Mladi > Život mladih

BECEJ PUNX, sta znate o tome?

<< < (2/9) > >>

Bosko Sa kanala Pink-a:
Treba nesto kreativno smisliti, \\\'bem li ga...

Za sada se sve svodi na to, internet i ovo gore navedeno...

I sam kazes da majice su malo skuplje tako da ne vredi ni razmisljati o nekoj prostoriji za okupljanje kao sto je vec nesto bilo zamisljeno kada je to pocelo sa radom prosle godine ili vec koje godine...

Organizovanje svirki, za to ste vi zaduzeni i sve ce ici na nekoj drugarskoj osnovi.
Koliko mozes grupa tako naterati free da gostuju u BE ili za gajbu piva ili za putne troskove?
Realno, ne bas mnogo bendova a da nisu svirali u Beceju u skorije vreme.

Sve u svemu, kako god da okrenes, potrebno je nesto novca.
Jel bi se moglo nesto povodom toga organizovati? Davanje neke kinte kao vid clanarine?
Simbolicno, 50-100 dinara mesecno...
Ja kontam da bi u Becej punxe ladno mogao sakupiti preko 50 ljudi, sto dovodi do toga da mesecno moze da se nabaci na racun oko 50 evra! I nije lose... Mada mislim da bi jedini problem bio oko sakupljanja novca...

Radomir Jelic:
Pronađite sponzora

sigurno da danas među 35-40-togodišnjacima ima bivših (i sadašnjih) punkera koji vam mogu biti sponzori ili mogu drugarskom linijom doći do nekog sponzora... Rado bih vam pomogao, ali se nisam kretao u tom društvu (niti sam tolko mator >:( )

Za sledeću ideju teba da sačekate proleće i početak leta, a dotle se raspitajte koji bi salaš mogli dobiti na korišćenje za punxžuraje. Od prodaje pića možete zaraditi koju kintu, a inspekcija vam ne bi dolazila jer niste ni prijavljeni, a i van grada ste. Policija ne bi smela praviti problem, sem ako vas uhvati sa drogom ili dođe do tuče, a ako vas pitaju kažete privatna žuraja. Na žuraje se može i taličkama/paciklom.

mumba:
ja ću vam timariti konje to jest biću štalar!

Axl Axl:
SimaFuj napisao/la:

--- Citat ---Bice nalepnica uskoro, jer su majce malo skuplje.
--- Kraj citata ---


Nalepnice ti mozemo mi odraditi, pošto smo naši, izacemo vam u susret sto se tice cena, a i majice kad dodje vreme... :)

Sinisa Tomic:
pa nadjemo se u debelom bilo kad pa mozemo da vidimo cene i kako se uklapamo pa da se i dogovorimo

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju