Kultura > Mediji

Kome bi zabranili da se pojavljuje na TV-u????

(1/5) > >>

Milen Vesović:
Evo moje liste: Aleksandar Vucic, cela garnitura iz BRAWO show-a koja se ponavljuje iz nedelje u nedelju, vracare i prevarante...

Becej City:
mika3 wrote:

--- Citat ---Evo moje liste: Aleksandar Vucic, cela garnitura iz BRAWO show-a koja se ponavljuje iz nedelje u nedelju, vracare i prevarante...
--- Kraj citata ---


Cenzura nije nesto sto postoji u demokratskom drustvu!:)

Ivan Saranovic:
Tu si u pravu, Gospodaru Vremena. Ali ipak ta garnitura koju je spomenuo mika3 je stetna po mozak ljudskog bica (citaj: ispiranje mozga)
Mada ja ne bih nikoga izbacio. Ja se lepo nasmejem glupostima onih koje bi neki da izbace sa TV.
Mozda Tijanica ili Aligrudica. Kad su ga pitali sta je Miroslavljevo Jevandjelje (Aligrudica) on je rekao da zna sta je to. A kad su ga pitali sta je tj. da im objasni, onda ih je oterao u PM:laugh:

aleksandar tomic:
90% politicke scene - stvarno nemam vremena i zivaca da nabrajam pojedinacno. Ekipi sa Duge, Pinka...

Becej City:
ShaX_91 wrote:

--- Citat ---Tu si u pravu, Gospodaru Vremena. Ali ipak ta garnitura koju je spomenuo mika3 je stetna po mozak ljudskog bica (citaj: ispiranje mozga)
Mada ja ne bih nikoga izbacio. Ja se lepo nasmejem glupostima onih koje bi neki da izbace sa TV.
Mozda Tijanica ili Aligrudica. Kad su ga pitali sta je Miroslavljevo Jevandjelje (Aligrudica) on je rekao da zna sta je to. A kad su ga pitali sta je tj. da im objasni, onda ih je oterao u PM:laugh:
--- Kraj citata ---


Pa jel tebe neko tera da gledas programe sa politickim ikic/sund sadrzajem?:)
Pogledaj film, utakmicu, eventualno neku seriju,...sta god.
Ja tv ni ne gledam otkad sam uplovio u bolest zvanu internet.
Sve sto mi treba ima na netu, brze i preciznije nego na TV-u!:)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju