Autor Tema: Zvezde granda?!  (Pročitano 18996 puta)

mumba

  • Gost
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 16, 2007, 05:45:33 pre podne »
ma kultura je sranje a i dosadna je jel da? hajde da budemo nekulturni i nepismeni, i da se bahato ponašamo .šta kažete.hajde da napravimo grand.eh samo kod nas takve zamisli su i ostvarive.žalosno.

Vladimir Zecevic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 16, 2007, 06:03:03 pre podne »
Haha, meni je najsmesnije bilo kad je vlada jet rekao da je srbija krenula drugim tokom jer je pobedio ko je pobedio. a 80% ljudi gledalo to finale, ZVEZDE GRANDA. Ako toliko ljudi gleda kakva je to pobeda. Ne gledam takve emisije, ko voli slobodno nek gleda, napravicemo mi zvezde grinda i prvi ucesnik shaci;)

Milos Plazacic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 16, 2007, 06:48:59 pre podne »
tako je :D

Pa da! Aha!

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 16, 2007, 10:06:07 posle podne »
Ma tu je sve super sto su profesori u ekonomskoj operisano od narodnjaka..i ne dozvoljavaju da se na odmorima i tokom chasova u kabinetima pored druge muzike pushtaju skrndelji!

Hvala profesorima iz ekonomske!

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 16, 2007, 10:15:23 posle podne »
Hvala i prof. iz tehnicke, za govnaziju ne znam ali tamo garant pice narodnjaci!!!

Milos Blazin

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:36:08 pre podne »
courvoisier wrote:
Citat
Hvala i prof. iz tehnicke, za govnaziju ne znam ali tamo garant pice narodnjaci!!!

Dok sam ja medju clanovima koji se nesto pitaju NIKAD!
A + jednoglasno je odluceno medju svim clanovima parlamenta da ne bude narodne muzike!

Milos Plazacic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 17, 2007, 08:56:33 pre podne »
Citat
Hvala i prof. iz tehnicke, za govnaziju ne znam ali tamo garant pice narodnjaci!!!


zahvali se vrsiocu duznosti MINISTRA ZA MUZIKU, nasem marcu :D
umm eto jos jedna od gluposti naseg parlamenta :D

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Zvezde granda?!
« Odgovor #52 poslato: Novembar 18, 2007, 05:51:38 pre podne »
Ma ta Grand parada je nesto NAJGORE sto je moglo da se dogodi u ovoj zemlji. Pa pogledajte malo i publiku kako izgleda. Vidi se da su to ljudi koji imaju ganglije, a ne mozak. I kakvi se sve ljudi prijvaljuju, pa to nije normalno. Ove pevacice (ako ih tako mogu nazvati) izgledaju kao da su izasle iz striptiz kluba. Pesme imaju u sebi 2 prosto prosirene recenice, refren se ponavlja 126570848291 puta i verovatno je to glavni razlog zasto toliko ljudi slusa ovaj Sh*t od necega sto je po meni sve samo ne muzika to sto se pesme lako pamte:angry:

Grand parada samo pokazuje to kako smo nekulturan, povrsan, neobrazovan narod.
Cast pojedincima;)

E, i da dodam, u gimnaziji nema narodnjaka!!!!!!!!!!
Mada bi moglo nesto malo modernije da se pusta a ne pesme od 10 i vise godina, ali dobro, bolje ovo nego narodnjaci

Policija_72

  • Gost
Odg: Zvezde granda?!
« Odgovor #53 poslato: Novembar 18, 2007, 06:40:13 pre podne »
Ajde da i ja doprinesem tome. Jeste najgora stvar što može da se emituje, pogotovo sa takvim \\" zvezdicama \\":