Autor Tema: Novogodišnji SMS  (Pročitano 2334 puta)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Novogodišnji SMS
« poslato: Januar 03, 2008, 09:45:12 posle podne »
Dobio sam gomilu više i manje duhovitih SMS čestitki za Novu godinu. Evo jedne (cenzurisane):
Sreæno ti Novo leto, više ga ove godine me.., evri ti iz dzepa virili, zlobnici ti u du.. pirili, ko te se setio, taj te i voli, za one druge k.... te boli.

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Re:Novogodišnji SMS
« Odgovor #1 poslato: Januar 04, 2008, 12:24:46 pre podne »
svim onima koji mi nisu cestitali 2008. neka im se DEDA MRAZ po*nja u kamin, da im irvasi siluju kucnog ljubimca i da im izgori jelka!!! a onima koji su mi cestitali 2007. samo da im kazem da mi se zelje NISU ispunile i da za ovu 2008. salju iskljucivo CASH!!!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Re:Novogodišnji SMS
« Odgovor #2 poslato: Januar 07, 2008, 01:51:17 pre podne »
Ja sam ove godine poslao manje cestitki nego inace, prosto sam  bio premoren, pa mi je bilo mrsko, uglavnom su napisane vec sve dobre ovde... :) Ova Courvoisierova mi je bila najzanimljivija... :)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Re:Novogodišnji SMS
« Odgovor #3 poslato: Januar 07, 2008, 09:24:23 posle podne »
Moram da priznam da sam i ja bila poprilicno lenja sto se tice cestitki... Draze mi je da uzivo pozelim prikladno svakoj osobi nego da zablokiram tudje inboxe, kao sto se meni desava, istim porukama pisanim po sablonu....

Nebojsa Andjelic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 398
    • Pogledaj profil
Re:Novogodišnji SMS
« Odgovor #4 poslato: Januar 11, 2008, 07:28:49 pre podne »
Marina_The_Press wrote:
Citat
Moram da priznam da sam i ja bila poprilicno lenja sto se tice cestitki... Draze mi je da uzivo pozelim prikladno svakoj osobi nego da zablokiram tudje inboxe, kao sto se meni desava, istim porukama pisanim po sablonu....


Kad æeš meni cestitati?