Autor Tema: I u dobru i u zlu....  (Pročitano 2723 puta)

TiDža84

  • Gost
I u dobru i u zlu....
« poslato: Januar 23, 2008, 09:57:00 posle podne »
Koliko ste iskren i odan prijatelj/partner?Da li ste uvek tu kad je potrebno da se resi neki problem,da li ste UVEK spremni da pomognete bliskim osobama u nevolji...ili od istih bezite glavom bez obzira cim nesto \\\"zaskripi\\\"???

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: I u dobru i u zlu....
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2008, 10:15:58 posle podne »
A ti ocekujes da ce neko za sebe da kaze \\\"ma ja nisam bas neki drug, kad nekom zatrebam, ma bas me briga da pomognem, izbegavam,  kad me neko trazi da mu ucinim ne javljam se na telefon: i slicno?!?:) :)

TiDža84

  • Gost
Odg: I u dobru i u zlu....
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2008, 10:26:58 posle podne »
Naravno da ne...nego,me zanima da li se nekad dogodilo da te prijatelj/partner izneveri,sta onda radis?Da li si tolerantan i oprastas...koliki ti je prag tolerancije...u takvim situacijama?Da li vracas uslugu za uslugu ili.....?

mumba

  • Gost
Odg: I u dobru i u zlu....
« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2008, 12:32:18 pre podne »
evo ja ću prvi da se izdam pomogao sam nekoliko puta nekim ljudima u nekim težim situacijama mada bilo je i toga da sam okrenuo glavu pa nisam pomogao jer me je mrzelo ili nisam hteo.a da li je meni neko pomogao kad mi je baš teško bilo pa jeste ali ne puno.probleme rešavam sam jbg nisam savršen ali sam iskren koliko toliko!

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: I u dobru i u zlu....
« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2008, 12:45:28 pre podne »
TiDza84 napisao/la:
Citat
Naravno da ne...nego,me zanima da li se nekad dogodilo da te prijatelj/partner izneveri,sta onda radis?Da li si tolerantan i oprastas...koliki ti je prag tolerancije...u takvim situacijama?Da li vracas uslugu za uslugu ili.....?


Naravno sta?
Tako nisi napisala u prvom postu, ovo je sasvim nesto drugo.

Kad me izneveri, razocaram se u tom smislu da ne mogu da shvatim da je mene zeznuo neko koga ja smatram za prijatelja!
Ako se radi o nekim ozbiljnijim stvarima, onda ja tog nekog precrtam za ceo zivot jer mi jajare i \\\"drugari\\\' koji zabadjau noz u ledja ne trebaju ni u blizini!:)
Nisam od onih koje vozaju u krug i prave budalom, pa kad skontam, onda se naljutim pa oprostim! Ne, nisam. Smatraju me neki cudakom zbog toga, ali ja ne odstupam!

A sve ovo pisem jer sam par puta tako vec postupio!B)

Dragan Petric

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Odg: I u dobru i u zlu....
« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2008, 04:31:21 posle podne »
Hm...
Moja bolja strana je funkcionisanje u kriticnim situacijama, ali u velikom procentu - samo u odnosu na druge ljude. Dakle, ako je nekada nekome iz moje blizine zatrebala bas ozbiljna pomoc(ne mislim na pomoc oko utovara drva, mada i to moze, vec na nesto mnogo mnogo ozbiljnije) - uvek sam bio tu.
Negativna strana je proizasla iz nekih negativnih iskustava. Postao sam nepoverljiv. Ako neko izigra moje poverenje, neverovatno tesko ga vraca. Obicno sam prvo besan, do gornje granice samokontrole, ali je gore ako postanem ravnodusan. Inace, spreman sam da oprostim, ponekad, ali ta osoba kod mene onda nema niti zrno kredita, i, naravno, ne verujem joj vise nikada i nista, cak i stvari recene i uradjene pre konflikta. Bolje reci, mucno je mene naljutiti, posto, ako procenim da me nesto direktno ugrozava, spreman sam da se svetim, ali poprilicno perfidno.
Inace, mnogo sam tolerantniji prema zenama, nego prema muskarcima.

Toliko od mene...Nije da se ponosim time, ali takav sam. Barem iskren.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: I u dobru i u zlu....
« Odgovor #6 poslato: Januar 31, 2008, 12:22:45 pre podne »
Kod mene je jako slicno Draganup, mada je i jako tesko biti samokritican.
Ako je neka osoba stekla poverenje (sto je jako malo na ovom svetu), onda pomazem do kraja i nesebicno.