Društvo > Društvo, dom i porodica

.. A Ti?.. Iliti gde smo danas?

<< < (2/5) > >>

Z A:
Bio sam vegeterijanac 3-4 meseca.Mozda bih bio i sada da mi na pregledu za vojsku nije pronadjen povisen bilirubin u krvi posle cega sam uveo radikalne mere u ishrani.Sada ga vise nemam odkad se hranim normalno kao pre.
Al nema od toga leba.
Mislio sam da ce doci do nekih poboljsanja na planu bistrine uma,snage,spiritualne uzvisenosti itd ali nista od toga,i dalje sam glup i slab i neproduhovljen kao i pre :laugh:
Ali cesto mi se desi da se zamislim nad onim sto jedem i pojedem to sa postovanjem.

mumba:
lepo ja kažem jebeš hranu što kurac nije napravio! izvinte me na izrazu!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
ups... a gde se tu uklapa burek i pivo Cross?;)

mumba:
pa dobro burek je od životinjskih derivata(70%)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
nekako me žao da je ova teme umrla. S\\\'toga ću citirati samu sebe:

Lusy napisao/la:

--- Citat ---..Uvek je tesko nesto prvo napisati, pogotovo ako je tema A Ti?....iliti gde smo danas?
Iako sam vegetarijanac od\\\' 86-te, nije mi bila namera da divanimo o vegetarijanstvu....Moji gosti znaju vrlo dobro da su uvek dobrodosli, da se u mojoj kuci uvek dobro jede bas i da nikada ne isticem svoje vegetarijanstvo. Pored raznih djakonija nadje se tu uvek i nesto vegetarijansko... pa ko voli nek izvoli.:)
.. Ideja mi je bila da divanimo o moralu, drustvenim normama, musko-zenskim odnosima, a tu ideju mi je zapravo dao Mali lala onom svojom sada vec cuvenom temom \\\"O bolnoj istini za devojke....O tome ko koliko ceni zivot u ovom ili onom obliku....o siromastvu i bogatstvu... ma skroz siroka tema... Dakle gde smo danas i gde nas to vodi sutra....

\\\'ajd sad!
--- Kraj citata ---


 Dakle ovo je stvarno široka tema za razmenu mišljenja o svemu i svačemu ( nikako nije akcenat na vegetarijanstvu!)

 Gde smo danas i kuda sve to vodi? koliko smo kreativni, a koliko glupi, koliko smo pošteni, a koliko nismo....

 Dobrodošli još jedared :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju