Autor Tema: debeli zmaj - Game Over  (Pročitano 2286 puta)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #15 poslato: Januar 06, 2008, 12:54:51 pre podne »
Johnny Cage wrote:
Citat
ha,pa pazi ovako, druge si mozda i prevario ali mene neces, prvo i osnovno opasan si po okolinu,iz tvoje kafane izlaze samo troublemaker-i i troublemaker-i. Na drugom mestu, los si uzor deci koja svracaju u tvoj \\\"lokal\\\"! mislim Korto Malteze, tetovaze, Transvision Vamp...ma daaaaaaaaj! ali eto ima i onaj deo pod tri, niko ne moze da spori da Becej ne bi bio isti bez tebe, da si veliki prijatelj i da ljude gledas bez ikakvih predrasuda i podcenjivanja. Ljudi od tebe mogu da nauce dosta, naravno pozitivnog, sto sam i sam iskusio. Manje vise, sve ovo se nazire i u tvojim postovima. DEFINITIVNO imas moj glas Cipi!10ka;) ;) ;)

Nikom nisam los uzor to je sigurno ne znam po cemu si ti to zakljucio.Ne moze niko nista lose da nauci od mene eventualno neke banalnosti i bezopasne gluposti.Da ne navodim gore primere od mene,glupo bi bilo druze.U zivotu nisam dao nikom pogresan ili zlonameran  savet.Pogotovo klincima.

mumba

  • Gost
Re:debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #16 poslato: Januar 06, 2008, 12:58:10 pre podne »
pa evo i mene je johnny cage ovako pozdravio na pm:

ja sam cuo,ali ozbiljno, kako se ti hvalis da znas puno o muzici, a ljudi kazu da nemas pojma! jel to istina? jel znaju roditelji?

to je zmaju izgleda još jedan podpaljivač taj džoni!

Dragan Stanojevski

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Re:debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #17 poslato: Januar 06, 2008, 04:58:44 pre podne »
Prevod teksta Zmaju:

korto malteze - irski zulufi
trans. vamp - losa muzika
tetovaze - so 15 years ago

Losi uticaji, osim gore navedene SALE, nisu navedeni u tekstu, ni metaforicki ni bukvalno. Vidim da si se uobrazio posto svi glasaju za tebe,a ja te bas nahvalio. Sad si jos i pametan :njanja: :njanja: :njanja:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #18 poslato: Januar 07, 2008, 10:28:43 posle podne »
:silly: ne treba prevod kontam ja sve.Nisam pametan ali ok prezivecu jbg...sto se tice Trans.Vampa kako mislis losa muzika?Eventualno mozes reci da ti se ne svidja jel?Ali je Vendy ipak do jaja to moras priznati;) ;) ;) btw ne mogu se uobraziti u ovim godinama sta ti je,imao sam par glasova ovde i to je bilo vise na drugarskoj osnovi hahahahaha

Dragan Stanojevski

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Re:debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #19 poslato: Januar 09, 2008, 03:57:04 pre podne »
pa jaaaasno da se razumemo:-)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #20 poslato: Januar 09, 2008, 07:24:36 posle podne »
Johnny Cage wrote:
Citat
pa jaaaasno da se razumemo:-)

Konstruktivnim pregovorima smo stigli do resenja

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: debeli zmaj - Game Over
« Odgovor #21 poslato: Januar 22, 2008, 09:08:14 posle podne »
Cipi je neshto izmedju kralja i viteza ritera,a vishe bi naginjao ka ovom prvom kada bi merku od 0,3dl zamenio sa o,5dl.Uzorna mushterija