Autor Tema: Evrovizija? Marija Serifovic?!  (Pročitano 7665 puta)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Evrovizija? Marija Serifovic?!
« poslato: Februar 02, 2008, 01:01:16 pre podne »
\\\"Toliko smo želeli tu „Evroviziju“ i sada, kada smo je osvojili, brukamo se pred svetom! Pobednica „Evrovizije“ Marija Š erifović se, po svoj prilici, neće pojaviti na finalu „Evrosonga“ 24. maja u „Areni“ zbog sukoba sa Aleksandrom Tijanićem, direktorom RTS-a. Njen menadžer Saša Mirković i advokat Miljkan Karličić su juče održali pres konferenciju na kojoj su rekli da su podneli krivičnu tužbu Prvom opštinskom sudu u Beogradu protiv Tijanića zbog klevete, ugrožavanja sigurnosti, ucene, nasilničkog ponašanja i zloupotrebe službenog položaja.

- Od vlasti i javnosti u Srbiji Marija i ja tražimo da nas zaštite od nasilja Aleksandra Tijanića. Ja ću i dalje štititi svoju saradnicu i prijateljicu Mariju i neću dozvoliti da me Tijanić šikanira, iako je on veoma opasan čovek. Molim državne organe da ne dozvole Tijaniću da oduzme pravo Mariji Š erifović da predstavlja svoju zemlju na „Evroviziji“, koju je upravo ona i dovela u Beograd - rekao je Mirković u svoje i Marijino ime, budući da je ona na odmoru u inostranstvu.
Na pres konferenciji su se osim novinara pojavila i tri funkcionera Radikalne stranke sa bedževima sa likom Vojislava Š ešelja, kao i Rajko Baralić, poslanik SPS-a. Na pitanje zbog čega su ispolitizovali konferenciju za novinare, Mirković je odgovorio da je on uputio poziv svim strankama, ali su „došli i podržali samo prijatelji“.
Optužujući Tijanića, Saša Mirković je ispričao da je do sukoba zapravo došlo već na prošlogodišnjoj „Beoviziji“.
- Tijanić nije želeo da pobedi Marija jer je imao svog favorita Ivanu Negativ. Predlagao mi je da pustim Mariju niz vodu u zamenu za besplatne reklamne sekunde na RTS. Kada nisam pristao, došlo je do sukoba. Pretio mi je, psovao me je. On je opasan i moćan čovek i nije mi svejedno, ali sam rešio da po svaku cenu držim Marijinu stranu. Trudili smo se, vredno radili i bez ikakve njegove podrške pobedili na „Evroviziji“ - ispričao je Mirković za „Blic“.
Na ove Mirkovićeve optužbe, Tijanić je odgovorio:
- Priznajem da sam pretio dotičnome. Sreo sam ga u jednoj kafani u večernjim satima i rekao sam mu: „Marš u Zoološki vrt! Znaš da Vuk Bojović u osam sati zatvara kapiju i ako se ne vratiš do tada, spavaćeš na ulici.“ Spreman sam da podnesem sve sankcije zbog ove pretnje, ali da bude jasno - nema pristupa RTS dotičnome gospodinu sve dok iznosi gomilu laži na račun RTS-a i mene - ispričao je Tijanić za „Blic“ i opet naglasio da on nije u sukobu sa Marijom, već sa delom njenog tima, te da je ona na RTS uvek dobrodošla.
Na pitanje da li će pozvati Mariju da, kao što je običaj, nastupi na finalu „Evrovizije“, direktor RTS je odgovorio:
- To zavisi od ponašanja njenog štaba. Mariji su otvorena vrata za sve emisije RTS-a i za „Evroviziju“, ali nema sile koja me može naterati da Sašu Mirkovića na bilo koji način uključim u „Evrosong“ - zarekao se Tijanić.
„Evrovizija“ jeste veliki spektakl, ali nije cirkus. A mi upravo to pravimo od ovog evropskog muzičkog takmičenja. Stvarno sramota!\\\"
                                                        Blic online
i sta vi kazete?!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #1 poslato: Februar 02, 2008, 01:40:01 pre podne »
Š ta su Amerikanci pomislili kada su vidjeli Mariju Serifovic?
-Auuuuuuuu, al\\\' smo ih bombardovali!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2008, 01:42:03 pre podne »
Citat
NEKOLIKO tjedana prije tragične pogibije Toše Proeskog, na adresu produkcijske kuće koja ga je zastupala stigla je opomena pred tužbu, poslana od strane Marije Š erifović.

Tvrdi to srpski časopis Svet, koji donosi kako je ovogodišnja pobjednica Eurovizije Tošinoj menadžerici zamjerila korištenje njezinog imena za promidžbu Tošinog velikog humanitarnog koncerta u Skopju, održanog 5. listopada ove godine. Š erifović je tada, navodno bez prethodnog dogovora, najavljena kao poseban gost na tom koncertu.

Saša Mirković, vlasnik \\\"Beotona\\\" i menadžer Marije Š erifović, poslao je, kako nadalje donosi list, preko svog odvjetnika Miljkana Karličića Tošinoj menadžerici Ljiljani Petrović opomenu pred tužbu i zahtjev za isplatu odštete od 2.150.000 makedonskih denara.

Marijin menadžer: O Tošinoj menadžerici nemam lijepe riječi

Mirković je za Svet potvrdio da je tužba poslana, no tvrdi da su od nje odustali još dok je makedonski pjevač bio živ. \\\"Uvjeren sam kako on nije imao nikakve veze s tim i da nije bio upoznat s događanjima iza kulisa\\\", kazao je.

\\\"Čuo sam da se Ljiljana Petrović uveliko raspituje jesmo li odustali od tužbe, ne znajući da joj je zlouporaba Marijinog imena odavno oproštena. Da sam htio tužiti njenu produkcijsku kuću, dobio bih spor već poslije dva ročišta jer je Marija Š erifović kao izvođač zaštićena u Ženevi. Iskreno mi je žao zbog Tošine smrti jer je, prije svega, bio dobar i kvalitetan čovjek\\\", izjavio je Mirković, dodavši kako priznaje Tošin talent, ali da \\\"o njegovoj menadžerici zaista nema što lijepo za reći\\\".

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2008, 01:50:58 pre podne »
ciganija....uvek i svuda :(

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #4 poslato: Februar 02, 2008, 02:01:25 pre podne »
kakva muzika, takvi i akteri. sa sve tijanićem.

TiDža84

  • Gost
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #5 poslato: Februar 02, 2008, 03:12:55 pre podne »
glupa ćurka...sa sve njenim politickim kandidatom...

TiDža84

  • Gost
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #6 poslato: Februar 02, 2008, 03:29:37 pre podne »
Marina_The_Press napisao/la:
Citat

-
Na pres konferenciji su se osim novinara pojavila i tri funkcionera Radikalne stranke sa bedževima sa likom Vojislava Š ešelja, kao i Rajko Baralić, poslanik SPS-a. Na pitanje zbog čega su ispolitizovali konferenciju za novinare, Mirković je odgovorio da je on uputio poziv svim strankama, ali su „došli i podržali samo prijatelji“.
O


Kako komentarisete to da je doticna zajedno sa Mirkovicem podrzala Tomislava Nikolica u njegovoj kampanji??????

po meni licno nek se i ne pojavljuje na Evroviziji,pokazala je svoje pravo lice...

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #7 poslato: Februar 02, 2008, 03:40:49 pre podne »
Stvarno. Pre je bila popaljena i palila je masu, a juce kao u fazonu, nisam clan stranke ali ne znam ni ja sta je lupetala. Moja mama je juce bila u BG da mi uzme sertifikat, diplomu za polozen FCE i bas je namerno prosla pored BG Arene. Videla je 4 autobusa becejprevoza parkirana ispred Arene. Strasno.:(

mumba

  • Gost
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #8 poslato: Februar 02, 2008, 08:20:39 pre podne »
evo ukratko: žao mi je što živim u ovoj prćiji! ustvari pored prćije koja nam je gazdarica od 1918 godine! ušas!

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #9 poslato: Februar 06, 2008, 02:57:08 pre podne »
VIC> Pitaju Mariju Serifovic sto je podrzala Srpsku radikalnu stranku,a ona odgovara da su joj oni ponudili lovu,a da od demokrata nije dobila nista...tek ce Dragan Sutanovac-ministar odbrane,a sto smo te vojske oslobodili to nikom nista!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:  :laugh: :thumb: :thumb: :njanja: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #10 poslato: Februar 06, 2008, 03:06:57 pre podne »
Inace od kako se pojavila u kampanji sa radikalima nemogu da je podnesem,muka mi je kad je vidim,povraca mi se!!! :jesgotov:
uz sve to jos je i lezbaca:angry:  ma picka joj materina,ne da joj nebi dao da se pojavi na evroviziji,vec bi je sklonio sa svih televizija za sva vremena:side:

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #11 poslato: Februar 06, 2008, 04:37:24 pre podne »
Brukanje Srbije pred svetom se nastavlja. Marija Š erifović će krajem maja, u vreme održavanja „Evrovizije“ u Beogradu, ipak nastupiti pred domaćom i stranom publikom, ali zbog svađe sa Aleksandrom Tijanićem, neće pevati u „Areni“, gde se održava „Evrosong“, već na „Ušću“.

- Marija će između 20. i 23. maja održati veliki besplatan koncert na Ušću. To je poklon njenim fanovima iz zemlje i inostranstva, i zato će sve biti zaista spektakularno: ogromna bina, savršena rasveta, zvuk... - rekao nam je juče njen menadžer Saša Mirković i dodao da će gosti na koncertu biti Paulo Koeljo, čuveni pisac, i još petoro uglednih ljudi iz sveta kulture, koji su osim nje i Koelja imenovani za ambasadore EU za interkulturalni dijalog. Mariji će se na sceni pridružiti i Ukrajinka Ruslana koja je pobedila 2004. na „Evroviziji“, kao i Turkinja Sertab Erner, pobednica „Evrosonga“ 2003.
Na pitanje da li će pobednica „Evrovizije“ nastupiti i na „Evroviziji“, kao što je običaj, Mirković je rekao:
- Nadam se da ćemo ovih dana rešiti nesuglasice sa Tijanićem i da će Marija da zauzme svoje mesto koje joj pripada i na „Evroviziji“ i na „Beoviziji“. Ima naznaka da bi te stvari mogle da se reše na obostrano zadovoljstvo, a pogotovo na zadovoljstvo publike.
Međutim, Aleksandar Tijanić, direktor RTS-a, nam je ispričao drugačiju priču.
- Marijin menadžer je nudio, kako kaže, „zakopavanje ratnih sekira“. Pre nego što razgovaramo o tome, on mora da demantuje svaku laž koju je izgovorio i o RTS-u i o meni. Dok sam ja ovde, on nema pristup u RTS, a Marija je uvek dobro došla, ali bez njega. Moji urednici kažu da je najzanimljivije od svega što je zakopavanje ratnih sekira ponudio dan posle predsedničkih izbora, a ne dan ranije, pa stoga mislim da je njegova kampanja protiv RTS-a samo delimično uslovljena njegovom takozvanom brigom za Mariju, a većim delom je potpuno drugog porekla - ispričao je Tijanić.

Opširnije u izdanju za sredu, 6. februar 2008.

mumba

  • Gost
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #12 poslato: Februar 06, 2008, 04:39:00 pre podne »
pa evo da vaskrsnemo grupu ,,aska\\\'\\\' mcm one su već bile na evroviziji a nisu lezbejke!inač e u ovom bendu je pevala i viktorija!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #13 poslato: Februar 06, 2008, 04:53:11 pre podne »
A jel nije Tijana Dapcevic pobedila na Evroviziji !?!?

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Evrovizija? Marija Serifovic?!
« Odgovor #14 poslato: Februar 06, 2008, 05:02:49 pre podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
A jel nije Tijana Dapcevic pobedila na Evroviziji !?!?

Tipicni neobavesteni panker.Pitaj sina tvog.:laugh: