Autor Tema: Ocenite novi sajt od 1 do 5  (Pročitano 67252 puta)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #195 poslato: Januar 23, 2008, 08:38:19 pre podne »
DORDEEEEEEEEE, jedna molba. Znam da smaram sa zalbama ali jbg...jel moze quote da se bolduje ili nesto? Mnogo je preglednije nego ovako.

A za onaj search, jel moze samo taj frame gde je on da se oboji u neku drugu nijansu(sivo,plavo,zeleno...)? Mislim da bi vec i to delovalo kao mali separator...

Vladimir Bunjevački

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #196 poslato: Januar 23, 2008, 09:11:27 pre podne »
4+

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #197 poslato: Januar 24, 2008, 10:25:57 pre podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
DORDEEEEEEEEE, jedna molba. Znam da smaram sa zalbama ali jbg...jel moze quote da se bolduje ili nesto? Mnogo je preglednije nego ovako.

A za onaj search, jel moze samo taj frame gde je on da se oboji u neku drugu nijansu(sivo,plavo,zeleno...)? Mislim da bi vec i to delovalo kao mali separator...


videcu nekako da celu levu stranu sredim da bude lepse. nisam stigao danas, napatio sam se sa privatnim porukama (nisu se videle ikonice za delete i reply, i dalje ne radi quick reply ali jbg prezivecemo i bez tog efekta).
sredjen quote, danas sam patch-ov\\\'o forum :)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #198 poslato: Februar 03, 2008, 05:48:26 posle podne »
E ne znam šta ste uradili ali sada mnooooooogo brže otvara stranice :juhuuu: Konačno se svelo na neku razumnu meru.To je bio jedan od većih nedostataka,samo nisam hteo da vas kudim :lol:
Mislim da će to sada dovesti do masovnijeg pisanja na forumu,jer lično meni je bilo prilično smarajuće čekati ono sporo otvaranje stranica.

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #199 poslato: Februar 04, 2008, 07:08:39 pre podne »
Ma, ti to imas nov komp, pa ti se cini... :D

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #200 poslato: Februar 04, 2008, 11:36:45 posle podne »
Hehehehe,ma nije zato-stvarno mi brže otvara stranice...

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #201 poslato: Februar 05, 2008, 02:48:44 pre podne »
znaci nov komp, a? :)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #202 poslato: Februar 05, 2008, 03:48:49 pre podne »
:dabome:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #203 poslato: Februar 05, 2008, 07:03:03 pre podne »
Ja cu veceras dati 5-icu:silly:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #204 poslato: Februar 05, 2008, 08:00:00 pre podne »
DORDE napisao/la:
Citat
znaci nov komp, a? :)


Hmmmm, a Aldomash??? ;) ;)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #205 poslato: Februar 05, 2008, 04:46:22 posle podne »
Danas je vec 6-ica.Ajmo ko daje vise?

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #206 poslato: Februar 10, 2008, 01:21:32 pre podne »
Pozdrav svima,inače ja sam ovde od oktobra, evo sad sam odlučio da i ja prozborim koju... :)

Sajt je dobar za sada 4+, naravno sve u zivotu moze da se usavršava... ;)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #207 poslato: Februar 11, 2008, 02:18:33 pre podne »
Dragi forumasi/ce
Ne znam gde bih drugde „turila“, ovaj moj post sem ovede gde mu je i mesto „ O forumu i sajtu“ pa u nit „ ocenite sajt od 1-5.
Zasto sam se ukljucila u forum?
Zato sto sam prepoznala ideju i energiju mladih ljudi da stvaranjem www.becejonline.com  na svoj nacin doprinesu i „pomere“ stvari u nasem malom „mistu“.Cenim svaku pozitivnu inicijativu koja se potvrdjuje delom i prikljucujem se istoj. ..Pa evo me tu sam sa vama.
Zapazanje
 Sajt i forum su mladi ( manje od pola godine postoji) i kako pretenduje da postan
„ glavni portal gradica iz Backe pored Banata u srcu Vojvodine“ , trebalo bi sto vise ljudi ukljuciti u isti.
Cinjenica
Mnogo poseta spram korisnika. Zasto?
   U nedavnom privatnom razgovoru sa adminima, pomenusmo i temu foruma , pa sam pokusala da analiziram stvar i dosla do sledeceg:
Analiza
Puno poseta malo korisnika!?
Ljudi se danas tesko odlucuju da iskazu svoje misljenje, jer ih tada neko javno zigose onim cuvenim karmicama( karma po znacenju starih bramana znaci dobro i lose delo!)
Predlog
Po meni bi pored zelenog i crvenog kvadratica za „karminisanje“, negde  trebalo „uturuti“ i  kvadratic „ razlog“. Naravno ne, ko je dao + ili – nego da svi mi znamo sta nam se zamera i zasto, kao i zbog cega pohvala. ( dakle vidljiv samo razlog, a ne i od koga je dosla karma.)
 Vrlo cesto ljudi sa pozitivnim idejama, inicijativama, ljudi koji se sa problemima srecu svakodnevno i pokusavaju da ih rese ( moguce da i grese), zeleci da problem podele i sa nama sa foruma , dobijaju u beskraj negativne karme , za razliku od ovih drugih koji sedeci u svojim udobnim foteljicama, na cineci nista samo kritikuju, pa veoma cesto cak i sa komentarima „ tako je brate“ ili“ to sestro“ ( a sestara koje se upustaju da kazu bilo sta na nekoj ozbiljnijoj temi je sve manje i manje!?) , bez ikakvog konstruktivnog dijaloga i bez neke druge ideje ili inicijative, odlaze nebu pod oblake u pozitivi.
 Da prostite, to mi lici na ono disciplinovano radikalsko ( bez namere da uvredim iste, a da su disciplinovani-jesu) , pa po onoj „partijskoj duznosti“ ’ajd sad da na svakih 6 sati po jedna – karma, pa sve to puta broj tih istih.... a da se razlog zapravo i ne zna. Malo sam zbunjena. Forum podrazumeva kvalitet dijaloga.
   Ovo je sigurno jedan od razloga zbog cega se veci broj ljudi ne ukljucuje u forum sa korisnickim nick-om. Znaci nedostatak kriterijuma.
  Sto se tice mladjih, malko sam se raspitala... i znate sta kazu....“ pa „smorise“ nas... sve je isto i svaka tema se provlaci kroz sve forume izuzev onog o zabavi i razonodi., a takvih je na hiljade.
  Sto se tice one tuzne teme “oruzje u kuci“, pokusala sam da ukazem na sustinu problama. Zato se ne slazem da je sve u kuci,kako su se forumasi usaglasili. Mislim da nam nase drustvo ode bestraga sto se morala i vrednosti tice. Danas ako nisi macho man ili barbika- ne vredis. Karakter i psiha deteta se razvija do 5-e godine i do tada sta smo mi roditelji, pedagozi i drusto uradili--- to nam je!!! Zato cemu puske, pistolji, haubice.... i te lutke koje su daleko od normalne konstitucije zene!? Po meni to je problem, a sustina je upravo u drustvu.
Zamislite roditelje tog nesrecnog deteta, koje ni krocilo u pravi zivot nije.
Mislim da su isuvise kaznjeni, ne treba ih prozivati na forumu.
 Treba uociti sustinu, pa raspravljati sta se moze uraditi da do toga vise nikad ne dodje! Naravno da podrazumevam pravilno drzanje oruzja u kuci, ali to nije problem,
 To je posledica nepostojanja stvarnih vrednosti i morala!
 Otvorila sam temu „ Prihvatiliste za napustene pse“, stavivsi je na pravo mesto u „Drustvo“, jer to je problem celog drustva, izdvojivsi je iz „politicke scene“, jer je problem toliko veliki, da prevazilazi politiku ( trebalo bi da smo Las Vegas da je ga tako resimo). Dok svaki, ama bas svaki, stanovnik naseg grada ne prihvati odgovornost za nastali problem i ne uzme aktivno ucesce u problemu, isti se nece resiti. Problem pasa lutalica je ogroman ( pa oni nisu pali s’neba) i ja sam zelela da konstruktivnim dijalozima, idejama i inicijativama ubrzamo resavanje problema , upravo zbog nas ljudi i nase dece. Niko me nece ubediti da voli zivotinje, ako predhodno ne voli ljude!......a ono samo kritike......eto Mr. Smith, koji kako kaze je od oktobra tu, a sada se osmelio da nesto i kaze.... tap....i on bi bez da je i procitao predhodne postove otvorio Prihvatiliste za ljude. Jednom prilikom sam Debelom zmaju u takvom istom obracanju rekla da sam tu da podrzim njegovu inicijativu... samo napred, kreni Mr. Smith... i zovi kada napravis makar i mali koracic. Tu sam da pomognem...... i da vas ne davim vise sa svojom analizom (mogla bih ja do sutra).
  Sajt je dobar, a od nas korisnika zavisi kakav ce biti forum, konstruktivan, destruktivan, pun ili prazan, kao i koliko i kakvih korisnika ce biti.
Forum je za mene ozbiljna stvar, a ovaj sajt pretenduje da bude....“ glavni portal gradica iz Backe pored Banata u srcu Vojvodine“
..........I ne zaboravite da smo na net-u  izlozeni pogledima celog sveta.
Hvala svima koji su imali strpljenja da iscitaju ovaj moj post.
    Lep dan vam zelim!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #208 poslato: Februar 14, 2008, 03:46:44 posle podne »
E ono što sam rekao da mi brže otvara stranice...Više ne važi...:(
I pošto znam da mnogima baš to sporo otvaranje smeta i sprečava da su češće na forumu napravio sam malo merenje.

Ono levo,obeleženo zelenim je protok koji napravi kada otvara naslovnu stranu Banatskog foruma, a crveno je becejonline.
Pa kada to pogledam,i ne čudim se...


Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5
« Odgovor #209 poslato: Februar 14, 2008, 11:05:31 posle podne »
sad sam nesto zbudzio. jel brze? :S