Autor Tema: Malo matematike???  (Pročitano 3188 puta)

Jagoda L.

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Malo matematike???
« poslato: Novembar 27, 2007, 03:52:38 pre podne »
Zanima me nesto...

Kada devojku pitaju sa koliko njih je spavala, ona ce reci ( slagati ?!) sa 3-4, dok se muski razbacuju ciframa poput 20.30...pa do besvesti.
Pa zaboga!
Koga oni to onda...hm...vole?

I koja je uopste normalna-prihvatljiva \\"cifra\\"???
Sta vi odgovarate na ovo pitanje i sta je istina??

Dajte cifre. Istinite.  :sex2:

goran shef

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 130
    • Pogledaj profil
Odg: Malo matematike???
« Odgovor #1 poslato: Novembar 30, 2007, 06:02:20 pre podne »
Interesantna tema. Bas si ga ubola. Trodnevni muk moze da pokaze bar dve stvari.
Broj je verovatno u proseku kod zenskih mozda  veci od gore navedenog primera. Isto tako muski je mozda i nizi u proseku. (naravno sve ipak malo zavisi i od godina). Sve u svemu podseca na onaj cuveni vic o Lali.
 
-Lali je neko rekao da muskarac u proseku spava za zivota sa 20 zena. Na to Lala uzeo da se preslisava: \\"Sosa,...komsinica\\"....... :unsure:...tu zastade.pa posle toga  konstatuje   :whistle:\\" ala se neko najebao na moj racun\\"      
To je prvo.
Drugo, mozda se vecina na ovom forumu u najmanju ruku zna, pa ne bi bas da upadne u \\"masinu\\"

Damir Hadnadjev

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 85
    • Pogledaj profil
Odg: Malo matematike???
« Odgovor #2 poslato: Novembar 30, 2007, 11:44:18 pre podne »
Zasto su uopste bitne cifre? bas kao sto si pomenula, ako musko kaze malu cifru ispadne shonja a ako zensko kaze veliku ispadne devojka koju svi u gradu vole i postuju. Mozda je to nekada stvarno tako zvucalo, dok smo bili klinci svi su vijali recke...pogresna interpretacija muskosti, retko kome je palo na pamet da se pokaze kao musko nekako drugacije. Naravno, opravdanje i dalje stoji...deca. Sta dete zna kako treba da uzme odgovornost na sebe ili da bude gentleman, za sve to treba vremena.

U principu, dok smo i ona i ja zdravi i ako mi je stalo do nje, zabole me sa koliko njih je bila pre mene. jedino ako je cifra tipa pola grada ili tako nesto pa da se uplasim da necu valjati :D

Nebojsa Andjelic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 398
    • Pogledaj profil
Odg: Malo matematike???
« Odgovor #3 poslato: Novembar 30, 2007, 04:21:36 posle podne »
Znacajno iznad proseka za musku populaciju. Gotivan sam suprotnom polu!

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Malo matematike???
« Odgovor #4 poslato: Novembar 30, 2007, 04:59:00 posle podne »
Pravi muškarac (tako je to bar kod nas matoraca) svoju tačnu cifru ne zna, a za njenu ne pita.

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Malo matematike???
« Odgovor #5 poslato: Novembar 30, 2007, 07:37:58 posle podne »
Damir napisao/la:
Citat
pogresna interpretacija muskosti

Tacno.Iskrivljena interpretacija muskosti.Zato ni jedan pravi macan nije postovao na ovoj temi.
Izmedju ostalog Cveja je sve rekao...
Koga interesuje stvarno,mozemo jednom sesti i sumirati ali je skroz truba.nesto kao koliko si auta vozio..

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Malo matematike???
« Odgovor #6 poslato: Decembar 01, 2007, 11:29:42 posle podne »
cveja napisao/la:
Citat
Pravi muškarac (tako je to bar kod nas matoraca) svoju tačnu cifru ne zna, a za njenu ne pita.


hehehe...bravo cvejo. Uvek pravi odgovor.  :tapsh: :thumb: I potpuno se slazem. Onaj koji je vec iskusniji njemu nije bitan broj...