Autor Tema: Nina - Game Over  (Pročitano 2043 puta)

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Nina - Game Over
« poslato: Novembar 29, 2007, 06:28:49 posle podne »
ne idu mi uvodi, i ne znam kako da napisem biografiju o sebi ukratko, pa ni necu, nego cu napisati podosta.. koga mrzi neka ne cita. :D
pa kaze... kao sto znate, zovem se nina, prezivam ristic. rodjena sam 17. decembra 1992. (nije padao sneg)... iz beceja sam i volim svoj mali-veliki grad i mnogo mnogo ljudi sto zive u njemu (i oko njega :D)
sa svojih nepunih 15 godina svasta sam prosla u zivotu, i lepog i ruznog se nagledala, i uopste, nisam imala (bar ne pamtim) neko lepo detinjstva (a zasto, nije ni vazno. bilo pa proslo, vazno da je sada dobro :D).
zivim sa mamom i tatom, imam 2 mladja brata, tako da sam uvek bila autoritet, ali sam se trudila da ih mazim i pazim (koliko se to moze s muskom decom da ne postanu pi***ce) :D
uvek sam se druzila sa starijima od sebe, imam mnogo prijatelja, malo onih pravih i dajem zivot za njih.
drustvena sam, komunikativna (dugacak jezik me je mnogo puta uvaljivao u nevolje, ali i iz istih vadio.), uklapam se u svaki kolektiv bez problema, uvek kazem ono sto mislim i uvek sam spremna da pomognem...ako nista drugo, toliko sam nasmejana i zracim pozitivnom energijom da je nakad sama moja pojava dovoljna da oraspolozi coveka. tip sam osobe da: \\"ili me volis ili me mrzis\\", ne marim za to sta se prica o meni, tesko me je uvrediti, lako me je povrediti (treba znati kako), tesko se zaljubljujem, ali kad se zaljubim ne pustam...(trenutno sam zaljubljena i zaista mi je lepo)... imam mnogo hobija: muzika na prvom mestu, bez koje ne mogu da zamislim zivot-metal forever! zatim streljastvo, karate, aerobik s vremena na vreme, novinarstvo, setanje i jos puno toga. kao i svi mladi, volim izlaske, pivo, zajebanciju i uopste samo provod uz dobro drustvo i dobru muziku. e, da. znam da kuvam (kolko tolko), perem, peglam and stuff, sto se ne mosh reci za nesto mnogo devojaka danas. :D
uvek sam bila dobro dete, i volela sam skolu...u osnovnoj sam bila vukovac, e, pa sada se trudim, to se ceni. :D
posto sam se nahvalila dosta (a mogla bi jos, nego me mrzi vise...), da se i popljujem malo... hiper-aktivna sam, impluzivna, nestrpljiva, kratkih zivaca, tvrdoglava, drska po potrebi, volim da podjebavam pa mnogo puta i preteream pa uvredim nekoga, mrzim rasiste i sve ostale ljude koji mrze neki narod jer smatram sve ljude jednakima, tako sam bar vaspitana. nisam nesto preterano zenstvena (mislim mogu da budem), jednostavno se ne osecam ok i udobno u nekoj previse fancy odeci. sta vise dosta navika i razmisljanja imam kao jaci pol (ko me zna, shvatice sta sam sad napisala). i na kraju ovih mana, imam tesku ruku, peglala sam se sa bracom ceo zivot, znam da se tucem i tesko onome ko me prvi udari jer sam osvetoljubiva pa sve vracam troduplo.
da zakljucim, trenutno, idem u skolu, imam decka, mnogo prijatelja, izlazim, uzivam u zivotu i visim na ovom forumu. vezala sam se za neke ljude ovde i zahvaljujuci ovom forumu razvila divna prijateljstva (prepoznace se doticni)...
da ne duzim vise, volim vas sve.
                                           vasa nina

Jagoda L.

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #1 poslato: Novembar 29, 2007, 07:35:45 posle podne »
Nina napisao/la:
Citat

da ne duzim vise, volim vas sve.
                                           vasa nina


Ninice naša draga ovo ti je odgovor direkt tamo za one političarske temice, sad sve voliš i sva si divna, a tamo po forumu svima zapušavaš usta i u svakoj čorbi si patlidžan...

Volim i ja tebe... :kiss:

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #2 poslato: Novembar 29, 2007, 07:38:40 posle podne »
ovo ti nije trebalo jagodice. pazi sta sam ti rekla.

Jagoda L.

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #3 poslato: Novembar 29, 2007, 07:45:41 posle podne »
Ninice nema ljutnje, šalim se ja malo... Volim i ja tebe... :kiss:

P.S. Nemoj da mi pretiš...

 
Citat
Od korisnika gradskog portala ocekujemo da ce se, pored uobicajenih normi korektnog i civilizovanog ponašanja, pridržavati i dolenavedenih odredaba ovog pravilnika, ukljucujuci eventualne dopune i izmene, i podsticati korisnike da ih se pridržavaju.

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #4 poslato: Novembar 29, 2007, 07:53:58 posle podne »
ne ne, ne pretim. samo ti kazem da ovo nisi trebala da kazes.
necu te niti zamoliti da obrises taj post.
i molim te da mi ne pises da me volis jer obe znamo da nije tako.

Jagoda L.

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #5 poslato: Novembar 29, 2007, 07:59:20 posle podne »
Ti si prva počela da lažeš, gore si napisala \\"Volim vas sve\\" u šta ja ne verujem... ;)

Ako nastavis tako mozda pobedis i u marwi godine...

Citat
Odg: Kandidature: Marwa godine  
KANDIDATURE SU ZATVORENE

NOMINOVANI SU:

GAGA
NINA


:kiss:

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #6 poslato: Novembar 29, 2007, 08:04:57 posle podne »
dok sam pisala i mislila sam tako.
a sada, vrlo dobro se vidi i zna koga ne volim nesto preterano.
a sto se tice da li cu pobediti u marwi godine, cisto sumnjam.
niti mi je u cilju da budem ovde naj u bilo cemu. jbt, svi smo ovde da se opustimo i zezamo, te stoga ne zelim da sirim tenzije i raspravljam se sa tobom radi drugih forumasa. bye bye.

mumba

  • Gost
Odg: Nina
« Odgovor #7 poslato: Novembar 29, 2007, 09:48:02 posle podne »
ja se izvinjavam za ovaj upad gde sem nine nikom nije mesto pa ni ovoj božici-kožici!znači rasprave se mogu nastaviti na mestiima predviðenim za to!e da božice nina je rekla da nas sve voli misleæi na svoje istomišljenike i koliko toliko baždarene ljude ovde.a sem toga božice otvori o sebi jedan topic da bar i mi ostali o tebi nešto malkice saznamo jer ko zna možda ti i nisi toliko svaðalački nastrojena osoba!

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #8 poslato: Decembar 01, 2007, 02:07:34 posle podne »
Pupoljak koji svojim stavom i pisanjem gradi put.

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #9 poslato: Decembar 01, 2007, 09:45:08 posle podne »
kako je ovo lepo receno tata borise... HVALA!

mumba

  • Gost
Odg: Nina
« Odgovor #10 poslato: Decembar 01, 2007, 10:36:12 posle podne »
druželjubiva i fina devojčica kojoj želim da pobedi za najforumašicu!

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #11 poslato: Decembar 02, 2007, 12:53:57 pre podne »
Jagodice, smanji tenzije...
A sto se tice Nine...
Biti slobodan, iskren i svoj su velike vrline...
Pogotovo kada to postanemo sa tako malo godina...

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #12 poslato: Decembar 03, 2007, 12:50:24 pre podne »
hvala krsto, i tebi marina. :D

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #13 poslato: Decembar 03, 2007, 04:21:07 pre podne »
Ko je ne poznaje,stvarno mnogo propusta ! ! ! Taaako mi je drago sto se druzim with you  :dabome:
Kisses

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Nina
« Odgovor #14 poslato: Decembar 09, 2007, 10:52:54 posle podne »
najkompletniji CV