Zabava i razonoda > O svemu i svačemu

BLAMOVI

<< < (2/3) > >>

Damir Hadnadjev:
a kada odes kod nekog sa dve potpuno razlicite charape? jedna zimska a druga letnja...godisnje doba jesen :D

Axl Axl:
A kad se nagnes drugarici nesto da kazes sredom na svirci u Peniju pa se ispružiš sa visoke rasklimane stolice? :)

Z A:
Hteo sam jedared da vidim kolko cu izdrazti sa unakazenom frizurom.Uzeo sam makaze i unakazio se.Imao sam rupe po glavi i izgledao sam kao retard.Isao sam tako na fax,setao se po ulici...ali nazalost nisam izdrao duze od 2-3 sata.Otisao sam u neki frizerski salon u Jevrejskoj i osisao se skoro na keca.Tad me je bio blam...

mumba:
ja sam æelav non stop ali pravi blam je  dio u jednoj pivnici pre dosta godina kada smo drugari i ja sedeli  i tek počeli da pijemo znači još trezni ,mase puna kafana ja zveknuo treæe pivo i došlo mi da podrignem,i uradio sam to i sve bi bilo u redu da jučerašnje viršle i svinjski papci u sosu od rasola nisu sa sve pivkanom krenuli napolje. taj mazohizam je trajao čitavih 5 minuta nakon čega sam otišao iz kafane postiðen na očičled svih tih ljudi tamo.

Leana Tajkov:
Eeeee,niko se ne blamira kao jaaaaaaaaaaaa....  :P

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju