Autor Tema: I Becej ima \\\"Scandal\\\" cicu  (Pročitano 18275 puta)

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima
« Odgovor #45 poslato: Jun 25, 2008, 03:25:30 posle podne »
obe su normalne osobe,i siguran sam da to rade iz zadovoljstva.a ako pri tom padne i koji gros,boze moj...gledajmo mi svoja posla a u svakom slucaju sam siguran da je vise onih sto ih podrzavaju nego sto ih ogovaraju...kao vidi nju,kuku lele,ma to je samo foliranje.nek radi sta hoce i kraj.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima
« Odgovor #46 poslato: Jun 25, 2008, 03:32:20 posle podne »
Ni jednog momenta ja nisam nikog ogovarala!!!Mora da si pogresno razumeo moj post!U svakom slucaju svako ima pravo da sam odluci cime ce se baviti!

Devojke,srecno!!!

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima
« Odgovor #47 poslato: Jun 25, 2008, 03:36:05 posle podne »
nisam ja mislio na tebe,naprotiv.vec nase sugradjanke folerke.zive bile njih dve sto godina

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima
« Odgovor #48 poslato: Jun 25, 2008, 03:39:50 posle podne »
Ultra Boys napisao/la:
[qu
ote]nisam ja mislio na tebe,naprotiv.vec nase sugradjanke folerke.zive bile
njih dve sto godina[/quote]

Nemoj tako....opet ti ponavljam:svako ima pravo na sopstveno misljenje!!!

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima
« Odgovor #49 poslato: Jun 25, 2008, 03:50:28 posle podne »
da, slazem se da svako ima pravo na svoje misljenje,ali ti izgleda ne razumes sta sam ja hteo da kazem.da ima mnogo folerki u ovom gradu koje nemaju isto misljenje kao mi,ali ne mare da pljuju po njima na sva zvona i tim sto su uradile.e ja za to kazem.jel i one su necija deca,sestre,prijateljice...ne vredi da ti i ja  diskutujemo kad se slazemo.jedno je podrzavati ili ne,a drugo se folirati i pljuvati.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima
« Odgovor #50 poslato: Jun 25, 2008, 04:11:59 posle podne »
ja stvarno ne znam o kome pricas,ali nije ni bitno....procitacu temu iz pocetka.....

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima
« Odgovor #51 poslato: Jun 25, 2008, 09:40:02 posle podne »
Ultra Boys napisao/la:
Citat
da, slazem se da svako ima pravo na svoje misljenje,ali ti izgleda ne razumes sta sam ja hteo da kazem.da ima mnogo folerki u ovom gradu koje nemaju isto misljenje kao mi,ali ne mare da pljuju po njima na sva zvona i tim sto su uradile.e ja za to kazem.jel i one su necija deca,sestre,prijateljice...ne vredi da ti i ja  diskutujemo kad se slazemo.jedno je podrzavati ili ne,a drugo se folirati i pljuvati.





Prvo:Jako je tesko citati tvoje postove,zato sto ne koristis velika pocetna slova...


Drugo:Tvoje razmisljanje je delom ok,niko nema prava da pljuje po drugima i niko ne treba da zabada nos u tudja posla...Verujem da je Ninica samo zelela da kaze da se moze naci i bolje od toga pa cak iako je to nekom zadovoljstvo,jer ce mozda zbog tog zadovoljstva njihova deca biti u neprijatnim situacijama....

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima \\\"Scandal\\\" cicu
« Odgovor #52 poslato: Jun 25, 2008, 10:15:52 posle podne »
Slazes se i ti sa nama,ali sta treba mene da zanima kako ce njena deca da reaguju itd. bla,bla,bla,to je njihov problem a ne nas.Ja sam samo napomenuo kako reaguje neko koga to ne treba da zanima i da to nije u redu.Njihov zivot,,njihov problem.Neko je za,neko protiv.Sto ljudi sto cudi.Ali ih ne treba pljuvati.

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima \\\"Scandal\\\" cicu
« Odgovor #53 poslato: Jun 25, 2008, 11:17:53 posle podne »
Ninica je jedna od retkih koja se slaze da je to njihov izbor i tu nema sta da se komentarise.Ja samo kazem da me nerviraju folerke koje ih pljuju.A ima takvih mnogo.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima
« Odgovor #54 poslato: Jun 26, 2008, 01:30:41 pre podne »
2bornot2b napisao/la:
Citat
Ultra Boys napisao/la:
Citat
da, slazem se da svako ima pravo na svoje misljenje,ali ti izgleda ne razumes sta sam ja hteo da kazem.da ima mnogo folerki u ovom gradu koje nemaju isto misljenje kao mi,ali ne mare da pljuju po njima na sva zvona i tim sto su uradile.e ja za to kazem.jel i one su necija deca,sestre,prijateljice...ne vredi da ti i ja  diskutujemo kad se slazemo.jedno je podrzavati ili ne,a drugo se folirati i pljuvati.





Prvo:Jako je tesko citati tvoje postove,zato sto ne koristis velika pocetna slova...


Drugo:Tvoje razmisljanje je delom ok,niko nema prava da pljuje po drugima i niko ne treba da zabada nos u tudja posla...Verujem da je Ninica samo zelela da kaze da se moze naci i bolje od toga pa cak iako je to nekom zadovoljstvo,jer ce mozda zbog tog zadovoljstva njihova deca biti u neprijatnim situacijama....


Ti si me razumela,hvala ti!!!
Zbog cega bi bilo ko od nas komentarisao to?Ne razumem,svako je krojac svoje sudbine....ali znas kakav smo mi narod....

TiDža84

  • Gost
Odg: I Becej ima
« Odgovor #55 poslato: Jun 26, 2008, 03:12:30 pre podne »
Ultra Boys napisao/la:
Citat
jel i one su necija deca,sestre,prijateljice....


Tu si upravu kad kazes ovo..ali pitam se kako ti roditelji reaguju na njihove polu gole,gole slike...pa me bas zanima sta oni kazu,jer su ponosni na svoje cerke?????

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima \\\"Scandal\\\" cicu
« Odgovor #56 poslato: Avgust 01, 2008, 05:52:17 pre podne »
jel neko kupio scandal? Elvira bese napisala da u julskom broju trebaju da izadju njene fotke,ako se ne varam.....

TiDža84

  • Gost
Odg: I Becej ima \\\"Scandal\\\" cicu
« Odgovor #57 poslato: Avgust 01, 2008, 09:02:47 pre podne »
CKM je u pitanju...VESELA DOMACICA  sa peglom....

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima
« Odgovor #58 poslato: Avgust 01, 2008, 08:15:33 posle podne »
TiDža84 napisao/la:
Citat
CKM je u pitanju...VESELA DOMACICA  sa peglom....









:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Sofija Obradovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Odg: I Becej ima \\\"Scandal\\\" cicu
« Odgovor #59 poslato: Avgust 02, 2008, 06:15:11 posle podne »
Bar da su samo njene slike u pitanju,ali one izjave pored,bolje da je cutala...

Jasno je meni da muska populacija voli da gleda golotinju,ali kako bi se osecali da se vasa sestrica slika?

Svojim devojkama prebacujete i kada se OBUKU malo provokativnije,ali kad se neka druga SKINE-to je njena stvar...

A,pegla...:laugh: :laugh: :laugh: