Autor Tema: Nesanica?  (Pročitano 5363 puta)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Nesanica?
« poslato: Januar 09, 2008, 02:43:15 posle podne »
Da li patite,ikad patili,znate nekoga ko pati od Insomnie?

Ja vec polako 2 nedelje imam problema sa nespavanjem i ne znam sta da radim. Osecam da mi je telo umorno i u sustini mi se spava ali mozak nece nikako da se iskljuci. Da li je u pitanju nervoza ili nesto drugo, ali mi se milion stvari vrzma po glavi. Sto bitnih sto nebitnih, ali mi ometaju normalno funkcionisanje.Treba da pocnem da radim ove nedelje pa ako imate neku ideju pomagajte...:dry: :unsure: :(

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #1 poslato: Januar 09, 2008, 03:28:08 posle podne »
Dva su moguca resenja. Jedno je dobar, naporan fizicki rad napolju. Drugo je Mala Sosa. Moze i kombinovano.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2008, 06:14:56 posle podne »
Ta da nisam prob`o ta dva neb` ni pit`o. `vako moram naci neku drugu felu da me ushlafuje... :laugh:

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #3 poslato: Januar 10, 2008, 04:15:24 pre podne »
Smanji kafu i cigarete, ako možeš.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #4 poslato: Januar 10, 2008, 04:32:59 pre podne »
Nepusac. A kafu sam smanjio sa 10-12 na 2-3(a ionako vec par godina nema efekat na mene). Hvala na svakom savetu...

mumba

  • Gost
Re:Nesanica?
« Odgovor #5 poslato: Januar 10, 2008, 04:33:18 pre podne »
ne puši  lala i i kafu baš ne pije puno.neka uzme 2 torazina i da vidiš čaroliju!

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #6 poslato: Januar 10, 2008, 05:35:12 pre podne »
Batali Cross-ovu alhemiju. Dobro se navečeraj.

mumba

  • Gost
Re:Nesanica?
« Odgovor #7 poslato: Januar 10, 2008, 06:18:44 pre podne »
onda ima da mu se pokrene želudac i da mu bude jako toplo iznutra zbog želudačne temperature.a i ako bude zaspao sanjaæe horor filmove i probuditi se iscrpljen!iz iskustva to pričam!možda da proba aroma terapiju a ono za torazin sam se šalio!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #8 poslato: Januar 10, 2008, 08:37:46 pre podne »
Probaj sa 10 pivomicina

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #9 poslato: Januar 10, 2008, 09:12:37 pre podne »
Pokusaj da na parcetu papira napises ono sto ti se vrzma po glavi i ono sto te muci...........kada procitas to sto si napisao..pola problema je reseno......... zelim Ti laku i lepu noc:laugh:

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #10 poslato: Januar 10, 2008, 04:35:41 posle podne »
Lusy, ja probao. Kada sam stigao do pola citanja, naredne tri noci nisam spavao... Horor. Neka lepa knjiga ipak dodje kao bolje resenje, pa cak i ako ne spavas, nisi protracio vreme, dapace.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #11 poslato: Januar 10, 2008, 05:04:37 posle podne »
Cvejo nemam nista protiv knjige, naprotiv!....samo meni izazove kontra efekat.......osvanemo i knjiga i ja budni! Ovako....sve to sto ti se vrzma po glavi lepo stavis na papir, pa kako god.... to je sto je( ne mora sve biti horor).... pa ti se sve to nekako smesti u nekakve foldere koji postoje u glavi( moze da potraje)....sve postaje jasno...i covek, onako umoran, ali ipak srecan,vrati svoj miran san......Mozda nije nabrze resenje i treba se pomuciti, ali garantujem da pomaze.

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #12 poslato: Januar 11, 2008, 05:44:21 pre podne »
Da prostis, nisam nikad imao problema sa spavanjem, nego razmisljam naglas ne bih li lupio nesto korisno za Malog Lalu. Inace, probao sam jednom da napisem sve sto mi se vrzma po glavi, pa me bilo sramota kad sam to citao...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #13 poslato: Januar 12, 2008, 02:27:26 pre podne »
Mali Lalo, iskreno se nadam da si do sada pronasao lek za svoju nesanicu; ako nisi( daleko bilo) javi da jos tragamo, imam ja jos jednog keca u rukavu. Hvala i u moje ime sto si Dini pozeleo srecan put i dobar povratak, jer ce joj sreca, tamo negde daleko bez svih nas koje poznajemo, stvarno trebati.... ali pametno je to cedo.
za Cveju: da prostis, najteze u zivotu je sresti se sa samim sobom, izdivaniti se onako iskreno..... i kako rekoh smestiti sve to u nekakve \\\"foldere\\\" u glavi.... i sta je tu sramota? Sramota je ako se nikada u zivotu ne sretnemo sami sa sobom i odemo onako, kao da nas nikada nije ni bilo! Zelim Ti lak i lep san, kao i dosada:)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Nesanica?
« Odgovor #14 poslato: Januar 12, 2008, 09:23:28 pre podne »
Paaaaa...recimo da se stanje popravilo ali ne i poboljsalo. Sad mogu da odspavam 3-4 sata dnevno. I sto je najveci fazon, samo od sebe pocelo. Mislim da je umor ucinio svoje...