General Category > becejonliner

debeli zmaj - Game Over

<< < (3/5) > >>

Zoran Sarajlija:
igrutin napisao/la:

--- Citat ---kulturnoumetnički lokal
--- Kraj citata ---

Ova je dobra hahahaha... :thumb: :thumb: :thumb:
A inace....pa nema sta ja da kenjam ili izmisljam o sebi kad me ovde mnogi znaju bas ono dugi niz godina.Znam da niko za mene ne moze reci da sam los...to je 100%.Nisam bas za Nobelovu nagradu ali ...;) ;) ;) sigurno nisam opasan a pogotovo ne odbojan,ja ne znam kako sam tako delovao Marini!?!mozda zbog tetovaza...:P :P :P

mumba:
velik krupan ,bradica,onaj pogled preko oka a i pivika pa ti vidi.deluješ ales brutal za onoga ko te ne zna ali super si lik!

Goran Relic:
Ja sam malo po strani i tog \\\"zmaja debelog\\\" sam smatrao mestom kao nesto bezveze (od svega mi je ime kafane zapalo za usi), mada me je zagolicalo kad mi je Pivnicki rekao da tamo \\\"filadendron\\\" organizuje premijeru jednog od svojih filmova.
Zmajova osecanja i njegovo ponasanje sam ovde zapazio kao pravicna i iskrena (bez obzira koliko on kenjao da se samo zeza).
Jedan od razloga zasto visim na \\\"becejonline.com\\\" su takvi kao ti tebi slicni.

Dragan Stanojevski:
ha,pa pazi ovako, druge si mozda i prevario ali mene neces, prvo i osnovno opasan si po okolinu,iz tvoje kafane izlaze samo troublemaker-i i troublemaker-i. Na drugom mestu, los si uzor deci koja svracaju u tvoj \\\"lokal\\\"! mislim Korto Malteze, tetovaze, Transvision Vamp...ma daaaaaaaaj! ali eto ima i onaj deo pod tri, niko ne moze da spori da Becej ne bi bio isti bez tebe, da si veliki prijatelj i da ljude gledas bez ikakvih predrasuda i podcenjivanja. Ljudi od tebe mogu da nauce dosta, naravno pozitivnog, sto sam i sam iskusio. Manje vise, sve ovo se nazire i u tvojim postovima. DEFINITIVNO imas moj glas Cipi!10ka;) ;) ;)

Sinisa Tomic:
ja tek sad skontao da ovde neko gadno rovari iznutra i to mora de se zaustavi, kako sad i debeli da zavrsi, to nije posteno

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju