Autor Tema: RTS? Hahahahaaa  (Pročitano 4643 puta)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 12, 2007, 05:36:06 pre podne »
Sa ovim se potpuno slazem!;)

mihajlo mihajlovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 18, 2007, 08:17:14 pre podne »
rts je smesan,jedino sto gledam je premijer liga...
da nije toga sto se mene tice na mora ni da postoji rts...

Milen Vesović

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 160
    • Pogledaj profil
Odg: Re:RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #17 poslato: Decembar 24, 2007, 06:54:28 pre podne »
Pretplata mora da se placa i ja naravno to podrzavam jer i budzet BBC-ija ne puni Velika Britanija, vec njeni gradjani kojima je interes da imaju medijski servis koji ima ulogu da radu u opstem interesu i zadovoljava tri osnovne funkcije javnog servica: informisanje, obrazovanje i zabava. Mozda se neki od nas ne slazu sa program koji nam nudi RTS, ali nista necete postici ako ovde pisete neke komentare! Ja sam svoje kritike upicivao 1. marta 2007. kada sam sa grupom Mladih LDP-a protestvovao ispred zgrade RTS-a! I kada smo kritikovali izmedju ostalog budalastine koje se emituju na servisu koji je od javnog znacaja poput emisije 48 svadba i stalnog ponavljanja domacih serija!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #18 poslato: Decembar 24, 2007, 12:22:42 posle podne »
Ako na tom RTS pored toliko novca koji otmu od naroda postoji samo jedna jedina reklama koja se emituje za pare, to su GOVNA i to je vrhunac licemerja.
Uzmem ti pare pa te onda maltretiram.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #19 poslato: Decembar 26, 2007, 07:15:27 pre podne »
Danas gledam RTS 2 i ne znam dal da placem il dal da se smejem...prenos skupstine. Nisu hteli da zasedaju dok ne bude prenosa a sad kad ga ima u sali ima 17 poslanika(brojao sam)...Misli m bezobrazluk po sebi su njihove plate od preko 5000€ a jos gore je kad to naplacuju a ni ne pojave se na poslu. I sto ne usvajaju zakone iako ih ima 800 spremnih za skupstinsku proceduru...A sto je jos veci bezobrazluk od toga je sto se to sve prenosi na RTS koji mi svi placamo. Zasto pitam ja? Zasto ih trpimo? I zasto placamo? Treba neki bojkot placanja da se uvede ako ce se prenosi nastaviti. Mada bi ja uveo i bojkot placanja plata poslanicima...

Place mi se od besa...
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

mumba

  • Gost
Odg: RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #20 poslato: Decembar 27, 2007, 12:20:33 pre podne »
a tek ona idiotska emisija svadba 48 sati1nema onaj tijaniæ prava da našim novcima nekom swljaku pravi svadbu!tek je to licemerje1

TiDža84

  • Gost
Odg: RTS? Hahahahaaa
« Odgovor #21 poslato: Decembar 27, 2007, 07:54:43 pre podne »
Sto se tice emisije 48 Sati svadba,cula sam informaciju da se mladencima daje u zajam 5000 evra,koje ovi posle vracaju na rate!?  :hmmm: