Autor Tema: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...?  (Pročitano 10390 puta)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #30 poslato: Avgust 26, 2008, 04:10:58 pre podne »
Postoje stvari koje se ne uce u skolama i na fakultetima,zar ne?
Nikada nisam osobu cenila zbog toga koju skolu ili koju diplomu ima.Vrednost coveka se meri nekim unutrasnjim osobinama,unutrasnjom aurom!

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #31 poslato: Avgust 26, 2008, 04:13:30 pre podne »
robbine i sta je dalje bilo?

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #32 poslato: Avgust 26, 2008, 04:15:15 pre podne »
Pa ništa,i onako se retko viđam sa njom,u svakom slučaju ne pokušavam više,neka sama otvara svoja vrata :laugh:

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #33 poslato: Avgust 26, 2008, 04:17:18 pre podne »
sta li je ona pricala drugaricama: \\\"mislila sam da je ok a on mi otima sok!\\\" i sl :D

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #34 poslato: Avgust 26, 2008, 04:18:56 pre podne »
Hihihihi,ko zna...To sam ja malo iskarikirao,ali ko zna šta je pomislila...Ali sipati DO VRHA...Lol

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #35 poslato: Avgust 26, 2008, 05:28:54 pre podne »
ma kokoska,sta ces!

Igor Selemba

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...?
« Odgovor #36 poslato: Avgust 26, 2008, 05:32:27 pre podne »

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #37 poslato: Avgust 26, 2008, 05:33:24 pre podne »
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #38 poslato: Avgust 26, 2008, 05:35:42 pre podne »
:thumb: :laugh: :laugh: :laugh:

Igor Selemba

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #39 poslato: Avgust 26, 2008, 05:42:56 pre podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Nestaju polako ali sigurno,zato što ponestaje DAMA...Mala anegdota odnedavno.Izlazim sa (recimo) prijateljicom na piće.Dolazimo do stola,ja joj izmičem stolicu (što inače uvek radim damama ako sam u ženskom društvu),kad ono promaja :laugh: Ladno napravila manevar izbegavanja i već se smestila i još me čudno gleda kao šta mi je šta se držim za stolicu što ne sedam?!
Donose nam piće,i krećem da joj naspem (ali ona valjda misli da želim da joj ga otmem pa brže-bolje sipa u čašu DO VRHA ):laugh:
I pomislim wtf,čemu uopšte...

Da je bila zima i da sam joj hteo pomoći da obuče jaknu još bi mislila da hoću da joj ukradem :woohoo: I šta se onda žalite na kavaljere kada se same ne ponašate kao dame? Čast izuzecima.

Drugim recima mozes biti kavaljer koliko hoces,ali da bi to iole imalo smisla i zene moraju biti dame a ne znate vec sta...

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #40 poslato: Avgust 26, 2008, 05:44:39 pre podne »
{youtube}lz90f3RsSmE{/youtube}

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #41 poslato: Avgust 26, 2008, 05:48:18 pre podne »
e ovo ti je dobro....ha,ha,ha....

mumba

  • Gost
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...
« Odgovor #42 poslato: Septembar 05, 2008, 07:45:41 posle podne »
nestali su 1945 godine!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...?
« Odgovor #43 poslato: Septembar 05, 2008, 08:01:05 posle podne »
ja iskreno mislim da nisu,cinjenica je da se njihov broj drasticno smanjio,i da bi ih trebali staviti pod zastitu drzave kao medvede ,i orlove,dok skroz ne izumru :laugh:
...sad ozbiljno,mislim da jos uvek postoje ali da su se pritajili jer se plase da bi bili ismejani i neshvaceni u ovom \\\"ludom\\\" svetu...tuzno ali istinito,posto je sistem vrednosti poremecen,licno sam doziveo podsmehe nekih ljudi(nebitnih) jer sam jednoj zeni pridrzao ulazna vrata od prodavnice....

Dragan Petric

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Odg: Da li su kavaljeri zbrisani sa lica zemlje...?
« Odgovor #44 poslato: Septembar 16, 2008, 06:15:27 posle podne »
Tjah, postoje u većem broju nego što se inače misli. Ima ljudi kojima je jednostavno to stil, tako im je potpuno nebitno da li će i kako okolina reagovati na to. Mada, poprilično je problematično KOME tu pažnju (po meni, sasvim normalnu - mada u ovom nenormalnom društvu se to smatra ne znam kakvim kavaljerstvom) usmeriti, pošto ima dosta ljudi koji na negativnu reakciju strane kojoj je ta pažnja usmerena reaguju povlačenjem i izbegavanjem sličnih gestova.
Meni nikada neće biti nenormalno da npr. potpuno nepoznatoj ženskoj osobi pridržim vrata, da nekome sa kim se nađem u društvu pridržim kaput, sipam piće...pošto su to za mene sitnice i predstavljaju mi reper normalnog ponašanja, a ne nešto spektakularno. Pa ko hoće da se smeje, neka se smeje - njegov problem, mene za to nije previše briga.
Jedino da ovdašnje devojke / žene nauče da se ponašaju kao dame, i sve bi bilo u redu. A ne da im srce zadrhti pri pogledu na seljačinu koji izađe u potkošulji u grad, ali, Bože moj, vozi mečku, a posle pričaju o snovima za nekakvim kavaljerima...Čast izuzecima, kojih takođe ima dosta. Kavaljera ne čine kola, pare, ne znam kakvo odelo. Kavaljerstvo je karakterna osobina (mada je kavaljer u bukvalnom prevodu \\\'konjanik, jahač\\\' - zbog asocijacije na vitezove i manire koji su ih krasili u 17. i 18. veku u Italiji i Francuskoj), koja nije merljiva materijalnim pokazateljima...Š to više dama bude, biće više i potonjih.