Autor Tema: \\"Cudni\\" poslovi koje ste radili?  (Pročitano 3989 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
\\"Cudni\\" poslovi koje ste radili?
« poslato: Novembar 29, 2007, 09:28:32 posle podne »
Siguran sam da ima onih koji rade ili su radili neke shitty ili jednostavno cudne poslove da bi spojili kraj s krajem ili zaradili za dzeparac.

Nakon sto je zavrsio faks, moj drugar je preko leta dobio posao Novom Sadu u prodavnici decije odece. Samo po sebi to ne bi bio problem da se ne radi o gromadi od skoro 2 metra, obrijane glave i s goatee bradicom. :blink:

Izgledao je divno slazuci sicusne dzemperčiæe i spremajuci ih u vreæice...

A nedavno sam upoznao osobu koja je kao zanimanje istakla da je part-time mehanicar za tamburice.

Sto ste vi \\"čudno\\" radili ili radite?

mumba

  • Gost
Odg: \\"Cudni\\" poslovi koje ste radili?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 29, 2007, 10:01:34 posle podne »
pa ja sam bio i konobar u restoranu , pekar, švercer po jevropi(to mi je najslaði period života),radio sam i na pijaci, ukao portir,a sada sam magacioner mada mi ni komercijalni poslovi nisu teški jer i njih radim a o vožnji da bne govorim! toga sam se setio možda i ima još nešto ali ko zna!sve  je ovo meni čudno jer bij ja najviše voleo da ladim jaja!

K C

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg
« Odgovor #2 poslato: Decembar 04, 2007, 05:36:54 pre podne »
Sve sto sam radio u zivotu bilo je cudno ali moje musterije se nisu bunile. Ni jedna reklamacija do sada! Volim red, rad i disciplinu.

Rezem kamen, tucam, lupam, secem i ostalo.

Petar Vidovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Odg: Odg
« Odgovor #3 poslato: Mart 26, 2008, 07:29:26 posle podne »
cudno sam se i rodio...

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: \\\"Cudni\\\" poslovi koje ste radili?
« Odgovor #4 poslato: Mart 29, 2008, 01:30:38 pre podne »
Zvucalo je primamljivo... Za 850e, smestaj i hranu.
Bila sam radila u Nemackoj za jednu zenu koja je zivela u dvorcu. Cuvala joj pse.
Sve je bilo bajno i sjajno osim toga sto sam nedeljno imala oko 5h slobodno za sebe. Neznam kako sam izdrzala i tih mesec ipo dana. Hvala lepo i nikad vise!