Zabava i razonoda > O svemu i svačemu

Gde se dobro jede u Bečeju?

(1/12) > >>

Goran Relic:
Da li je to Palatinus,Hotel,Mali lovac, KTC ili neka hamburgerija.
Bilo bi dobro čµ´i i gde se ne jede dobro.

È¥sto odem u onu mesearu gde uslu?no ispeku ono ?to kupi?,
em nije skupo, a nije lo?e.
A vi?

mumba:
ohrid burekdžijnica kod majstor naæeta! najbolji burek sa sirom .a ove restorane i hamburgerije ništa.poverenje imam samo u meso koje ja napravim u sopstvenoj režiji!

Goran Čonkić:
U Beceju na moju zalost nisam imao prilike mnogo da zalazim u restorane. Jedino sam bio na Fantastu i Ribnjaku i to dok je moja sestra radila. Iskreno moram oba mesta da pohvalim jer je hrana ukusno spremljena i dosta solidno izgleda. To je bilo pre 3-4god tako da ne znam kako je sad.

A sto se tice burekdzinica moram da ispravim Crossa i da dodam burekdzinicu \\"CANE\\" u Novosadskoj ulici(bivsa Kostana) otprilike su ta dva bureka najbolja u okolini od 80km. :)

Zoran Sarajlija:
Sto se tice bureka Dalas je br.1.
A po gradu retko jedem nesto drugo.Obicno kupim tri kifle i pastetu ili 200 grama salame.I ljutu papriku..
Eventualno pizza u ~Tisi~ jbg zato sto Baki radi tamo.;)

Ivan Saranovic:
Pizzeria i restoran Don Quijote. Extra pizza i verovatno jedan od retkih pristojnih i lepih becejskih restorana.
Mappamondo. Dobra pizza sa tankom korom koju volim i puuuno materijala. Jedna velika i sit si 3 dana.:)
U KTC sam jednom jeo i nikad vise!
Banjalucki cevap je isto dobro mesto evo danas sam smazao jedan srednji:P
Buregdzinica Ohrid. Bivsi komsija jbga. Uvek me castio:) Mislim nisam mu bukvalno komsija ali je tata izdavao 3 lokala pored njegove buregdzinice pa me onda zove komsija:) Inace je pre tamo ziveo moj pradeda.
I Dalas ima dobar pizza burek. Nije los ni sa sirom.
To je to. Palatinus sam isto bio ali mi malo deluje seljacki. Bez uvrede:laugh:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju