Autor Tema: Che Guevara - Game Over  (Pročitano 1170 puta)

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Che Guevara - Game Over
« poslato: Decembar 02, 2007, 04:13:26 pre podne »
E,pa ovako:
Razmisljala sam dugo da li da napisem svoju biografiju ili ne,al\\\' ipak cu je napisati. Che nikad ne bi odustajao,pa sto da i ja odustanem?!
Zovem se Bojana Djukic. U Ekonomskoj skoli sam u Beceju... Zivim u ne tako zanimljivom Srbobranu,zato svaki slobodan trenutak gledam da iskoristim u Beceju tj. kod Cipija na caju...... Imam tek 15 godina... Bavim se plivanjem nekix 5-6 godina,dobro plivam i sve to estetski lepo izgleda,ali i nemam neku brzinu. Zato sam se i zadrzala na rekreativnom bavljenju ovim sportom. Drago mi je da su mi bar stilovi ispali kako treba,stvarno sam se trudila oko toga,i pored svix uslova u klubu u Beceju(kada sam tu trenirala),a trenutno sam u Vrbasu.... Nije ni malo bolja situacija,svako pliva kako misli da je najbolje,treneri ne dolaze na trening,kad im das pare za clanarinu,odu u kafanu i popiju te pare.....ma,da ne duzim o tome.....
Moj uzor i moja zvezda vodilja u zivotu je Ernesto Guevara. Sanjam da jednog dana budem kao on,al to su samo pusta mastanja..... Naravno,kad god sam pokusavala da se izborim za neka sitna prava,uvek mi je i uspevalo...... Kada nesto kazem,uvek imam dovoljno argumenata da to i odbranim i zato mi je valjda i polazilo za rukom da masa dobije sta xoce,svaki put.... O njemu,zaista znam mnogo stvari,a sve to ce se upotpuniti kad jednog dana odem na putovanje kroz celu Juznu Ameriku.....
Isto tako,mastam da kupim Harley Davidson jednog dana i da s njim odem na to putovanje po Juznoj Americi....... Ne znam kako,to su snovi jos uvek......
Mislim da je to dosta od mene......  :dobarsiti:

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Che Guevara
« Odgovor #1 poslato: Decembar 02, 2007, 11:03:54 posle podne »
Fighter neznog srca. Bas kao i Che.

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Che Guevara
« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2007, 12:12:29 pre podne »
samo cu reci B O J A N A

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Che Guevara
« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2007, 12:51:42 pre podne »
eto, cipi je pogodio... to je BOJANAAAAAAAA!

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: Che Guevara
« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2007, 04:15:46 pre podne »
:dobarsiti: