Autor Tema: Promeniti sebe...jednu osobinu  (Pročitano 5716 puta)

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Promeniti sebe...jednu osobinu
« Odgovor #15 poslato: April 23, 2008, 10:36:09 posle podne »
nekada sam nepodnosljivo tvrdoglava...pokusavam da menjam to ali teskooo:laugh:

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Promeniti sebe...jednu osobinu
« Odgovor #16 poslato: April 24, 2008, 03:19:09 pre podne »
Uff....nekada bi mi bilo mnooogo lakse da mi jezik nije brzi od pameti...Kazem i ono sta ne mislim,povredim ljude,a kasnije jaako tesko to sve ispravim...i da nisam toliko slobodna sto se tice trosenja para...mogla bih da dam pare i na najvecu glupost ako mi se svidi...to je lose...jer ce moji pored mene bankrotirati,a i po Danteovoj knjizi,,pakao,,cu verovatno zavrsiti bas tamo zbog ove osobine:unsure: :unsure: :unsure: :laugh: :laugh: :lol: :lol:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Promeniti sebe...jednu osobinu
« Odgovor #17 poslato: April 24, 2008, 05:35:19 pre podne »
2bornot2b napisao/la:
Citat
Uff....nekada bi mi bilo mnooogo lakse da mi jezik nije brzi od pameti...Kazem i ono sta ne mislim,povredim ljude,a kasnije jaako tesko to sve ispravim...i da nisam toliko slobodna sto se tice trosenja para...mogla bih da dam pare i na najvecu glupost ako mi se svidi...to je lose...jer ce moji pored mene bankrotirati,a i po Danteovoj knjizi,,pakao,,cu verovatno zavrsiti bas tamo zbog ove osobine:unsure: :unsure: :unsure: :laugh: :laugh: :lol: :lol:

Ma nista se ne boj;) ;) ;)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Promeniti sebe...jednu osobinu
« Odgovor #18 poslato: Maj 13, 2008, 05:50:57 pre podne »
Kada bih mogla,kod sebe bih prvo promenila to da ne budem ovoliko iskrena,koliko jesam.Volela bih da mogu da lazem.Volela bih da nisam ovoliko osetljiva,koliko jesam.Volela bih da uvek mislim prvo na sebe,pa onda na druge.
Volela bih...