Autor Tema: Da li čovek može uspeti u Bečeju?  (Pročitano 9184 puta)

mumba

  • Gost
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #15 poslato: Januar 31, 2008, 04:19:44 pre podne »
e bar da sam take nesreće,volob ja!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #16 poslato: Januar 31, 2008, 02:05:10 posle podne »
Eto na temu uspeha u Beceju nekom je vrhunac zaposlenje u Opstini.

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #17 poslato: Januar 31, 2008, 07:39:07 posle podne »
Robbyn napisao:
Citat
Da mogu da podignem stambeni kredit na 20-ak godina i da mi ostane dovoljno za normalan život...


Visnjica napisala:
Citat
...Ako nemaš nekog tamo  negde svog, njegovog, njenog,... Trnovit je put do zvezda....:(


Sa ovo dvoje se potpuno slazem...

mumba

  • Gost
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #18 poslato: Januar 31, 2008, 08:36:55 posle podne »
pa kad nam je grad takav da je sigurica jedino tamo u sudu ili možda u komunalcu,stankomu ili vodokanalu?barem za mabdata jednog predsesdnika!jer nema svako para da postane privatnik itd!RELAX napisao/la:
Citat
Eto na temu uspeha u Beceju nekom je vrhunac zaposlenje u Opstini.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #19 poslato: Januar 31, 2008, 10:15:08 posle podne »
Ama cross ne prozivam te vec mislim da i male stvari mogu da se smatraju uspehom.
Pitanje uspeha je diskutabilno. Netreba mi jahta ako nemam pravog prijatelja da podelimo krstarenje.

mumba

  • Gost
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #20 poslato: Januar 31, 2008, 11:35:09 posle podne »
ma nema frks relax!

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #21 poslato: Februar 01, 2008, 03:44:04 pre podne »
RELAX napisao/la:
Citat
Eto na temu uspeha u Beceju nekom je vrhunac zaposlenje u Opstini.


Vrh brateeeeeeeeeee....

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #22 poslato: Februar 02, 2008, 01:22:37 pre podne »
mislim da je uspeh lakše ostvariti nego li zadržati ga...na duže vreme...i to sve zbog okolnosti, ljudi, situacija, životnih previranja...:(

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #23 poslato: Februar 02, 2008, 01:58:25 pre podne »
Moj školski drug Lacika ima običaj da kaže da mu je najveći lični i poslovni uspeh bio kada je otišao iz Bečeja. Ne želim da verujem da je u pravu.

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #24 poslato: Februar 02, 2008, 07:00:06 pre podne »
Jao,ljudi,nemojte toliko da kukate, shta bi bilo da zivite u Srbobranu....?!?!?!?! Od njega gore nema - Bchj je zlato naspram Srbobrana!!!! :dry:

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #25 poslato: Februar 02, 2008, 02:07:41 posle podne »
cveja napisao/la:
Citat
Moj školski drug Lacika ima običaj da kaže da mu je najveći lični i poslovni uspeh bio kada je otišao iz Bečeja. Ne želim da verujem da je u pravu.


Nemoj verovati.

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #26 poslato: Februar 02, 2008, 06:03:45 posle podne »
Sta reci - jos sam tu. Dokle, nemam pojma. Nije stvar u Beceju, nego u ljudima. Ako je u pitanju funkcionisanje grada i uslovi za zivot, uslovi za napredovanje, grad vode ljudi koje smo mi birali, to nam nisu nametnuli iz Beograda.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #27 poslato: Februar 03, 2008, 01:33:25 pre podne »
U svim poslovima kojima sam se bavio - meru mog uspeha ili neuspeha su odredjivali drugi, a ne ja.
Na Fakultetu /bilo u N.S. ili u Milanu/ su moj uspeh merili studenti.
U Kulturnom centru Novog Sada - gradjani Novog Sada, odnosno onaj deo gradjana koji se zanimao za kulturu.
U pozoristu, kad napravim predstavu, uspeh je odredjivala publika.
U politici - biraci. E to je najtezi deo. Svuda gde sam ja bio \\\"nosilac posla\\\" bilo je mnooogo uspeha, tamo gde sam odgovornost morao da delim sa drugima - tako, tako. Odnosno vrlo sam nezadovoljan. Mrzim da delim neuspeh za stvari za koje nisam 100% odgovoran. A to je upravo politika, koalicije i ostalo. Znam da bez kompromisa ne moze, ali se iznutra jedem sto sve to ide tako kako ide. Najlakse bi bilo dici ruke, ali to ne bih bio ja. Borim se koliko mogu.
Zao mi je sto nisam pobedio na izborima za Predsednika opstine. Koliko god neskromno ovo zvucalo, ali moram reci:  i dalje mislim da je grad izgubio vise nego ja. Za godinu dana bih napravio totalni preokret u zivotu ovog grada i ove opstine! Svi ovi pojmovi i fraze tipa: suplje, prazno, sranje, treba bezati odavde i sl. za kratko vreme bi nestali iz naseg svakodnevnog vokabulara...

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #28 poslato: Februar 03, 2008, 01:24:46 posle podne »
cveja napisao/la:
Citat
Sta reci - jos sam tu. Dokle, nemam pojma. Nije stvar u Beceju, nego u ljudima. Ako je u pitanju funkcionisanje grada i uslovi za zivot, uslovi za napredovanje, grad vode ljudi koje smo mi birali, to nam nisu nametnuli iz Beograda.


Tako je Cvejo i dok si toga svestan i dok smo samokriticni (i negativno naravno)bice uspeha.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Da li čovek može uspeti u Bečeju?
« Odgovor #29 poslato: Februar 03, 2008, 01:29:56 posle podne »
rez napisao/la:
Citat
U svim poslovima kojima sam se bavio - meru mog uspeha ili neuspeha su odredjivali drugi, a ne ja.
Na Fakultetu /bilo u N.S. ili u Milanu/ su moj uspeh merili studenti.
U Kulturnom centru Novog Sada - gradjani Novog Sada, odnosno onaj deo gradjana koji se zanimao za kulturu.
U pozoristu, kad napravim predstavu, uspeh je odredjivala publika.
U politici - biraci. E to je najtezi deo. Svuda gde sam ja bio \\\"nosilac posla\\\" bilo je mnooogo uspeha, tamo gde sam odgovornost morao da delim sa drugima - tako, tako. Odnosno vrlo sam nezadovoljan. Mrzim da delim neuspeh za stvari za koje nisam 100% odgovoran. A to je upravo politika, koalicije i ostalo. Znam da bez kompromisa ne moze, ali se iznutra jedem sto sve to ide tako kako ide. Najlakse bi bilo dici ruke, ali to ne bih bio ja. Borim se koliko mogu.
Zao mi je sto nisam pobedio na izborima za Predsednika opstine. Koliko god neskromno ovo zvucalo, ali moram reci:  i dalje mislim da je grad izgubio vise nego ja. Za godinu dana bih napravio totalni preokret u zivotu ovog grada i ove opstine! Svi ovi pojmovi i fraze tipa: suplje, prazno, sranje, treba bezati odavde i sl. za kratko vreme bi nestali iz naseg svakodnevnog vokabulara...


U gradu Beceju (smatram ga manjim mestom) svi se poznaju medjusobno (manje vise)pa se dobar ili los glas daleko cuje.
Stoga je to nekom dobro oruzje za kandidaturu na lokalnim izborima a nekom lose.