Autor Tema: Da li volite da pecate?  (Pročitano 7723 puta)

Bilja Maric

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Da li volite da pecate?
« poslato: Februar 09, 2008, 08:33:05 pre podne »
Da li pecate? Obično kažu da pecanje opušta? Ja ne znam nisam nikada probala, ali me zanima vase misljenje... ? Nemojte da dodje do zabune... Nije pitanje da li pecate ribe sa dve noge , već prave ribice? :P  

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #1 poslato: Februar 09, 2008, 08:49:03 pre podne »
Jel se zajebavas a?!nema ko ne voli da peca tako da ti nije pitanje na mestu.Pitaj ko koliko voli da peca bolje....

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #2 poslato: Februar 09, 2008, 04:25:52 posle podne »
Eh... Pecanje je ...zivot. Nije bas da svako voli da peca, ali oni sto ne vole i nisu bitni. Bitno je samo pecanje. Svaki dan zivota , posao kuca , svakodnevne obaveze , sve je to samo trosenje vremena od pecanja do pecanja.
I da ne bude zabune ja pod pecanjem podrazumevam sportski ribolov.;)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2008, 04:50:33 posle podne »
Jedina antistres profitabilna aktivnost!

TiDža84

  • Gost
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2008, 07:25:52 posle podne »
Malo je cudno sto cu sad ovo reci ali ja obozavam da pecam....pre par godina sam isla skoro svaki dan na pecanje...na stuke...ali sad vise nemam sa kim pa se ne bavim vise ovom sportom...ali kao sto kaze tata Boris...\\\"jedna antistres profitabilna aktivnost\\\"....B)

Peleena :) Pa shta te briga :D

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 298
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2008, 07:28:04 posle podne »
ne...:)

mumba

  • Gost
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #6 poslato: Februar 10, 2008, 12:54:54 pre podne »
iju to mi je nešto najgore  i najdosadnije u životu! omaacim se kad nekoga gledam da sedi ceo dan na jebenom suncu,kiši vetru pa još ako ništa ne upeca!užas i gubljenje vremnena>!mrzim pecanje i sve u vezi sa tim.čak ni ribu ne volim da jedem!što bi moj deda pokojni rtek\\\'o dete moje jebeš meso što kurac ne napravi!pa sad izvolite pljuvati kolko vam volja!bar sam iskreno rekao šta mislim o tome!pre bih išao u lov!

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #7 poslato: Februar 10, 2008, 01:49:15 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
iju to mi je nešto najgore  i najdosadnije u životu! omaacim se kad nekoga gledam da sedi ceo dan na jebenom suncu,kiši vetru pa još ako ništa ne upeca!užas i gubljenje vremnena>!mrzim pecanje i sve u vezi sa tim.čak ni ribu ne volim da jedem!što bi moj deda pokojni rtek\\\'o dete moje jebeš meso što kurac ne napravi!pa sad izvolite pljuvati kolko vam volja!bar sam iskreno rekao šta mislim o tome!pre bih išao u lov!



Nikome ne osporavam da ne voli pecanje. U redu ne volis pa ne volis. Na stranu i cuvena kineska poslovica \\\" i najbolji dan bez pecanja je gori od najgoreg dana na pecanju\\\" ali ne jesti ribu e to ne odobravam. Eskimi ceo zivot jedu samo ribu i jedina smrt koja ih pogadja je od starosti ili od belog medveda.
Treba da izmaknete malo iz Srbije da vidite koliko se riba jede tamo . Cak je i cena ribe mnogo niza bas zbog toga da se vise jede.:P :P :P :P

mumba

  • Gost
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #8 poslato: Februar 10, 2008, 02:13:52 pre podne »
to stoji.doduše kod nas nema neku prođu to sa ribom a i od ribe se čovek ni ne najede nešto .da apojedem kilu posle pola sata sam opet gladan(ali nemojte sad one bakrače) pojedi i pola kile hleba i kilu salate jer opeet nije to to! ne kažem da riba nije zdrava ali je isto tako zdrava i čista govedina a i jeftinija je! doduše to je moje mišljenje samo.kome se riba jede neka je jede ja neću hvala!

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #9 poslato: Februar 10, 2008, 10:01:14 posle podne »
Uf ja obozavam pecanje, uzivam da pokupim sator i vrecu za spavanje i da odem na pecaroški vikend, to mi je pravi odmor za mozak...

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #10 poslato: Februar 11, 2008, 01:40:00 pre podne »
Bila sam samo dva puta na pecanju, nista nisam upecala, ali me to nije obeshrabrilo...:)  
Svidja mi se jer je stvarno skroz opustajuce, i samim tim sto si u prirodi i kraj vode mozes da \\\"pustis mozak na pasu\\\"...:P

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #11 poslato: Februar 12, 2008, 09:58:42 posle podne »
idem na pecanje samo u sušnom periodu i to kada mi paori plate... jer čim se otpakujem počne kiša

Petar Vidovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #12 poslato: Mart 24, 2008, 07:56:13 posle podne »
ne.
samo jednom u zivotu sam pecao, nekih deset minuta.
nisam izdrzao vise.

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #13 poslato: Mart 24, 2008, 09:59:07 posle podne »
e, jbg, mogli su i duže da te puste da dremaš :)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Da li volite da pecate?
« Odgovor #14 poslato: Mart 24, 2008, 11:51:53 posle podne »
@ Petar, probaj sledeci put da se namestis da ribe ne vide odsjaj tvoje tetovaze u vodi, misle da hoces da pravis suši pa nece da gricnu... :)