Autor Tema: Najbolji post  (Pročitano 3892 puta)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Najbolji post
« poslato: Jul 18, 2008, 05:49:26 posle podne »
Koji vam je post na ovom forumu izmamio osmeh na lice ili cak rastuzio,i zbog cega?

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolji post
« Odgovor #1 poslato: Jul 18, 2008, 06:26:58 posle podne »
cross-ov post u neverending story

prica ide ovako:

...(THE SIREN) oci od silnog (TiDza84) cvrkutanja saljivih pesmica
(Crossbringer) od kojih glava boli i (konjska muva) stvara fantazije upakovane u (Crossbringer) lucidnu maštu bolesnika (TiDza84) sa dijagnozom sizofrenije (THE SIREN) i strasnim halucinacijama (Crossbringer)zaklane čeljadi... to kad sam procitao od silnog smejanja sam izbacio sav slajm iz doba moje mladosti

post je napisan 15.04.08 u 00:16

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolji post
« Odgovor #2 poslato: Jul 19, 2008, 01:49:24 pre podne »
Mene je rastužio zadnji post Policije72 kojim se oprostio od nas. Da li nije shvatio svrhu ovog foruma ili je suviše emotivan ne znam, ali mi je žao. Politika je uvek ta koja pravi varnice medju ljudima i po meni joj nije mesto na forumima koji služe da se ljudi zabave. U celo svetu ima nepravde koja je zabolela i policiju72 ali ta tema se svugde pretvori u svadju jer svugde i na svakom forumu ima ljudi koji su extremniji i eto problema. Manimo se politike i napred u zabavu.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolji post
« Odgovor #3 poslato: Jul 19, 2008, 02:07:52 pre podne »
Ja sam se skoro nasmejala nizu postova ciji je autor bio Ivanhoe-cini mi se da sam zapamtila njegov nick.Za jedan ili dva dana cesto je pratio nasu dragu Lusy i bukvalno lupetao nesto.Cak je i posle mene u temi\\\"nesto za kraj\\\" ostavio neku rec,koju ni danas ne razumem.Evo pitanje za sve vas:sta znaci rec kibadachi?

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolji post
« Odgovor #4 poslato: Jul 19, 2008, 05:13:48 pre podne »

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Najbolji post
« Odgovor #5 poslato: Septembar 09, 2008, 03:19:38 pre podne »
Odg: Tehnika zavodjenja Napisano: 26.07.08 12:40      
Dakle svi vi koji imate problema sa devojkama/mladićima probajte neke stare recepture. Jedna od onih tehnika koja sigurno daje rezultate glasi:
\\\"Ustanite ujutro oko 4 sata. Napunite džak ping-pong lopticama, uzmite 1 kilogram praška za pecivo i velike makaze...U tišini, daleko od očiju slučajnih prolaznika dođite do dolme, blizu Š lajza...Kad stignete okrenite se prema Tisi...i prospite loptice iz džaka. Gledajte da vam nijedna ne ostane. Loptice će se razleteti na sve strane. Onda uzmite prašak za pecivo i jurite za lopticama kako biste ih dobro zaprašili...Videćete neobičnu pojavu! Hiljade malih krilatih stvorenja će početi da lete naokolo. Brzo uzmite makaze i secite, secite, secite...Š to više krila podsečete veće su vam šanse da postanete omiljeno lice u svom okruženju...Narod je ovaj postupak nazvao: hvatanje zjala! Kad dođete kući prebrojte odsečena krila. Toliko ćete devojaka/momaka imati ove godine!

Vaša Saveta