Autor Tema: Trebaju li Beceju predstave?  (Pročitano 39895 puta)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 18, 2007, 09:04:13 pre podne »
To je bilo prosle godine... I onda sam bio.B)

mihajlo mihajlovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Re:Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 19, 2007, 03:26:58 pre podne »
pa kazi zar nije lepo...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 19, 2007, 09:38:25 pre podne »
Ekstra je!
Obozavam takve stvari...
;)
Zao mi je sto me je ove godine vreme zeznulo... Ali, bar sam pokisao, ne moze se ni pokisnuti svaki dan!
;)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 19, 2007, 03:51:23 posle podne »
Pogotovo kad kazes \\"pokisao sam na predstavi\\" to je bas cool i niko ne moze da se hvali time...Bas sam pricao sa devojkom da cemo ko kanda poceti u NS da idemo u pozoriste na predstave.Ali ako bude ovde nesto...pa nema razmisljanja ;)

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Re:Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 20, 2007, 03:22:34 pre podne »
Trebaju nam predstave, nego šta!
Trebaju nam i dečije predstave,...bajke, priče itd. Da dodjemo organizovano sa decom iz vrtiæa u toku pre podneva....barem jednom mesečno.

sava savanovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 41
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 23, 2007, 07:27:17 posle podne »
upravnika pozorista .....................................

Milos Plazacic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 24, 2007, 03:59:02 pre podne »
hmm sad je bio na forumu :P

Nadica Pavlov

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 29, 2007, 08:59:37 pre podne »
:) TREBAJU !
Ja sam za :) iako nisam iz Beceja...
Obecavam da cemo vas obradovati sa jednom predstavom pocetkom sledece godine :)
Naravno ako ste za :)
Clan sam amaterskog pozorista u Kanjizi,trenutno radimo na jednoj predstavi,koju cete nadam se i vi imati prilike da vidite i da uzivate u njoj koliko mi uzivamo i sad dok radimo na njoj.
Jel\\\' imate glumce amatere? Jeste radili do sada neku predstsavu?
Puno pozdrava,sa zeljom da i mi vas uskoro gledamo na sceni!

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 29, 2007, 11:09:23 posle podne »
naravno da smo ZA! dolaz\\\'te o\\\'ma!
znam ja nekoliko glumaca ali nemaju iskustva sa pozoristem. na daleko chuveni Rajko je cak napisao scenario za pozorisnu predstavu, ali koliko znam nikad nije odigrana :(

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 30, 2007, 04:35:06 posle podne »
Chupk@ napisao/la:
Citat
:) TREBAJU !
Ja sam za :) iako nisam iz Beceja...
Obecavam da cemo vas obradovati sa jednom predstavom pocetkom sledece godine :)
Naravno ako ste za :)
Clan sam amaterskog pozorista u Kanjizi,trenutno radimo na jednoj predstavi,koju cete nadam se i vi imati prilike da vidite i da uzivate u njoj koliko mi uzivamo i sad dok radimo na njoj.
Jel\\\' imate glumce amatere? Jeste radili do sada neku predstsavu?
Puno pozdrava,sa zeljom da i mi vas uskoro gledamo na sceni!

Ja sam mislio Nadice da si ti iz Knezevca !?!

Nadica Pavlov

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 31, 2007, 10:14:05 posle podne »
Jesam,tuzno i zalosno jer ni Knezevac nema po tom pitanju trenutno nista,mada ima i pozoriste,ima i glumaca...i ne bih o tome jer bi se ta tema u nedogled odvukla i povlaci sa sobom milion pitanja...
Tako da sam u Kanjizi ,kao i jos par njih iz Knezevca...
Treba samo malo volje,dobra ekipa i sve ce biti ok...ni sama nisam znala u sta se upustam,a sad posle 6 god mi je drago sto sam se upustila u nepoznato :))
Mislim da bi i vi trebali malo da poradite na tom pitanju,treba samo malo volje i zelje da se krene,a posle je sve dobro druzenje,zezanje,vremenom dodje iskustvo, nauci se nesto novo...

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #41 poslato: Novembar 13, 2007, 06:38:43 pre podne »
Devedesetih godina POZORISTE  je bilo institucija, alatka, orudje za suprotstavljanje rezimu Slobodana Milosevica. I to niko nije ni krio. Sale su bile prepune po celoj Srbiji.
Bečej je bio lider po pitanju pozorišnih aktivnosti meðu manjim gradovima i opštinama.
Godine 1993. /inflacija od 567392497000000000 procenata dnevno/ u Bečeju je \\"Itaka\\" organizovala pozorišni kamp na čelu sa Goranom Šušljikom, Milenom Pavloviæ, Bojanom Žiroviæem i dr. Na trgu se igrao Kaligula, u Goranskom parku neka Lorkina drama, na obali Tise, Viljem Sarojan...
1994./1995. godine u Bečeju su igrane po dve predstave na srpskom i jedna na maðarskom jeziku, mesečno! Plus dve izložbe i jedan koncert klasične muzike i jedna do dve tribine, književne večeri... Takoðe mesečno. Plus radionice, plus domaæa \\"produkcija\\". Da li se neko seæa kultne predstave \\"Tupamarosi\\"!? /Ja nabavio ovih dana CD sa \\"Tupamarosima\\"!/.
Kroz Bečej su prošli tih godina: Danilo Bata Stojkoviæ, Dragan Nikoliæ, Milena Draviæ, Svetlana Bojkoviæ, Pera Kralj, Nebojša Glogovac, Lane Gutoviæ, Danica Maksimoviæ, Dragan Miæanoviæ, Mira Karanoviæ, Boda Ninkoviæ, Tika Staniæ,Æetkoviæ, Cvetkoviæ, Lečiæ, od pisaca - Seleniæ, Paviæ, Basara...

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #42 poslato: Novembar 16, 2007, 04:26:49 posle podne »
Moram da pohvalim Cveju... Ne znam da li je nasa moralna podrska predstavama na forumu imala ikakvog uticaja, ali se, u svakom slucaju, vidimo veceras na predstavi \\"Sta je sobar video?\\" ;)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #43 poslato: Novembar 17, 2007, 04:47:14 pre podne »
rez napisao/la:
Citat
Devedesetih godina POZORISTE  je bilo institucija, alatka, orudje za suprotstavljanje rezimu Slobodana Milosevica. I to niko nije ni krio. Sale su bile prepune po celoj Srbiji.
Bečej je bio lider po pitanju pozorišnih aktivnosti meðu manjim gradovima i opštinama.
Godine 1993. /inflacija od 567392497000000000 procenata dnevno/ u Bečeju je \\"Itaka\\" organizovala pozorišni kamp na čelu sa Goranom Šušljikom, Milenom Pavloviæ, Bojanom Žiroviæem i dr. Na trgu se igrao Kaligula, u Goranskom parku neka Lorkina drama, na obali Tise, Viljem Sarojan...
1994./1995. godine u Bečeju su igrane po dve predstave na srpskom i jedna na maðarskom jeziku, mesečno! Plus dve izložbe i jedan koncert klasične muzike i jedna do dve tribine, književne večeri... Takoðe mesečno. Plus radionice, plus domaæa \\"produkcija\\". Da li se neko seæa kultne predstave \\"Tupamarosi\\"!? /Ja nabavio ovih dana CD sa \\"Tupamarosima\\"!/.
Kroz Bečej su prošli tih godina: Danilo Bata Stojkoviæ, Dragan Nikoliæ, Milena Draviæ, Svetlana Bojkoviæ, Pera Kralj, Nebojša Glogovac, Lane Gutoviæ, Danica Maksimoviæ, Dragan Miæanoviæ, Mira Karanoviæ, Boda Ninkoviæ, Tika Staniæ,Æetkoviæ, Cvetkoviæ, Lečiæ, od pisaca - Seleniæ, Paviæ, Basara...


Ja se secam. Rezi mi CD.

TiDža84

  • Gost
Odg: Trebaju li Beceju predstave?
« Odgovor #44 poslato: Novembar 17, 2007, 08:57:32 pre podne »
rez napisao/la:
Citat
Devedesetih godina POZORISTE  je bilo institucija, alatka, orudje za suprotstavljanje rezimu Slobodana Milosevica. I to niko nije ni krio. Sale su bile prepune po celoj Srbiji.
Bečej je bio lider po pitanju pozorišnih aktivnosti meðu manjim gradovima i opštinama.
Godine 1993. /inflacija od 567392497000000000 procenata dnevno/ u Bečeju je \\"Itaka\\" organizovala pozorišni kamp na čelu sa Goranom Šušljikom, Milenom Pavloviæ, Bojanom Žiroviæem i dr. Na trgu se igrao Kaligula, u Goranskom parku neka Lorkina drama, na obali Tise, Viljem Sarojan...
1994./1995. godine u Bečeju su igrane po dve predstave na srpskom i jedna na maðarskom jeziku, mesečno! Plus dve izložbe i jedan koncert klasične muzike i jedna do dve tribine, književne večeri... Takoðe mesečno. Plus radionice, plus domaæa \\"produkcija\\". Da li se neko seæa kultne predstave \\"Tupamarosi\\"!? /Ja nabavio ovih dana CD sa \\"Tupamarosima\\"!/.
Kroz Bečej su prošli tih godina: Danilo Bata Stojkoviæ, Dragan Nikoliæ, Milena Draviæ, Svetlana Bojkoviæ, Pera Kralj, Nebojša Glogovac, Lane Gutoviæ, Danica Maksimoviæ, Dragan Miæanoviæ, Mira Karanoviæ, Boda Ninkoviæ, Tika Staniæ,Æetkoviæ, Cvetkoviæ, Lečiæ, od pisaca - Seleniæ, Paviæ, Basara...


Secam tih dana,iako sam imala svega 9 godina...visila sam sa mamom i tatom na Itakinom kampu 24/7...ti dani i predstave ostali su mi u lepom secanju...kao i autogrami svih rezisera i glumaca :)...kod kuce u kolekciji posedujem kasetu predstave Kaligula...Tupamarosi su bili odlicni...prijavljujem se i ja za taj CD...B)