Autor Tema: manjak-višak  (Pročitano 2801 puta)

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
manjak-višak
« poslato: Decembar 04, 2007, 05:00:02 pre podne »
Koliko pazite gde bacate razne otpatke i djubre , mislim kada ste na javnom mestu ili na ulici...?
Da li po Bečeju ima manjak kanti, jer mi se čini da djubreta ima viška? Pogotovo kada krene jači vetar da duva a ono...kese, papiri, opušci,...na sve strane....još kada i ugazite u tako nešto, pa još ne možete da otresete...jooj :(

mumba

  • Gost
Odg: manjak-višak
« Odgovor #1 poslato: Decembar 04, 2007, 05:23:23 pre podne »
kanti uvek ima dovoljno ali ih kojekakvi manijaci izlome pa dok nova tura istih ne zamene ove stare ðubre se taloži pod našim nogama.

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: manjak-višak
« Odgovor #2 poslato: Decembar 04, 2007, 07:52:22 pre podne »
nema toliko kanti koliko ima nesavesnih graðana koji bacaju otpatke gde stignu

na žalost, primetio sam to ofrlje bacanje u najveæem broju kod mlaðe populacije (do 20 godina)

bacaju otpatke čak i kad proðu kraj kante na metar

i što krsta kaže, izlome, zapale....

TiDža84

  • Gost
Odg: manjak-višak
« Odgovor #3 poslato: Decembar 04, 2007, 08:07:01 pre podne »
Onome ko je kulturan ne smeta manjak kanti za djubre,lepo sacuva papir,kutiju ili flasu i baci je kad dodje kuci,bar ja tako radim,kada nema kante u blizini.:)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: manjak-višak
« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2007, 03:05:11 posle podne »
Ovo mi necete verovati ali imam svedoke !!! Prosle nedelje me napusio covek iz Komunalca pod optuzbom da BACAMO SMECE U KANTU prekoputa Debelog.A u stvari je smecara koji radi nas deo mrzelo da je prazni pa se ljudi bunili i zvali inspekciju i ovi snime punu kantu i ovaj se snadje i optuzi nas kako mu mi namerno punimo kantu kad je on isprazni.Ma daaaaaaj...