General Category > becejonliner

debeli zmaj - Game Over

(1/5) > >>

Zoran Sarajlija:
Ne znam kako da se predstavim na brzinu jbt !?
Ako hocete onako zvanicno ime mi je Zoran Sarajlija svi me zovu uglavnom Cipi a na svim forumima i internet desavanjima se potpisujem sa ~debeli zmaj~.Rodjen sam 14-og januara 1974-e u Beceju mada nosim prezime drugog grada pa se ljudi zbunjivaju cesto haha.Generalni sam direktor kafica \\"Debeli Zmaj\\" i skoro ceo zivot se bavim kafanama od Nemacke,Budve pa do becejskih lokala.Poceo sam od pranja casa i stigao do fotelje;) .
Onako za nezvanicnu sliku o sebi ne bih puno trosio reci.Volim pravicnost,iskrenost i jednostavnost kod ljudi i kontam da sam i ja takav.Tako i ostavljam postove i samo takve i citam.Zato je moj favorit Crossbringer a ne zato sto cugamo vikendom zajedno :kolce:.Divim se borcima i neustrasivim osobama i zato i simpatisem 98% forumasa jer IMAJU,SMEJU i ZNAJU napisati na glas sta misle i osecaju. :tapsh: :tapsh: :tapsh:
I opet bih napomenuo nemojte mi postove shvatati ozbiljno posto se uglavnom zajebavam i jako sam neozbiljan i ako se desi da ne poredjam dobro reci ili ne osmislim dobro recenicu ne znaci da nekog napadam ili napusavam nego je u pitanju zurba,zeza ili cisto neznanje;) ;) ;)

Boris Majstorovic:
Nikad nisi bio zlonameran, i kad psujes i kad hvališ. U svakom čoveku vidiš ono dobro, pozitivno. Jedan od retkih iskrenih ovde.

Marina Kovacev:
Moram da priznam da je forum vrlo koristan i po pitanju razbijanja predrasuda... Npr Zmaja nisam poznavala, a uvek mi je delovao opasno   i odbojno... Polako ali sigurno, menjam to misljenje :)

mumba:
ma zmaj ti je legenda .treba ga upoznati.

Che Guevara:
Meni je stvarno drago sto poznajem Zmaja,ne bas dugo (vremenski),ali s obzirom na to,dosta znam o njemu.... Cenim to koliko ljubavi posvecuje svom poslu,znam da nije lako-uopste,razumem se dosta sto se kafica tice,posto je i moj cale u tim vodama........ Zato,bas volim da mu pomazem,kad mogu,i on to ceni,a i zaxvalan je...... Nadam se da cu mu jos dugo pomagati.......  :dabome:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju