Autor Tema: Vojska: redovno ili civilno?  (Pročitano 14277 puta)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 23, 2007, 04:49:44 pre podne »
E, a kao sto vidis, meni nesto opala... :laugh:

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 25, 2007, 01:36:03 pre podne »
auuuu ja otvorio topic i čitam ga ko roman, mali metar postova :)

Sto se tice cura, mislim da te sto vole da ispracaju decka u armiju nisu prave... Što bi rek\\\'o Bora:

\\"...kaži ko te ljubi dok sam ja na straži...\\" :side:

Sto se tiče pucanja, imao sam nažalost nekih iskustava sa graðanskim ratovima, pa mi ni to više nije privlačno...

Mislim da u armiji ne bih naucio nista mnogo pametno, mozda atomski s leva :) i sto bih imao neko novo \\"zanimljivo\\" iskustvo i potrošio mnogo vremena uzalud...

Sva sreca da sam ovih dana saznao da ne moram služiti ako ne želim, pa sam odabrao ovu drugu opciju, ne želim je moj konačan odgovor... :side:

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #47 poslato: Novembar 25, 2007, 11:20:18 posle podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat


A ne kazem JA da si manji muskarac ako si bio u civilnoj (menjao nekom dedi u gerontoloskom pelene, cistio ulice u lepoj zutoj uniformi, kopao grobove na groblju, nosio smece) ali ipak u zenam ima onog \\"primarnog\\" instinkta koji utice na njih u pogledima na muskarce. Pogledaj odnos muskaraca koji imaju devojke a sluzili civilnu ili redovnu. Zamisli se malo. Nek me demantuje neko ako nije tako. :laugh: :P  



Ja bih više volela da mi dečko bude u civilnoj u Bečeju i da kosi ulice, pa a mi je tu svako popodne, nego da se negde u Nišu ili Bujanovcu igra rata po blatu, pa da ga nema po mesec dana... :blink:

TiDža84

  • Gost
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #48 poslato: Novembar 26, 2007, 12:34:34 pre podne »
Ja sam za potpuno ukidanje vojske,treba da se uvede placena vojska,pa ko voli nek izvoli...nekada su ljudi bili u vojsci cak 3 godine.

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #49 poslato: Novembar 26, 2007, 12:43:26 pre podne »
Sto je cisto gubljenje vremena... ;)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #50 poslato: Novembar 26, 2007, 02:03:24 pre podne »
TiDza84 napisao/la:
Citat
nekada su ljudi bili u vojsci cak 3 godine.


Ja sam bio 3 godine + redovna :laugh: I nije to bilo baš tako davno :laugh: :laugh: :laugh:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #51 poslato: Novembar 26, 2007, 08:09:29 posle podne »
TiDza84 napisao/la:
Citat
Ja sam za potpuno ukidanje vojske,treba da se uvede placena vojska,pa ko voli nek izvoli...nekada su ljudi bili u vojsci cak 3 godine.


Hvala bogu od 2009. se ukida redovno sluzenje vojske ostaje dobrovoljno i ugovorci. I u planu je prodaja i demontiranje oko 2000 tenkova.(britanska vojska ima cca 480 a nasa 2800??? LOL) Ja licno isto mislim da je ovakva vojska glupost nevidjena i da je trebalo ukinuti 2000te, ali sta cu ne pitam se ni ja ni vi...

Jagoda L.

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #52 poslato: Novembar 26, 2007, 09:12:20 posle podne »
:( Moje licno iskustvo, imala sam prelepu vezu, i on i ja smo uzivali, voleli se, bilo nam je lepo, i onda je morao otici u vojsku, bio je u Nišu, i kada se vratio, vratio se drugaciji, ubrzo smo se i razisli... :(

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #53 poslato: Novembar 26, 2007, 10:06:36 posle podne »
bad bad karma

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #54 poslato: Novembar 26, 2007, 10:17:46 posle podne »
Hmm...Da,to se dešava...Ljudi se promene.Koliko god sam sebe ubeðivao da sam se vratio isti posle svih onih mesta koje sam prošao i stvari koje su mi se izdešavale,mislim da sam se ipak promenio...

Posle povratka sa Kosova još neko vreme kada sam se budio ujutru prva stvar koju sam nesvesno tražio je pre nego sam oči otvorio je gde mi je puška.
Druga stvar,totalno sam bio dezorijentisan ne znajuæi gde sam kada se probudim,očekujuæi da sam u zemunici...
U nekim slučajevima se gomilala neka doza agresivnosti prema nekim stvarima koje sam ranije bio ladno iskulirao (na primer kada bi me neko gurnuo u gužvi u gradu...)

S druge strane,na neke stvari sam bio potpuno apatičan,kao da me ne dotiču...Ako bih nekada i potrčao za devojkom da bih \\"ispravio stvar\\",dešavalo se da se samo okrenem...
I ja sam raskinuo sa devojkom,ali i ona se promenila...Udalje se ljudi,kada nisu dugo zajedno...

samir gasi

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #55 poslato: Decembar 04, 2007, 08:47:10 pre podne »
Redovna!!!!  Slazem se sa civilnom ali samo ako imas neki posao koji ti je jako bitan a mozes da radis dok sluzis civilnu.
U drugim slucajevima Redovna!!!!B)

Ognjen Miric

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #56 poslato: Decembar 05, 2007, 11:57:34 posle podne »
trenutno sam stranac ovde pa me niko ne cima da idem u vojsku kada ukinu  redovnu vojsku i ja cu da trazim drzavljantvo ako ne budem morao pre da uzmem drzavljanstvo a ako se to desi i budem morao da biram isao bih u redovnu

Vladimir Bunjevački

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #57 poslato: Decembar 06, 2007, 01:36:52 pre podne »
Civilka, matori civilkaa!!!

mada bih malo i puco jbg...!!   :odoja:

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #58 poslato: Decembar 06, 2007, 03:11:26 pre podne »
Ja sam privremeno nesposoban zbog povecanog bilirubina iliti hu a ha ha ha.
Sumnjam da su kreatin+whey isolat+dextroza odradili svoje.
Zato ako ocet da budete razvaljeni i da ne idete u vojsku Creatin Monohidrate+dextroze da bolje crevo upije+Gym+whey isolate pa da vidis...
Skonto sam jos jednu foru ne znam da li moze ali vredi pokusati.
Pre pregleda za vojsku pojedes nesto slatko pa te vrate opet pa onda opet slatko roknes pa mozda jos jednom posle dva tri puta vise te nece zvati i proglasice te shetjerashem ili PRIVREMENO NESPOSOBNIM i zovu te tek za godinu dana kada postupak sa slatkim moze opet da se primeni.

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Vojska: redovno ili civilno?
« Odgovor #59 poslato: Februar 10, 2008, 11:48:46 posle podne »
Ja sam bio u gardi, imislim da sam kvalitetno protraćio svoje vreme...