Autor Tema: Sta ste bili u proslom zivotu???  (Pročitano 7212 puta)

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Re:Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #15 poslato: Januar 15, 2008, 07:13:51 pre podne »
Meni je ovo prvi zivot.

Milen Vesović

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 160
    • Pogledaj profil
Re:Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #16 poslato: Januar 15, 2008, 07:42:43 pre podne »
Spremacica u bordelu u jednom malog gradicu kraj Berlina u Nemackoj!!!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #17 poslato: Januar 15, 2008, 04:23:23 posle podne »
U prošlom životu rodjeni ste, prebivali i radili u Afganistanu, u razdoblju od 1313. do 1366. godine. Unatoč tome što ste gotovo cijeli svoj životni vijek proveli (i radili) kao sluškinja - ipak ste uspjeli zasnovati vlastitu obitelj, te roditi djete. Tada vam je štošta nedostajalo, a uz to ste se susretali i sa brojnim ograničenjima.

U sadašnjoj egzistenciji iskusit æete doista sve: i med, i mlijeko, i vatru, i vodu... Mnogi æe vas ljudi zbog toga doživljavati kao osobu koja je razmažena, neumjerena, neprincipijelna i nemoralna. Sklonost bezbrojnim promjenama može vas zaustaviti u razvoju, pa postoji bojazan i opasnost da ostanete \\\'vječito djete\\\'. Moguce je da æete u odredenom razdoblju voditi tajni i dvostruki život, a uz to biti skloni alkoholu, narkoticima ili, čak, promjeni spola. Pa, ipak, teško je sa sigurnošæu prognozirati vašu buduænost, možda i zbog toga što povremeno niti sami ne znate što zapravo želite.
Hehehehe TALIBANKA hehehehe

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Re:Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #18 poslato: Januar 15, 2008, 05:16:42 posle podne »
u proshlim zhivotima sam bio inkarnacija dorda i bubikaja :D

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Re:Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #19 poslato: Januar 15, 2008, 05:20:08 posle podne »
U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Keniji, u razdoblju od 1499. do 1543. godine.

Tada ste bili žena ratnika i imali četvero djece, od kojih su dvoje poginuli u plemenskim ratovima. Bili ste iskrena i plemenita osoba, koja je težila da što bolje upozna svijet oko sebe. Niste se uspjeli udaljiti od svog mjesta prebivališta, pretežno ste radili po kuæi i živjeli u očekivanju da se muž vrati iz ratnog pohoda. Maštali ste i fantazirali, stvarali razne planove...


Iako vam sudbina nije bila naklonjena, pa se nisu ispunila vaša nadanja i planovi - vi ste svejedno bili zadovoljni svojim načinom života. Svakodnevne poteškoce i probleme, podnosili ste relativno lako...


Vaš osnovni zadatak u sadašnjoj egzistenciji je da budete dobronamjerni prema svima, da im pomažete, naravno, u granicama svojih moguænosti. Dužni ste služiti primjerom vlastitoj djeci i postati stabilna i postojana osoba, te bez prigovora i zanovijetanja odolijevati svim preprekama i nedaæama u životu. Vjerojatno æete najviše uspjeha ostvariti u poslu i karijeri, ako izaberete neko od slijedeæih zanimanja: učitelj, pisac, glumac, rukovodilac neke političke stranke ili javni rukovodilac, zatim trener u bilo kom sportu, instruktor, graditelj ili trgovac.

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Re:Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #20 poslato: Januar 15, 2008, 08:53:19 posle podne »
Ziveo sam u japanu i duvao sam staklo. Imao sam dvoje dece koje sam jako oleo kao i svoju zenu. Umro sam od rada. U buducnosti cu imati problema sa drogom(a ja ju ni vid\\\'o nisam)!!!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Re:Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #21 poslato: Januar 15, 2008, 10:34:05 posle podne »
U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili na podrucju današnje Švedske, u razdoblju od 1536. do 1576. godine.

Bili ste oženjen muškarac, otac dvoje djece, a bavili ste se izradom oružja, koje je mnogo godina nakon vaše smrti bilo u upotrebi u švedskoj vojsci. Koristeæi vlastito oružje i vi ste poginuli u jednoj bici.

Cilj vaše sadašnje egzistencije je steæi ugled i uvažavanje medu prijateljima i rodjacima, pomagati slabijima od sebe. Nikako ne smijete ponižavati i vrijedjati druge ljude. Vaš je zadatak, nadalje, istražiti vlastite korijene, te saznati što više o svojim precima i njihovoj vjeri. Bilo bi, dakle, poželjno da svoje zanimanje odaberete u području povijesti, filozofije, religije, turizma, sporta ili u organima državne uprave. Skoro je neophodno da imate sina ili učenika, odnosno pomoænika ili sljedbenika, koji æe dijeliti vaše poglede na svijet i eventualno nastaviti vaše aktivnosti. Trebali biste ostvariti nešto što æe se pamtiti ili, pak, izraditi vlastitim rukama neku stvar koja bi dugo služila drugim ljudima. Možda æete nacrtati neku sliku, napisati roman ili pjesmu - tek, dužni ste dovršiti ono što niste uspjeli u prošlom životu.

Ako nakon nakon sebe ostavite trag po kojem æe vas ljudi pamtiti, odgojite sina, istražite svoje korijene - tada æete moæi reæi da ste ispunili svoju životnu zadaæu.


Hah,izgleda da sam i u prošlosti bio q**** sreæe :laugh:

Stevica Naglavacki

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 90
    • Pogledaj profil
Odg: Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #22 poslato: Januar 26, 2008, 12:37:10 pre podne »
U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Turskoj, u razdoblju od 1634. do 1664. godine.

Još u ranoj mladosti postali ste ljubavnica jednog turskog paše u velikom haremu. Zbog toga se niste uspjeli obrazovati, a niti zasnovati vlastitu obitelj. Ostale žene u haremu nisu vas obožavale, a niste se uspjeli previše zbližiti sa pašom. Kada vam se ukazala prilika da pobjegnete iz harema - vi ste bili vrlo neodlučni i spori, zbog čega ste uhvaćeni i na koncu - kažnjeni smrću.

Možda ćete i u sadašnjoj egzistenciji biti neodlučni, nervozni, pomalo lijeni i uvijek spremni sažalijevati sami sebe. Vaša je zadaća u ovom životu maštati najljepše stvari, koje trebate pokušati ostvariti. Morate živjeti onako kako vam to nalaže vaše srce i osjećaji, te voljeti one ljude koji doista zaslužuju vašu ljubav. Nikad nemojte reci \\\'nikad\\\', budite spokojni, a ne tašti i razmišljajte samo o dobrim i lijepim stvarima i dogadjajima.
---------------------------------------------------

:S

Iwana Brankow

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #23 poslato: Mart 03, 2008, 07:52:45 posle podne »
JA SE NE SECECAM STA SAM BILA U PROSLOM ZIVOTU,AKO SE SETIM JAVICU VAM...:cheer: :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #24 poslato: Mart 25, 2008, 07:11:09 pre podne »
... po onom linku s pocetka...

 U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Italiji, u razdoblju od 1634. do 1702. godine.

Radili ste kao predstojnica u jednom samostanu, te se prema članicama vašeg reda ponašali vrlo strogo, ali iznimno pravedno. Iskreno ste težili i vjerovali da cete uspjeti osvijestiti i produhoviti mnoge nevjernike. No, pred smrt ste spoznali da ste se molili nekom drugom Bogu, te vas je to silno potreslo, zbog čega ste doživjeli infarkt i umrli. Iza sebe niste ostavili niti novac, a niti obitelj.

U sadašnjoj egzistenciji vama prijeti opasnost da se zaljubite u pogrešnu osobu, te da budete duže vrijeme duboko nesretni. Nadalje, teško je očekivati da ćete imati bliske i dugogodišnje prijatelje, a u starosti ćete možda osjećati kako niste nikome potrebni. Zato biste se trebali posvetiti nekom poslu, a uz to se duhovno razvijati. Pokušajte otkriti i upoznati mnoge nerazjašnjive tajne u svijetu, pa ćete na taj način vjerojatno pronaći svrhu i smisao u svom životu.

Š to se tiče zdravlja možda ćete imati problema sa vidom ili težinom.

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Odg: Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #25 poslato: Mart 27, 2008, 08:19:56 posle podne »
Citat

U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Kini, u razdoblju od 1501. do 1567. godine.


Baveći se filozofijom, puno ste lutali po drevnoj Kini, sve u nadi da ćete pronaći vlastiti smisao u životu. Doživjeli ste i vidjeli mnogo - štovše imali i vlastite sljedbenike koji su prihvatili i širili vaše učenje o vječnoj istini i sreći. Iako vam je bilo ponudjeno da započnete raditi na samom carskom dvoru - vi ste to uljudno odbili i nastavili skromno živjeti.


Tijekom svog rada i izučavanja - susreli ste se i upoznali sa predstavnicima drugih civilizacija, koju su vam ispričali o drugim svjetovima i planetama. Život ste okončali tragično, tako što ste slučajno nabasali na tigra, koji nije imao nimalo razumijevanja prema vama. No, vi ste vlastitu smrt prihvatili vrlo mirno kao neminovnost koju ne možete izbjeći.


U sadašnjoj egzistenciji trebali biste imati što više djece (odnosno, najmanje troje ili četvero), jer je vaš osnovni zadatak objasniti život i njegove tajne mladjim ljudima. Pritom nije važno koju ćete profesiju ili religiju izabrati i poučavati... Ako ne uspijete ostvariti svoju karmičku zadaću tada ćete se opet morati reinkarnirati.
Citat



Sumnjivo to meni!!!  Ako ništa drugo, moraću da se reinkarniram da rodim još dece! Može biti istina samo detalj sa tigrom
Citat
.

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #26 poslato: Septembar 13, 2008, 04:08:23 pre podne »
Bila sam maslacak!!!:silly: :laugh: :laugh:

TiDža84

  • Gost
Odg: Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #27 poslato: Septembar 13, 2008, 08:19:57 pre podne »
Macka :woohoo:

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Sta ste bili u proslom zivotu???
« Odgovor #28 poslato: Septembar 13, 2008, 01:38:28 posle podne »
evo sta kaze za mene

Your past life diagnosis:

I don\\\'t know how you feel about it, but you were female  :anger: in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Korea:huh:  around the year 750:ohmy: . Your profession was that of a entertainer, musician, poet or temple-dancer :peto:.

Your brief psychological profile in your past life:

You were a sane :gegege:, practical person, a materialist :lishce: with no spiritual consciousness. Your simple wisdom helped the weaker  :bejzbolka:and the poor :giljotina:. The lesson that your last past

life brought to your present incarnation:

You should develop self-love and ability to implant hope into hearts of people. Ambition is not everything. True wealth is buried in your soul :nevinashce:.