Autor Tema: Matursko vece  (Pročitano 4994 puta)

Bilja Maric

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #15 poslato: Mart 08, 2008, 10:54:03 posle podne »
Jao maturanti... Znam kako Vam je. To je sada čitava euforija, ali vredi verujte. Ja nisam bila nešto oduševljena malom maturom. Pravili smo u robnoj kuci, muzika nije bila nikakva, mi klinci kao glumimo nešto...

Ali zato velika matura je bila fantazija...

Zavrsila sam ekonomsku i pravili smo isto u robnoj kuci. Bilo je jako lepo. Mogu da preporucim bend \\\"Kwatro plus\\\" i trubače iz Vladičinog Hana \\\"VESELI MOMCI\\\" :) a i usluga u restoranu je bila vrhunska,stvarno nemam zamerki.Velika matura je za pamćenje, videćeš i sama... Kad vidiš tvoje vršnjake u odelima, devojke u svečanim haljinama... prelepo.

A oko organizacije je uvek bio problem i to će uvek biti tako. Uvek postoje oni koji hoće nešto drugo, samo da ne bude kako većina hoće, ali na to ne obraćajte pažnju. Kod nas je najveći problem bio skupiti pare razrednom za poklon,morali smo ih vijati da bi dali 200 dinara. :huh: Ali na kraju se to sve dobro završi i budu svi zadovoljni.
Dan za pamčenje 31.5.2007 i 01.06.2007. predzadnji i zadnji dan srednje škole, nezaboravno.
Nadam se da ćete se i vi lepo provesti jer će vam posle sve to nedostajati i želećete da se vratite u srednju školu. Jer posle svako kreće svojim putem, gradi svoj život, postajete stariji, zreliji i uvek se sećate školskih dana...

mumba

  • Gost
Odg: Matursko vece
« Odgovor #16 poslato: Mart 08, 2008, 11:50:05 posle podne »
ja sam svoju maturu lepo prošao i bilo je svega!doduše pobegli smo iz halas čarde zbog nastavnika ali smo se zato u donjem parku ceo razred nezaboravno proveo uz potoke alkohola masti i leba spaprikom i dobrom kjuzom sa kasetofona! bilo je tu i poljubaca i \\\'vatanja u mraku! sve u svemu ko\\\' matori smo se proveli! dok veliku maaturu nisam imao jer sam zbog tuča i ostalih zakulisanih radnji izbačen iz škole koju sam par godina kasnije vanredno završio!ali i to je valjda neka lekcija!

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #17 poslato: Mart 09, 2008, 07:42:27 posle podne »
Lady napisao/la:
Citat
Jao maturanti... Znam kako Vam je. To je sada čitava euforija, ali vredi verujte. Ja nisam bila nešto oduševljena malom maturom. Pravili smo u robnoj kuci, muzika nije bila nikakva, mi klinci kao glumimo nešto...

Ali zato velika matura je bila fantazija...

Zavrsila sam ekonomsku i pravili smo isto u robnoj kuci. Bilo je jako lepo. Mogu da preporucim bend \\\"Kwatro plus\\\" i trubače iz Vladičinog Hana \\\"VESELI MOMCI\\\" :) a i usluga u restoranu je bila vrhunska,stvarno nemam zamerki.Velika matura je za pamćenje, videćeš i sama... Kad vidiš tvoje vršnjake u odelima, devojke u svečanim haljinama... prelepo.

A oko organizacije je uvek bio problem i to će uvek biti tako. Uvek postoje oni koji hoće nešto drugo, samo da ne bude kako većina hoće, ali na to ne obraćajte pažnju. Kod nas je najveći problem bio skupiti pare razrednom za poklon,morali smo ih vijati da bi dali 200 dinara. :huh: Ali na kraju se to sve dobro završi i budu svi zadovoljni.
Dan za pamčenje 31.5.2007 i 01.06.2007. predzadnji i zadnji dan srednje škole, nezaboravno.
Nadam se da ćete se i vi lepo provesti jer će vam posle sve to nedostajati i želećete da se vratite u srednju školu. Jer posle svako kreće svojim putem, gradi svoj život, postajete stariji, zreliji i uvek se sećate školskih dana...



Nemas pojma kako me je sad uhvatila neka trema, kad sam ovo procitala, sve mi se stomak uzvrpoljio- sad jedva cekam...:woohoo:


A hvala za savet u vezi benda, bas sam htela da pitam nekog iz vase generacije kakvi su utisci sa mature, pa naravno i kakva vam je bila muzika... :)

Porazgovaracemo mi jos o tome...;)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #18 poslato: Mart 09, 2008, 08:29:21 posle podne »
Lady napisao/la:
Citat
i trubače iz Vladičinog Hana \\\"VESELI MOMCI\\\" :)


U moje vreme se nije slavilo matursko veče uz trubače...Valjda zato što sam zdravo mator pa ne razumem ove nove trendove :unsure: :blink:

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #19 poslato: Mart 09, 2008, 11:16:47 posle podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Lady napisao/la:
Citat
i trubače iz Vladičinog Hana \\\"VESELI MOMCI\\\" :)


U moje vreme se nije slavilo matursko veče uz trubače...Valjda zato što sam zdravo mator pa ne razumem ove nove trendove :unsure: :blink:

 A u vreme moje mature nisu još ni bili izmišljeni muzički instrumenti:laugh: :laugh: :laugh: , čak ni tam tam.

Bilja Maric

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #20 poslato: Mart 15, 2008, 04:33:47 pre podne »
THE_SIREN napisao/la:

Porazgovaracemo mi jos o tome...;)[/quote]

Naravno, šta god ti treba. Samo se izvinjavam bend se zove \\\"Kvartet plus\\\", ali svakako su extra. :) A da te utešim, treme će tek da bude. :S

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #21 poslato: Mart 15, 2008, 04:12:23 posle podne »
tata Boris napisao/la:
Citat
Robbyn napisao/la:
Citat
Lady napisao/la:
Citat
i trubače iz Vladičinog Hana \\\"VESELI MOMCI\\\" :)


U moje vreme se nije slavilo matursko veče uz trubače...Valjda zato što sam zdravo mator pa ne razumem ove nove trendove :unsure: :blink:

 A u vreme moje mature nisu još ni bili izmišljeni muzički instrumenti:laugh: :laugh: :laugh: , čak ni tam tam.


A u vreme moje mature nije postojala gimnazija, tako da pojma nemam zasto smo se uopste okupili ispred pecine i sta smo tamo uopste radili...

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #22 poslato: Mart 17, 2008, 08:50:41 posle podne »
Dogovori za sad teku bez vecih problema i nesuglasica, pa bih da vas obavestim o onome sto je odluceno...:)

Ekonomci slave maturu 3. juna u Robnoj kuci, a Gimnazijalci 1. juna u Beloj Ladji.:)

Sto se tice bendova, trubaca i ostalog, jos nije nista konkretno odluceno.
Pricala sam bas sa Marinom nedavno kako bi bilo lepo da zajedno proslavimo poslednji dan, uz trubace, ali je neizvodljivo posto se Gimnazijalci raspustaju nedelju dana pre nas...:(

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #23 poslato: Mart 29, 2008, 11:19:59 posle podne »
Uh, ovih dana je u Gimnaziji letelo perje... :laugh:
Nisam mogla da verujem da je toliko vazno da li cemo na maturi za prilog imati grasak ili mesano povrce. :huh:  Prof. filozofije je insistirao na piti od jabuka za dezert (\\\"vocni kolac je vestacki\\\") i \\\"kukuruz secerac je iz konzerve - to nikako\\\", a prof. Blanka je predlagala svedski sto sa vocem... :)
Na kraju smo ukinuli demokratiju i predstavnici su izvecali sve stavke...
Poslednji dan skole je 23. maja, tamburasi sviraju ceo dan, a dolaze i trubaci iz Leskovac. :)
Matursko vece je pomereno za 29. maj, jedino se rezervacija hotela nije menjala. Trebalo je da nastupa Apsolutno romanticno, ali su oni tada u Kanadi, tako da ce svirati Akusticna soba (Bambinosi) i madjarski bend...
odrase nas svi na gomili... :huh:
eto, to bi ukratko bio gimnazijalski izvestaj.;)

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #24 poslato: Maj 13, 2008, 10:00:30 posle podne »
Mi smo isli u Gradku Kafanu,nazalost :( ali bilo je ok,tako da mislim da bi mogli vi opet u Belu Ladju,za bend ne znam,a za klopu moze tipicno srpski: Supa,meso,bla bla...Ni slucajno SVEDSKI STO,ici ce te kao i mi u 4 sata ujutru do pekare da kupite da jedete...Bruka! :( Ja moju malu maturu sigurno ne upisujem u nezaboravne dogadjaje,pre bi upisao dan kad smo se ti i ja upoznali Hehehehe.... :P :P :P :P :P  Pozz

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Matursko vece
« Odgovor #25 poslato: Maj 14, 2008, 04:06:37 pre podne »
Mi smo imali problema oko male mature..Prvo je postojala sansa da ce nam skroz biti otkazana,ali na kraju je izglasano da se ide u Atrijum,iako je bar 90% ucenika zelelo da slavi u robnoj,ali kako su se nastavnici vise pitali,tako je ispalo...Ipak je njihovo misljene bilo vaznije:dry::unsure:
Nadam se da ce dogovori i sam provod na  velikoj maturi biti bolji...ali po predhodnim komentarima mi se cini da cu istu pricu slusati...