Autor Tema: Zvezde granda?!  (Pročitano 19245 puta)

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #15 poslato: Septembar 23, 2007, 06:29:04 posle podne »
Veruj mi, kada se ljudi pitaju zasto je Srbija u k...u, ja ZAISTA mislim da deo te \\"odgovornosti\\" snosi turbo folk muzika!!!

Ne zato sto ja to ne slusham, Okej je narodna (tipa M. Ilic, Z. Bogdan i ta starija garda - mada ni to ne slusham), ali ljudi...
Pa sta ocekujete od dechice od 10-ak godina!? Mass media je veliki manipulator (pa za vreme \\"Hladnog rata\\" izmedju USA i Rusije, mass media je bilo najjace oruzje).
Ako dete od toliko godina gleda TV pet sati dnevno i slusha samo stihove tipa \\"Kupi mi heroin a ja cu doci u krevet kada se ti vratish od tvoje ribe...\\" sta ochekujete da postane kasnije!?!?

Nekome ce ovo zvuchati smeshno, ali evo, pogledajte profil ljudi koji ide u \\"Bar\\" i npr. u \\"Penny\\". Bez namere da nekoga uvredim ali vecina njih u \\"Bar-u\\" su ljudi bez perspektive, vecina njih nije ni integrisana na pravi nachin u drustvu.
Tim ljudima treba pomoci a ne plasirati koje kakve gluposti na TV-u.

Kakav Sasha Popovic!?! Alo, malo vishe budi upucen u njegov \\"rad\\", josh kada je 90-ih nastupao u onom smeshom bendu, bio je ko jedan od sedam Snezhaninih patuljaka! :sick:
A da ne govorimo o njegovom ponashanju koje nije primereno, srazmerno, funkciji koju nosi u tom cirkusu \\"La Grande\\".

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #16 poslato: Septembar 23, 2007, 06:34:53 posle podne »
A da - pitanje je postavljeno da li taj cirkus pomaze mladim neafirmisanim pevachima?
Hm, mozda je kontra-diktorno mom predjashnjem odgovoru ali mozda DA. Npr. Dushan Svilar slusha i peva samo pop muziku - nece narodnjake. To je Okej. Cenim ga i volim shto je pobedio jer ga i lichno poznajem.

Ali i pored njega josh njih 10-ak je snimilo te pesme, albume - shta vec... I sada imamo situaciju da ce biti jedan dobar pop album i deset novih, \\"sjajnih\\" pesama kojima ce zombi omladina da se \\"veseli\\" razbijajuchi flashe jedni drugima o glavu!!! To idemo!!!
P.S. Koja je najtvrdja flasha, da se pripremim? :P

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #17 poslato: Septembar 23, 2007, 08:27:12 posle podne »
Joj,subota bese..ah,da setala se..ili tako nekako.Sve u svemu,bila dalje od tv-a.
Nazalost,narodnajci su opstepriznata pojava.
A najstrasnije mi je kada vidim dete od 5 godina (maximalno) kako zna sve Grandove hitove!Alo,bre,a gde su decije pesmice?!?!
Ja vise slusam takve pesmice nego deca:P
Nema nam spasa....:S

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #18 poslato: Septembar 23, 2007, 10:02:44 posle podne »
Narcy girl napisao:
Citat

A najstrasnije mi je kada vidim dete od 5 godina (maximalno) kako zna sve Grandove hitove!Alo,bre,a gde su decije pesmice?!?!


true true!!
imam ih u komsiluku..
mada, budi nadu(mozda laznu)to sto su se sad nalozili da slusaju mjuzu preko mobilnog,pa puste neki trance iz 90-tih..
sto je dobro..:)
mada...mozda je to sam \\"fake\\" :)

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #19 poslato: Septembar 23, 2007, 10:16:01 posle podne »
Garant laziraju :)

mumba

  • Gost
Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #20 poslato: Septembar 23, 2007, 10:24:50 posle podne »
na jednom drugom forumu sam lepo napisao ,,eternal war to fakers\\\'\\\'. mada ne ide mi u glaviu kada tamo početkom 90-ih je bilo i dizelaša i onaj naj ogavniji turban-folk pa masa je tada tek slušala i r\\\'n\\\'r a pogotovo electro mjuz pa svi smo u kontrast išli tih godina.kažem po meni još gore vreme jer smo i zatvoreni bili i pod sankcijama asada kada imamo i internet i satelitsku televiziju mi smo se kao nacija degradirali ! zašto je to tako nemam pojma mada nagaðam ali bih onda morao 3 dana da pišem.no bilo kako bilo sa aspekta muzike ne piše nam se dobro.

mumba

  • Gost
Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #21 poslato: Septembar 23, 2007, 10:30:41 posle podne »
i još da dodam ,juče šaltam kanale na tv-u kad ono neki mini  snimak sa vhs-a na čini mi se rtv novi sad ekv i pokojni milan mladenoviæ .piči koncert 89 godina a onda se kroz maglu setim da sam kao tadašnji 14-to godišnjak sa bratom bio na istom tom koncertu .koliko je samo mase tada tamo bilo pa se sve kao u transu u glas pevalo iz publike,ali eto posle 18 godina i dalje ima toliko ljudi na koncertima samo što to više nije rnr veæ grand.eto toliko o tome koliko se ljudima izopačio sistem vrednosti.

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #22 poslato: Septembar 25, 2007, 08:12:54 pre podne »
Slusam stranu muziku i to je nesto bez cega ne bih mogla...
A narodnjaci su BLJAK!!! Uopste ne cenim takvu muziku i smatram da je najgora od najgorih...:sick:
Sto se tice Zvezda granda- upucena sam u to ko je pobedio jer sam okruzena ljudima koji su pratili sav taj cirkus, i cak sam i sama u subotu pre grada, u prolazu, prilikom sminkanja i sredjivanja za izlazak, cula Dusana Svilara kako peva Colinu pesmu i drago mi je da je pobedio jer je stvarno talentovan. Tuzno je samo to sto je svoj talenat prepustio takvoj muzickoj kuci...
A mislim da svi ti besmisleni textovi vode omladinu u propast- znam dosta njih koji lude za takvom muzikom, a ja se pitam sta se dogodilo sa svim onim lepim, istinitim, ljubavnim pesmama?! :huh:

mumba

  • Gost
Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #23 poslato: Septembar 25, 2007, 10:25:00 posle podne »
Krv i led na usnama tvojim............ e nekada se znalo šta je prava pesma a sad circus maximus!samo mesto gladijatora došli čobani!

Nadja Subakov

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re:Odgovor:Zvezde granda?!
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 09, 2007, 04:52:49 pre podne »
SRAMOOOOTA! Imam drugaricu koja roka po toj muzici i za male i velike odmore..i samo ja znam koliko mi je tesko. Fuj!

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 10, 2007, 09:38:05 posle podne »
citava grand produkcija je sam kiceraj. ko ih slusa ima 3 grama mozga u glavi. brushalter i gacice. (u nedelju na rodjendanu sam inace cula pesme prvi put, a cula sam kako ih pevaju deca iz komsiluka, istina, sve decica od 5 godina... to je strasno kako ljudi uopste mogu da uzivaju u takvoj muzici... MA TO NI NE MOZE DA SE NAZOVE MUZIKOM!)

toliko.

mumba

  • Gost
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 10, 2007, 09:45:56 posle podne »
lepo je meni rekao jedan kolega ako na mlaðima svet ostaje onda mi stariji bolje da odmah izvršimo kolektivno samoubistvo.što me podsetilo na slayer - mandatory suicide.

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 10, 2007, 09:58:26 posle podne »
nemoj tako saci. ima i normalne omladine. samo sto ispadnemo nenormalni posto smo u manjini... znas onu, ako ih je 20 u drustvu, a ti jedan drugaciji, ne mogu sad svi biti gluplji od tebe a ti jedan pametan... ne taj fazon ti ide sve u ovoj jebenoj drzavi.

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 10, 2007, 10:10:53 posle podne »
You are powerless to resist us!Hua ha ha ha ha ha ha ha...

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Re:Zvezde granda?!
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 10, 2007, 10:15:37 posle podne »
\\"hahahaha\\"

very funny. :blink: