Autor Tema: Nesto za kraj  (Pročitano 37239 puta)

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #45 poslato: Januar 07, 2008, 01:47:22 pre podne »
Crossbringer wrote:
Citat
to se i meni lalo čini.valjda ga neæe snaæi sudbina bačkabanata!


Evo ja cu da budem iskren...
ja sve manje i manje postujem jer me opasno smara ovaj forum! Kad kazem forum, tu prvenstveno mislim na ovakav izgled i skriptu, vrstu foruma, kako god.
Pretrpan je sa 1000 opcija, foruma i podforuma, pitanja i mogucnosti,minijaturno, nepregledno, a to slabo koga moze da privuce ili zadrzi na forumu!

Naravno, ovo je moje licno misljenje, i zao mi je sto kod mene preovladavaju ovakvi utisci. Jbg:blush:

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #46 poslato: Januar 07, 2008, 01:47:53 pre podne »
Predpraznicna i praznicna frka, ljudi ne postizu sve, eto ni ja kao admin nisam stigao puno da virnem, sad cemo raditi ovih dana na sajtu...

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #47 poslato: Januar 07, 2008, 03:25:40 pre podne »
Meni se čini da je bačkabanat napušten kad je oteran Dorde, a Struja počeo da se ponaša kao bog(i batina). Oterao je Crossa, Wilde,naskočio na ovde poznatog Policija-72,vreðao i omalovažavao druge i svaki post koji mu nije po meri ispravljao. Ako se neko tako bude ponašao ovde, ja prvi odlazim.

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #48 poslato: Januar 07, 2008, 05:36:26 pre podne »
forum backabanat je napusten od kada je otisao struja sa njega, tada je totalno zamro i niko nije otvarao nove teme. a otisao je kada je video na koji nacin sam ja oteran. to se izdesavalo za vrlo kratko vreme...
al\\\' dobro, idemo dalje.

tata boris:
Citat
Danas je opet forum poluprazan.

nije, nego je polupun :D

axl:
Citat
Predpraznicna i praznicna frka, ljudi ne postizu sve, eto ni ja kao admin nisam stigao puno da virnem, sad cemo raditi ovih dana na sajtu...


bome \\\'ocemo :)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #49 poslato: Januar 07, 2008, 05:48:44 pre podne »
DORDE wrote:
Citat
forum backabanat je napusten od kada je otisao struja sa njega, tada je totalno zamro i niko nije otvarao nove teme. a otisao je kada je video na koji nacin sam ja oteran. to se izdesavalo za vrlo kratko vreme...
al\\\' dobro, idemo dalje.


Neæe biti da je bilo tako. Znaš da pamtim kao slon. Ali ajde vi samo radite, jer je meni forum pregledan i dobar, a ako bude jos bolji svaka čast. I dosta je bilo prizivanja propasti foruma. Neæemo to dozvoliti.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #50 poslato: Januar 07, 2008, 07:55:48 pre podne »
Naravno da necemo dozvoliti.

 Meni samo zapalo za oko od kas sam se vratio kuci na forumu sve manje postova. Vec 2-3 nedelje ja to vidim. Ima nas mozda 20ak koji postujemo nesto koliko-toliko redovno. Jedino sto su me ovi na podforumu politika jako iznervirali svojim prostaklucima pa sam odlucio da ne idem vise tamo.
Ovako treba!

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #51 poslato: Januar 07, 2008, 09:49:05 pre podne »
Nemoj da dozvoliš da te iznerviraju stvari koje su tercijalne. Gledaj to kao da western na balkanski način.

mumba

  • Gost
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #52 poslato: Januar 07, 2008, 07:56:36 posle podne »
tako je ljudi ne dajmo forum!

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #53 poslato: Januar 08, 2008, 12:31:11 pre podne »
tata Boris wrote:
Citat
Meni se čini da je bačkabanat napušten kad je oteran Dorde, a Struja počeo da se ponaša kao bog(i batina). Oterao je Crossa, Wilde,naskočio na ovde poznatog Policija-72,vreðao i omalovažavao druge i svaki post koji mu nije po meri ispravljao. Ako se neko tako bude ponašao ovde, ja prvi odlazim.


:laugh: :laugh:
Struja se tako ponasao oduvek. Kako si smotano objasnio ispada da je Struja imao sukob sa adminom, sto naravno nema blage veze s mozgom.
Cross se sam povukao posle komentara o njegovom pravopisu, sto je on shvatio kao atak na svoju licnost. Ipak je su sve sekire zakopane jedne subotnje noci u Zmaju uz litre spricera i piva. Burek je izostao.:woohoo:
Penzioner je prica za sebe!
Pun praznih i nerazumnih komentara, sve to praceno blagom paranoicnom fobijom  da neko ima nesto protiv njega,da ga neko ceka na zicer i slicno. Zabluda bese to.

Ne srdi se, Borise. Ipak to bese samo jedan naslov koji, eto, sto mu gromova, nije hteo da se bolduje. Da sam znao da ces od tog dana ostati toliko ojadjen i pun prezira, ne bih ti se ni obracao. To sam ucinio u drugarskoj formi, a ti si sam preformulisao kao prozivku.

pozdravljam te.:)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #54 poslato: Januar 08, 2008, 12:41:09 pre podne »
Gospodar Vremena wrote:
Citat
tata Boris wrote:
Citat
Meni se čini da je bačkabanat napušten kad je oteran Dorde, a Struja počeo da se ponaša kao bog(i batina). Oterao je Crossa, Wilde,naskočio na ovde poznatog Policija-72,vreðao i omalovažavao druge i svaki post koji mu nije po meri ispravljao. Ako se neko tako bude ponašao ovde, ja prvi odlazim.


:laugh: :laugh:
Struja se tako ponasao oduvek. Kako si smotano objasnio ispada da je Struja imao sukob sa adminom, sto naravno nema blage veze s mozgom.
Cross se sam povukao posle komentara o njegovom pravopisu, sto je on shvatio kao atak na svoju licnost. Ipak je su sve sekire zakopane jedne subotnje noci u Zmaju uz litre spricera i piva. Burek je izostao.:woohoo:
Penzioner je prica za sebe!
Pun praznih i nerazumnih komentara, sve to praceno blagom paranoicnom fobijom  da neko ima nesto protiv njega,da ga neko ceka na zicer i slicno. Zabluda bese to.

Ne srdi se, Borise. Ipak to bese samo jedan naslov koji, eto, sto mu gromova, nije hteo da se bolduje. Da sam znao da ces od tog dana ostati toliko ojadjen i pun prezira, ne bih ti se ni obracao. To sam ucinio u drugarskoj formi, a ti si sam preformulisao kao prozivku.

pozdravljam te.:)

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #55 poslato: Januar 08, 2008, 12:45:08 pre podne »
;)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #56 poslato: Januar 08, 2008, 01:58:57 pre podne »
Meni je bio OK i Backabanat a i ovde mi je super.Stvarno da nas ima malo vise bil bi bas do jaja ali ajde sad sta je tu je...;) :unsure: :P :) :dry: :silly:

mumba

  • Gost
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #57 poslato: Januar 08, 2008, 02:48:22 pre podne »
drugari moji ma biæe to sve još bolje,videæete a i sada imamo i zmaja kao zajedničku busiju pa eto i prilika za druženje!

mumba

  • Gost
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #58 poslato: Januar 09, 2008, 09:06:43 pre podne »
Gledam na ulicu
zatvoreni prozori spavaju
prekrijem zavjese
da uguse kisu
soba iz proslosti
i tamno zeleni vazduh
u klaviru nista vise
a s ulice cujem korak

Tko kuca u ovo doba na vrata?
Tko kuca u moj san?

Plamen svijece njise
i pokrov klavira drhti
a zavjese kao zive
propuh u zatvorenoj sobi
otkuda cudan vjetric
donosi mi zvuk zlatne trube
prasina mi prekriva oci
a s ulice cujem korak

Tko kuca u ovo doba na vrata?
Tko kuca u moj san?

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Re:Nesto za kraj
« Odgovor #59 poslato: Januar 10, 2008, 07:49:57 pre podne »
Danas je bio dobar dan na forumu. Mnogo lepih stvari se dešavalo, a malo ružnih.