Kultura > Film & video

Filmovi?....

(1/3) > >>

Olja Milovanov:
Koje filmove vise volite da gledate, strane ili domace? Zbog cega? Koji vam je omiljeni glumac/ glumica?

Serveto Pecin:
A ti?:huh:

TiDža84:
Volim filmove uradjene u crno-beloj tehnici poput Sindlerove liste,filmova Carlija Caplina i Bastera Kitona,sto se tice rezije obozavam kreativnu lucidnost Kventina Tarantina,Luka Besona,Bernarda Bertolucija....i Sona Pena u ulozi rezisera,sto se tice glumaca Dzek Nikolson,Entoni Hopkins i Semjuel L Dzekson...od domacih filmova iskljucivo Kusturicini filmovi dolaze u obzir...

Olja Milovanov:
Vise volim strane filmove, posto su mi domaci isuvise surovi, prosti i vulgarni, mada potpuno realni i odrazavaju srpski mentalitet. :P

mumba:
pa volim strane filmove!blockbuster-e horore i fantastiku1puno efekata jer mi priča nije bitna jer mi filmovi služe za odmor a ne da se umorim gledajući ih1 od domaćih volim samo one iz 80-ih neponovljive kao što su varljivo leto itd.glumci? pa bata stojković mi je broj 1 kao i mira banjac! a od stranih volim one neškolovane poput stalonea ,švarcike i žan kloda1 ma samo da ima puno krvi , ubijanja,klanja i smeha!jedino mi je to bitno barem kada su filmovi u šitanju!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju