Autor Tema: Akcija OSMEH  (Pročitano 65985 puta)

jovan zivkov

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #255 poslato: Decembar 20, 2008, 06:51:28 posle podne »
E ovako,filadendron je propratio sve svirke i zurke do sada,kakav ce biti kvalitet, to cemo da vidimo s obzirom da je svuda mrak,ali bice(to ce dorde da nabudzi).Stil ce nam pomoci da napravimo brade za deda mrazove,generalna proba Becej punxa je u nedelju,tako da i oni rade.Bice pizdarija ako ubacimo motorashe,pa da deda mrazovi leprshaju na dvotochkashima,jujujujuju

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #256 poslato: Decembar 20, 2008, 08:51:10 posle podne »
Znaci pakovanje je sutra u 16h u pozoristu?
A ko ce, i kada kupiti slatkise ako se kutije sa prilozima iz kafica i prodavnica kupe sutra u 12h?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #257 poslato: Decembar 21, 2008, 01:40:57 pre podne »
Sutra pre podne će se kupiti slatkiši za prvih 100 paketića, (valjda mi stane u auto)...koji se dele 22 i 24 na terenu u Bečeju, ostalo stiže kamionom u ponedeljak u podne.

Sutra se dakle broje pare iz preostalih kutija, pakuje prvih 100 paketića i pričkamo o celoj akciji, dogovaramo se ko pakuje dalje i šta još treba uraditi.

Najavljene uplate i za ponedeljak.

Sutrašnja kupovina će biti plaćena sa računa.

eto... :)

Ne zaboravite danas svirka u Debelom Zmaju, početak u 21 sat.
Nadam se da se vidimo tamo :)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #258 poslato: Decembar 21, 2008, 03:02:11 pre podne »
Lusy, računaj i onih 40 kom. paketića kod mene. Inače imam tačan broj dece za 24- ti. :thumb:

Vidimo se sutra u 16:00.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #259 poslato: Decembar 21, 2008, 03:53:00 pre podne »
Računam Plavi Zoro  :dabome: :)

Danas stiglo 13 novih zimskih jakni sa etiketama i vešalicama, domaćeg proizvođača :)

Sad u Debeli, pa sutra u 16 sati, sem onih koji skupljaju kutije i kupuju robu za paketiće, oni ranije. :)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #260 poslato: Decembar 21, 2008, 04:04:12 pre podne »
:)

Super!Bas sam srecna sto se sve odvija po planu!
Vidimo se sutra!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #261 poslato: Decembar 21, 2008, 04:33:27 posle podne »
Jako je puno urađeno, vidi se da je akcija zaživela.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #262 poslato: Decembar 22, 2008, 04:12:10 posle podne »
Upravo sam stigla iz KTC-a, birala sam sa Lusy slatkise, pa da budete u toku... :)

Juce u 16h nas je bilo vise od 10 u kreativnom centru (ex Libero) i vec je bilo kupljeno sve za prvih 100 paketica, medjutim ekspres posta je greskom poslala brendirane kese u Zrenjanin, umesto u Becej, tako da je juce spakovano prvih 37 paketica koji ce danas biti podeljeni deci u Beceju od 0 do 5 godina. Stigli su paketici od Zoroa; Ultra Boys-a; iz apoteke; iz Prizme; slatkisi i sokici od neke zene (ja se izvinjavam, ali ne znam kako se zove); chipsici prikupljeni na zurci u Debelom (85 kom :) ) i jakne i neka obuca (Marija zna kome je najpotrebnije sa spiska, ta deca ce ih dobiti).
Sada su kupljeni slatkisi za jos 400 paketica, koji se pakuju danas u 17h na istom mestu. Kese stizu. :)
Ko god moze da dodje da pomogne oko pakovanja, dobrodosao je!

Ukupno ce biti podeljeno 750 paketica - znaci dobice ih sva deca do 11 godina koja zive u tezim socijalnim uslovima u celoj opstini.
Vrednost jednog paketica je malo vise od 300 din (nije svaki isti jer u prodavnicama ne postoji dovoljan broj istih slatkisa od svake vrste, pa nisu sve cene jednake), za sada je kupljeno sve za prvih 500, a preostalih 250 ce biti spakovano do 24. i 27.12 kada se dele u ostalim mestima u opstini.

Brle sve snima. :)

Sto se tice kutija sa prilozima, juce su sve pokupljene;
PAPIR SA TACNIM CIFRAMA MI JE OSTAO KOD AXL-A SLUCAJNO, PREPRAVICU CIM GA DOBIJEM!

Floyd - oko 1000
Pozorisni klub - vise od 10 000 :)
Debeli zmaj - oko 3500
Penny Lane -  oko 3500
Stage - oko 2500 ?!
* u kutiji iz Stage-a je falila poprilicna kolicina novca, iako je kutija bila zapecacena. Sta se dogodilo - ne zna se, jer kamere u Stage-u nisu stalno ukljucene. Nadam se da nekog grize savest. :angry:

Zedika - oko 3500
CBA - oko 2500
KTC - oko 500

Ukupno: malo vise od 27 000
Hvala svima koji su se prikljucili i ubacili priloge!

Sutra je finale u Pozorisnom klubu u 17h, dolazi oko 150 dece od 5 do 11 godina. Ko ne moze da dodje danas da pakuje sa nama, vidimo se sutra na finalu! ;)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #263 poslato: Decembar 22, 2008, 04:26:59 posle podne »
Marina_The_Press

  * u kutiji iz Stage-a je falila poprilicna kolicina novca, iako je kutija bila zapecacena. Sta se dogodilo - ne zna se, jer kamere u Stage-u nisu stalno ukljucene. Nadam se da nekog grize savest.

   Znači neki su koristili priliku u mraku.Kako im bre nije sramota, bednici, uzeti od dece. :bejzbolka: :ljutazena: :giljotina: :bich: ništa drugo ne zaslužuju.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #264 poslato: Decembar 22, 2008, 04:29:58 posle podne »
Necu nista da tvrdim, jer ne znam sta se desilo, ali je vise moguce da je neko od osoblja ko je imao vremena da ponovo istopi vosak... :(

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #265 poslato: Decembar 22, 2008, 07:59:56 posle podne »
!?! ta jeste:blink:

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #266 poslato: Decembar 22, 2008, 09:52:03 posle podne »
Zena koja je donela slatkise i sokice se zove Varga Erika,firma Bastion ED,iz Backog Gradista!
Zahvaljujem se svima koji su bili juce i molim vas pridruzite nam se danas!
Posla je dosta!:)
Ali za Osmeh vredi zrtvovati dva -tri sata!:)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #267 poslato: Decembar 23, 2008, 04:21:48 pre podne »
Pozdravljam nase Deda Mrazove!:)
Danas se u mojoj ulici cula graja.Iskreno da vam kazem nisam znala o cemu se radi dok nisam videla Deda Mrazove.Odmah mi je sve bilo jasno.Akcija je krenula.:)
Verujte mi nasi Deda Mrazovi su najveseliji Koje sam ikada videla!Usvakom momentu na njihovim licima je OSMEH!:)

Mogu jos samo da vam kazem da sam se rasplakala.

Spremamo se sutra za finale.U pozoristu u 17h.Sudeci po raspolozenju svih Deda Mrazova,bice lepo,veselo i razigrano.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #268 poslato: Decembar 23, 2008, 04:52:12 pre podne »
Meni se cini da ce se sutra pojaviti puno vise dece nego sto ih je na spisku...
Pa ko moze neka dodje sutra u 15.30 da pakujemo dalje... :)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Akcija OSMEH
« Odgovor #269 poslato: Decembar 23, 2008, 05:02:47 pre podne »
Da Marina u pravu si....

Molimo sve ljude dobre volje da i dalje mogu uplacivati svoje priloge na ziro racun.Svaka pomoc je i dalje dobrodosla.Akcija ce trajati.Necemo stati na ovom.
Toj deci trebaju i cipele, i jakne, i kape....