Autor Tema: Ozvucenje u centru  (Pročitano 8909 puta)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #15 poslato: Jun 24, 2008, 06:02:29 pre podne »
DJ random-generator

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #16 poslato: Jun 24, 2008, 07:04:50 pre podne »
Mislio sam da nema narodne i nekih ekstrema, ali eto, pogresio sam...
CCC... :D

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #17 poslato: Jun 24, 2008, 07:36:01 pre podne »
Bečej je muziku u centru imao sedamdesetih-osamdesetih /ko se seca ZAGUSA zna o cemu pricam/...
U Zrenjaninu je tako i sa muzikom i sa nekim drugim stvarima zato što se zona u centru zove ZUP / Zona Unapredjenog Poslovanja/. Ali to je posebna tema i projekat /i šta je to ZUP i zašto je Bečej, još, nema, a mogao je imati/.....
Dobro je da je muzika vraćena na Trg... Fala milom...

boris petkovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #18 poslato: Jun 25, 2008, 12:30:21 pre podne »
ma bitno da ide muzika...B)

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #19 poslato: Jun 25, 2008, 02:41:10 pre podne »
Lepo je sto imamo muziku u centru i po meni se ok cuje, mozda jedino vikendom da je glasnije. Samo bih zamolila dj-a da ne pusta metal zajedno sa ponocnim crkvenim zvonima, posto odaje laznu sliku o Beceju i malo je scary... :dry:

mumba

  • Gost
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #20 poslato: Jun 25, 2008, 02:55:16 pre podne »
pa šta metalu fali nije metal satanistička mjuza generalno(mada ima takvih) to što niko ne proučava tu vrstu mjuze ovde ne mora baš da kaže da smo sataneri svi od reda 1pa postoji i christian metal tipa narnia,evergray itd koji baš veličaju boga itd!mada black metal spominje satanu i slične stvari samo kao metaforu za ono šta nas čeka ukoliko se kao danas igramo sa prirodom, znači kataklizme i loše promene u prirodi! a sem toga metalci su najkvalitetniji i naj usviraniji muzičari1 sorry za off topic ali morao sam malo da filozofiram! treba svakojaka mjuza da se pušta u centru za svakoga po nešto!evo recimo šta ovima fali a ni trunke o satanizmu1 a o kvalitetu svirke da ni ne započinjem!

{youtube}2-pOMWoWrHw&feature=related{/youtube}

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #21 poslato: Jun 25, 2008, 03:53:03 pre podne »
@rez
ja kao kroz maglu da se secam da su radili zvucnici (oni sto su sada samo kutije ostale). ne secam se da li je muzika ishla uvek ili samo za veca desavanja u gradu (npr kros). ostali mi ushima ne podeseni ekvilajzeri (prejaki visoki tonovi) :laugh:

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #22 poslato: Jun 25, 2008, 04:35:58 pre podne »
Kakvo vreme takva i tehnika, Dorde:)  Bitna je ideja, atmosfera, ljudi...
Razglas jeste radio po vasceli dan, ali uvece je to bila programska sema. I to je bilo ono najgore. Ja nisam voleo taj \\\"mejnstrim\\\", te lepljive pesmuljke, znas ono \\\"za siroke narodne mase\\\", muziku \\\"koju svi vole\\\", \\\"za svaciji ukus\\\"...itd. Ali jbg. imalo je prodju i bilo je puno sveta na trgu...A meni je to bilo najvaynije. Sta mislis yasto sam Trg krstio u  - Zagus?:laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #23 poslato: Jun 25, 2008, 04:47:23 pre podne »
i ja se sećam te čuvene zaguši jer sam odrastao u lenjinovoj ulci,pa i kad sam počeo da izlazim još je to trajalo! a onda je došla 1990-ta !

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #24 poslato: Jun 26, 2008, 05:10:09 pre podne »
Muzika se gasi u 22h, automatski... Zar ne?

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #25 poslato: Jun 26, 2008, 05:16:25 pre podne »
Danas sam par puta prosla pored tih zvucnika,meni se dopada....samo ipak bi trebalo da je malo glasnija muzika.Cak sam i zastala da odslusam pesmu koju davno nisam cula..... :thumb: :thumb: :thumb:

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #26 poslato: Jun 26, 2008, 01:36:29 posle podne »
Jedno vreme (kratko) imao sam priliku da pustam muziku bas na tom razglasu u centru Beceja.
Tada je centar bio krcat a jedan od velikih hitova koji se tada pojavio je:
http://www.youtube.com/watch?v=rfuO1KMTosM
Niko tada nije zajebavao za glasnu muziku a mi se bas nesto nismo ni konjisali.
Secam se recimo da smo pokusali da uvedemo neki pijacni barometar i obavestavali o cenama sa pijace.

Bas bilo lepo.

Zato ovo vaskrsenje razglasa pozdravljam iz dubine duse i molim malo glasnije.:kolce::)

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #27 poslato: Jun 26, 2008, 01:38:39 posle podne »
E da.
Moze`l se znati ko je pokrenuo celu pricu ponovnog rada razglasa?

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #28 poslato: Jun 26, 2008, 08:08:03 posle podne »
Grupa mladih ljudi, ako se dobro sećam bili su Goran Stankov i Dario Hajrić, i čini mi se još par momaka, oprostićete dedi što ne pamti baš dobro...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Ozvucenje u centru
« Odgovor #29 poslato: Jun 26, 2008, 08:57:03 posle podne »
Naravno da pozdravljam ponovno pokretanje razglasa i po meni u periodu  od 17 sati- 23 sata bi trebalo da se pojača bar za 5o %.                Nikom neće smetati čak ni onim bakicama :)  ( mislim da se može uprogramirati i jačina zvuka , kao i trajanje )... Sve pohvale za momke i ponovno pokretanje razglasa :)

@ Cvejo nisi ti baš takav deda za kojeg se izdaješ i vrlo dobro pamtiš, hvalabogu.( namerno zajedno napisano!)
Imaj obzira prema sebi ocu, meni poznato 4-ro maloletne dece i onom 5-om koje je punoletno... i nemoj da se izvalačiš više na to loše pamćenje :)  

Treba da živimo na ovom svetu još duuuugo! Pozdrav i brzo ozdravi! :)