nin,ekonomist tid...

od dnevnih listova politika,novosti,blic itd...

G S:
Najčešće čitam Blic i Dnevnik. Za nedeljne i mesečne časopise stvarno nemam vremena.
Tabloide ne čitam. Kurir,Svet i ostali su čisto smeće puno neistina.

TiDža84:
Od dnevnih novina citam Danas,kad ugrabim od tate,a od nedeljnika citam Vreme i Nin...ponekad i Cosmopolitan..

Radomir Jelic:
novosadski DNEVNIK od dnevnih

mesecnih> National Geography (ranije engleske i hrvatske verzije, od srpske prvi broj), PC World MIKRO, Svet kompjutera, DigitALL...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju