Autor Tema: Trebaju li Beceju predstave?  (Pročitano 41797 puta)

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #75 poslato: Novembar 24, 2007, 05:56:25 posle podne »
rez napisao/la:
Citat
Biæu diskreten i pomoæi æu Cveji da ukapira ko sam ja:


Ha ha

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #76 poslato: Novembar 24, 2007, 07:12:22 posle podne »
cveja napisao/la:
Citat
Vidi ti njih, hoæe nešto skandalozno, c,c,c... Pa gde ste mene, ozbiljnog starijeg čoveka našli da skandale pravimo, c,c,c... Usput, čini mi se da ne znam sve članove trupe, pa ne mogu da razmišljam o tekstu. Poštujem privatnost forumašista, ali bih voleo da mi neko nekako diskretno dojavi ko je u ekipi (znam Igrutina, Zmaja, Višnjicu, Dorda, ne znam ko je iza nickova Skandal, Nina, Rez).


sta treba da ti kazem o sebi da mozes da pocnes tekst? :D
pitaj zmaja, od tih sto znas jedino me on poznaje...

Policija_72

  • Gost
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #77 poslato: Novembar 24, 2007, 07:43:27 posle podne »
\\"  Računajte i  na ( nas ) mene.\\"

   Što ste mene izostavili, pa sunce Vam \\"presvetlo\\" kakav je to način?:( :( :(  :dedica: :dedica: :dedica:

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #78 poslato: Novembar 24, 2007, 08:04:14 posle podne »
kako izostavili? prijavio si se? :D

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #79 poslato: Novembar 25, 2007, 12:18:31 pre podne »
Dakle, što se tiče forumašista-glumaca - tu problema neæe biti.
Dajte sada temu predstave. O čemu bi izvoleli forumašisti da predstava govori?
Da to bude neka dečija predstava za odrasle? Ljubavna drama krvavog zapleta i sreænog raspleta? Tragedija svakodnevnog života? Komedija svakodnevnog života? Tragikomedija? Istorijska drama o savremenicima? Politika, seks, ludilo, internet...?

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #80 poslato: Novembar 25, 2007, 02:59:54 pre podne »
ja predlažem da počnemo sa nekom novogodišnjom.
neka bude kraæa ali efektna, neka se radi o izgubljenom Deda Mrazu koji luta li luta i nailazi na decu koja mu u medjuvremenu svoje želje govore a približava se i ponoæ kada on treba npr da sedne u saonice i krene u podelu poklona....haha....recimo....:cheer:


trebalo bi da bude komična sa možda i nekom pesmicom....

Zoran Suboticki

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #81 poslato: Novembar 25, 2007, 05:17:05 pre podne »
Èek da se dogovorimo: jel pravimo tezgu ili pozorišni komad? Jel idemo da igramo za sindikate ili za članove foruma? Višnjice, Višnjice, tc,tc,tc.
Ajd, ok. Novogodišnju. Deca da budu Deda Mrazovi, a mi matorci željni svega /što i jesmo/. Kao okrenuo se svet naopačke. Pa sve kontra.Onda može i pesmica. Hor Beč/ejs/kih Forumaša. U trikoima.

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #82 poslato: Novembar 25, 2007, 05:44:35 posle podne »
Hehehehe, grohotom se smejem veæ neko vreme, heheheh... Volem kad mi uspe navlakuša, pa (najzad) izmamim od diskretnoidnog lika i dela pod nickom Rez ono najbolje od njega!!! Dobrodošao najzad nazad, čime si uznapredovao, samo da znaš!
Grom me gaðao, ako nisam dovoljno lud da sam spreman da uðem sa vama u ovu ujdurmu, ako ste vi zaista spremni da se igramo. Podseæam vas da svi imate svoje obaveze, svoje navike, te da æe ovo tražiti od vas da se ponečega odreknete.
Hajde, sada, da demokratski uradimo ovako, kako vam kažem: Demokratski proces može da počne odmah, i da traje do onog trenutka kada saznamo ko šta radi - ko režira, ko odabira, dramatizuje ili piše tekst, ko radi scenografiju, ko kostime, ko muziku, ko tehniku, ko glumi, ko suflira, ko kosi,ko vodu nosi, ko to kaže, ko...
Drugim rečima: ako stvarno hoæete skandal, prst u oko, nešto drugo i drugačije, hoæu i ja. Ostalo me ne zanima.

Policija_72

  • Gost
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #83 poslato: Novembar 25, 2007, 07:01:11 posle podne »
E jbg. Cvejo, sad si ih poplašio, garant. Puno posla, malo zajebancije, a to oni ne vole. Naravno čast izuzecima.B) :(

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #84 poslato: Novembar 25, 2007, 07:10:13 posle podne »
Ubedjen sam da gresite, g. Policija. Zato sam i prihvatio da se igramo zajedno. Zivi bili pa videli.

Policija_72

  • Gost
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #85 poslato: Novembar 25, 2007, 07:15:45 posle podne »
Ajd neka bude tako. Ja æu dati sve od sebe, da se to ostvari. Cenim tvoj optimizam. :chatting: ali ako zas...u onda: :box: :box: :box: samo ovo pomaže.B)  ili ovo: :bejzbolka:hahahaha

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #86 poslato: Novembar 25, 2007, 07:28:37 posle podne »
u potpunosti razumem Cvejinu reakciju jer kao što je i rečeno možda je najlakše okupiti trupu, nakon toga sledi malo teži zadatak-podele uloge ko æe šta,kako,... a nakon toga još teži-da se krene sa realizacijom tzv projekta bečejskih forumaša....
Cvejina dobra volja je da ustupi teren tj mesto gde æe se sve to uvežbavati....hm...daleko sam veæ otišla...no, sada bi se trebali oglasiti i ostali koji bi se prihvatili celokupnog dogadjaja....a da sve to iziskuje vremena to je tek poseban problem i odluka koju æe morati svi da donesu. da li ste spremni da se odreknete svog slobodnog VREMENA.....;)
ja sam i dalje ZA!

:)

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #87 poslato: Novembar 25, 2007, 08:13:03 posle podne »
i ja... :D

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #88 poslato: Novembar 25, 2007, 08:35:25 posle podne »
Za ovaj projekat spreman sam da se odreknem svega što nemam i što nije moje! Spreman sam da budem kostim na telu glavne glumice, spreman sam da spremam posle predstave, spreman sam da izaðem nespreman pred auditorijum, spreman sam i da četujem danima, spremte se, spremte  i vi ostali...u jebote gde ja odo?????
Šta pozorište zna da uradi od čoveka, a još u njega nisam ni ušao!

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #89 poslato: Novembar 25, 2007, 08:59:31 posle podne »
Znate li kako je majka karala Kraljeviæa Marka? \\"Sine Marko, man\\\' se četovanja...\\" Turci nadiru, a on se zablesio u komp... Zaista, forumašisti, ako želite sebi probleme u životu, udružite svoj rad i vreme sa našom javnom kuæom, tj. ustanovom. Razmišljajte još par dana, pa da krenemo polako... Kuku mene, u šta se upuštam...