Autor Tema: debeli zmaj - Game Over  (Pročitano 2408 puta)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
debeli zmaj - Game Over
« poslato: Novembar 29, 2007, 03:16:14 posle podne »
Ne znam kako da se predstavim na brzinu jbt !?
Ako hocete onako zvanicno ime mi je Zoran Sarajlija svi me zovu uglavnom Cipi a na svim forumima i internet desavanjima se potpisujem sa ~debeli zmaj~.Rodjen sam 14-og januara 1974-e u Beceju mada nosim prezime drugog grada pa se ljudi zbunjivaju cesto haha.Generalni sam direktor kafica \\"Debeli Zmaj\\" i skoro ceo zivot se bavim kafanama od Nemacke,Budve pa do becejskih lokala.Poceo sam od pranja casa i stigao do fotelje;) .
Onako za nezvanicnu sliku o sebi ne bih puno trosio reci.Volim pravicnost,iskrenost i jednostavnost kod ljudi i kontam da sam i ja takav.Tako i ostavljam postove i samo takve i citam.Zato je moj favorit Crossbringer a ne zato sto cugamo vikendom zajedno :kolce:.Divim se borcima i neustrasivim osobama i zato i simpatisem 98% forumasa jer IMAJU,SMEJU i ZNAJU napisati na glas sta misle i osecaju. :tapsh: :tapsh: :tapsh:
I opet bih napomenuo nemojte mi postove shvatati ozbiljno posto se uglavnom zajebavam i jako sam neozbiljan i ako se desi da ne poredjam dobro reci ili ne osmislim dobro recenicu ne znaci da nekog napadam ili napusavam nego je u pitanju zurba,zeza ili cisto neznanje;) ;) ;)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #1 poslato: Decembar 01, 2007, 01:57:07 posle podne »
Nikad nisi bio zlonameran, i kad psujes i kad hvališ. U svakom čoveku vidiš ono dobro, pozitivno. Jedan od retkih iskrenih ovde.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #2 poslato: Decembar 02, 2007, 12:58:51 pre podne »
Moram da priznam da je forum vrlo koristan i po pitanju razbijanja predrasuda... Npr Zmaja nisam poznavala, a uvek mi je delovao opasno   i odbojno... Polako ali sigurno, menjam to misljenje :)

mumba

  • Gost
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #3 poslato: Decembar 02, 2007, 03:36:12 pre podne »
ma zmaj ti je legenda .treba ga upoznati.

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #4 poslato: Decembar 02, 2007, 03:43:06 pre podne »
Meni je stvarno drago sto poznajem Zmaja,ne bas dugo (vremenski),ali s obzirom na to,dosta znam o njemu.... Cenim to koliko ljubavi posvecuje svom poslu,znam da nije lako-uopste,razumem se dosta sto se kafica tice,posto je i moj cale u tim vodama........ Zato,bas volim da mu pomazem,kad mogu,i on to ceni,a i zaxvalan je...... Nadam se da cu mu jos dugo pomagati.......  :dabome:

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #5 poslato: Decembar 02, 2007, 06:42:27 posle podne »
Marina_The_Press napisao/la:
Citat
uvek mi je delovao opasno  


ma to je samo njegov nežan pogled :laugh: :laugh: :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #6 poslato: Decembar 02, 2007, 06:55:02 posle podne »
njegova ruka ubija al samo bezobraznike dok je za ostale dobar ku lebac!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #7 poslato: Decembar 02, 2007, 11:32:35 posle podne »
Zmaj je najbolji konobar i direktor konobara u gradu!!! Sreca pa je odrastao u komunizmu pa sad kad je direktor zna da ceni i radnicku klasu... :laugh:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #8 poslato: Decembar 03, 2007, 12:10:32 pre podne »
kad se otreznim bice ozbiljnijih komentara ali u svakom slucaju mi je drago sto neko uopste postuje na mojoj `biografiji`;) ;) ;)

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #9 poslato: Decembar 09, 2007, 11:12:25 posle podne »
da, cipi, debeli, zoran... ko ga ne zna.. upoznao bi ga, pa bi se prijatno iznenadio
da sam čitao ovaj post pre koju godinu, pa ne znam da li bih izdržao da ne napišem \\"hvalte me usta, poderaæu vas\\". ali, kako je vreme prolazilo i naročito češæe odlazeæi u pomenuti kulturnoumetnički lokal upoznao sam gore-pomenutog baš onako kako se saoopisao

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #10 poslato: Decembar 10, 2007, 12:08:22 pre podne »
igrutin napisao/la:
Citat
kulturnoumetnički lokal

Ova je dobra hahahaha... :thumb: :thumb: :thumb:
A inace....pa nema sta ja da kenjam ili izmisljam o sebi kad me ovde mnogi znaju bas ono dugi niz godina.Znam da niko za mene ne moze reci da sam los...to je 100%.Nisam bas za Nobelovu nagradu ali ...;) ;) ;) sigurno nisam opasan a pogotovo ne odbojan,ja ne znam kako sam tako delovao Marini!?!mozda zbog tetovaza...:P :P :P

mumba

  • Gost
Odg: debeli zmaj
« Odgovor #11 poslato: Decembar 10, 2007, 01:04:32 pre podne »
velik krupan ,bradica,onaj pogled preko oka a i pivika pa ti vidi.deluješ ales brutal za onoga ko te ne zna ali super si lik!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Re:debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #12 poslato: Januar 03, 2008, 02:10:22 posle podne »
Ja sam malo po strani i tog \\\"zmaja debelog\\\" sam smatrao mestom kao nesto bezveze (od svega mi je ime kafane zapalo za usi), mada me je zagolicalo kad mi je Pivnicki rekao da tamo \\\"filadendron\\\" organizuje premijeru jednog od svojih filmova.
Zmajova osecanja i njegovo ponasanje sam ovde zapazio kao pravicna i iskrena (bez obzira koliko on kenjao da se samo zeza).
Jedan od razloga zasto visim na \\\"becejonline.com\\\" su takvi kao ti tebi slicni.

Dragan Stanojevski

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Re:debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #13 poslato: Januar 05, 2008, 01:23:42 pre podne »
ha,pa pazi ovako, druge si mozda i prevario ali mene neces, prvo i osnovno opasan si po okolinu,iz tvoje kafane izlaze samo troublemaker-i i troublemaker-i. Na drugom mestu, los si uzor deci koja svracaju u tvoj \\\"lokal\\\"! mislim Korto Malteze, tetovaze, Transvision Vamp...ma daaaaaaaaj! ali eto ima i onaj deo pod tri, niko ne moze da spori da Becej ne bi bio isti bez tebe, da si veliki prijatelj i da ljude gledas bez ikakvih predrasuda i podcenjivanja. Ljudi od tebe mogu da nauce dosta, naravno pozitivnog, sto sam i sam iskusio. Manje vise, sve ovo se nazire i u tvojim postovima. DEFINITIVNO imas moj glas Cipi!10ka;) ;) ;)

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Re:debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #14 poslato: Januar 05, 2008, 02:46:36 pre podne »
ja tek sad skontao da ovde neko gadno rovari iznutra i to mora de se zaustavi, kako sad i debeli da zavrsi, to nije posteno