Sport > Sve o sportu

Vaterpolo - incident

(1/2) > >>

VK VAB:
Sportski Zurnal, cetvrtak 5. jun 2008.

\\\"
BECEJ 2005 BEZ PUBLIKE

Po izjavama prisutnih nije bilo najprijatnije proteklog vikenda u Beceju za vreme odrzavanja finalnog turnira za igrace do 17 godina. Incidenti na tribinama, tuca igraca Beceja i Studenta, napadi roditelja na igrace pokvarili su utisak i naterali VS Srbije da reaguje,
- U cilju zastite igraca i klubova kao i da se ne bi ponavljavali nemili dogadjaji Takmicarska komisija je odlucila da Becej 2005 bude kaznjen sa tri meseca igranja bez prisustva publike, Takodje je pokrenut postupak protiv lica (funkcioneri i igraci)za koje postoji disciplinska prijava. U VSS cekamo i izvestaj policije iz Beceja povodom pokretanja postupka protiv jos nekih funkcionera jer postoji sumnmja da su direktno inicirali incidente - rekao je Dragan Arsovic predsednik Takmicarske komisije. \\\"

Zoran Sarajlija:
Ja sam cuo da ce Jugoslav Vasovic i Ecika Mesaros braniti boje Beceja u letnjoj ligi !!!! Dobro sam ja rekao: dici ce se Becej opet

Bosko Sa kanala Pink-a:
Bilo bi lepo da udju barem u tu prvu ligicu pa da se ide na kolektivno navijanje, bice i njima lakse...

G. P.:
Ja sam cuo da je neki covek iz Beceja (oko 45 godina star) isamarao neko dete - igraca? Ne mogu da verujem da je tako. Jel neko cuo nesto o tome? Ne lici mi na Becejce. Mozda je lazni trac?

Petar Petrovic:
Ovo mi vise lici kao clanak sa neke fudbalske utakmice...ali koliko su nam dobri fudbaleri u Beceju ljudi nemaju razloga da prave incidente tamo. Jedino mi nije jasan ovaj deo sa funkcionerima koji su direktno izazvali incidente?!
Eto prilike i za Becejsku policiju da vezba kako da se ophodi sa \\\"navijacima\\\" :))
BTW Ko je pobedio u tuci?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju