Autor Tema: Igra istine  (Pročitano 28278 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Igra istine
« poslato: Februar 17, 2008, 03:38:58 pre podne »
Pitajte stagod hocete korisnike foruma i oni bi trebali da vam iskreno odgovore! Nakon toga \\\" prozvani\\\" forumas/ica dalje postavlja pitanje nekom drugom.

... evo ja cu prva( pogledala sam ko je na vezi, a ne mora, samo sto tada dugo cekamo odgovor:( )
.....Crossbringer, da li stvarno tako volis burek?

 Rok za odgovor je 24 sata. Ako se do tada \\\" prozvani\\\" ne pojavi sa odgovorom, bilo ko moze postaviti pitanje bilo kome.:)

mumba

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2008, 07:04:07 posle podne »
obožavam ga,još kao mali sam počeo da ga konzumiram!mada sam troglodit(svaštojed) ipak mi se burečke pa i nasuvo sa sircom najviše dopada!mada volim i roštilj,picu itd!


pitanje za lusy: kada se rodila tvoja ljubav za psima i da li je možda neki razlog postojao za to?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #2 poslato: Februar 17, 2008, 09:22:08 posle podne »
...jao Cross.

 prvo fala ti sto si prihvatio igru:)

..da jos malo pojasnim.... igru sam zamislila kao onu na zurkama...pa se popije malo , ...pa svi posedaju u krug... a u sredini flasa....(naravno od pica koje se tom prilikom popilo:blush: )..... flasa se vrti u krug i na koga \\\"pokaze\\\"... e pa taj postavlja pitanje u stilu \\\"sve sto hoces da znas o dotocnoj osobi, a nisi hteo/smeo ili imao prilike da pitas\\\".Znaci svi ljudi sa foruma su taj krug, a \\\"flasa\\\" je zapravo taj \\\"prozvani\\\"
.... Dakle pitanja treba da budu intrigantnija, naravno sa merom dobrog ukusa.;)
... Nesto u fazonu Laneta Gutovica.... na Avali mislim.....

....Cilj je da se sto vise forumasa ukljuci u igru...posebno onih uspavanih.
.... Preporuka: poslati privatnu poruku \\\"prozvanom\\\", kako bi igra imala brzi tok.( sadrzaj poruke: Molim za odgovor u igri istine:) )

... a sada da ti odgovorim na pitanje Cross.

 Pa ne znam ni sama . Odrasla sam sa 3 nemacka ovcara...Volim sve sto mrda. U stanu imam macku.... Klinci su mi donosili sve i svasta....pa cak i gustere da ih lecimo.... Eto , a razlog?  ne znam valjda sam takva i hocu da pomognem kad mogu, a nista ne kosta.

Pitanje za Debelog zmaj-a:
...Sta je to sto ti je dalo ideju da otvoris Debelog?

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2008, 11:02:17 posle podne »
Volim ovaj posao jbg.Prvo sto sam radio u zivotu je pranje casa u Nemackoj tako da sam u principu ostao ceo zivot u ovome.A vremenom ti dokurci da radis za druge pa se otcepis jednostavno.
Pitanje za Lusy: -sta ti znaci to Lusy?;)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2008, 01:33:47 pre podne »
...pa i nista posebno.Htela sam drugi nick, ali je bio kratak...pa dodala i ostatak.( Lu- lik zene koja me je fascinirao citajuci knjigu \\\"Kad je Niče plakao\\\")...

Pitanje za TIDzu:  Da li si i dalje zaljubljena, kao pre koji dan?

TiDža84

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2008, 03:48:06 pre podne »
Naravno da jesam...ali iz dana u dan sve vise i jace...mislim da ce uskoro prerasti u nesto mnogo vise od zaljubljenosti ako vec nije :blush: :blush: :blush:

pitanje za Crossa:

Zasto mislis da je velicina bitna?

mumba

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #6 poslato: Februar 19, 2008, 03:53:43 pre podne »
pa iz nekog ličnog iskustva baš i ne mislim to jer nisam kao lala naletao na neke devojke koje su takve kakve su.to za veličinu sam se našalio misleći na veličinu pameti,širokogrudosr,veličinu automobila itd.ma serem ne znam da li je veličina bitna neke su mi rekle da jeste a neke da je bitnija tehnika ne zaluđujem se ja sa tim!sve mi jedno!


pitanje za lalu:
jesi li pokušao sa nekom koja se ne pali na seljake? navedi primer za devojke koja ih voli mislim kakva je to devojka mentalni sklop itd!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #7 poslato: Februar 20, 2008, 10:13:39 posle podne »
Prvo da se izvinim sto slabo zalazim na ovaj deo foruma pa nisam skontao temu.

Jesam, uspesno sam probao.

Mentalni sklop devojke koja se lozi na seljake...devojka koja hoce da bude vidjena, u nekom centru paznje pa misli da ce pored takvog tipa i biti vidjena. Uglavnom su to devojke koje imaju nekih problema u odnosu sa muskom figurom u svom zivotu. (otac, brat...) Problemi u odnosu tipa - nedovoljna komunikacija, razvedenost roditelja, prevelika otvorenost roditelja na neke teme. Te devojke su uglavnom ubedjene da te iste seljake/debile mogu menjati i da ih poprave, ali to u 95% slucajeva nije slucaj.

Ovo je nesto ukratko, za neku dublju analizu me mrzi da kuckam i da pisem...


Tidzo, a zasto ti mislis da velicina nije bitna?

Ja iz licnog iskustva dobio dosta feedback-a na tu temu i devojke koje su imale vise iskustva su mi sve rekle da je itekako bitna velicina. Mada je doduse vise bitna tehnika.

TiDža84

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #8 poslato: Februar 20, 2008, 11:08:31 posle podne »
NAJ BITNIJA JE EMOCIJA KOJU OSECAS PREMA ODREDJENOJ OSOBI...SVE OSTALO JE TEHNIKA :laugh: :laugh: :laugh:

Jos cu napisati sta je jedan decko jednom rekao tj. odgovorio na pitanje moje drugarice o \\\"velicini\\\"...pa ti proceni..

\\\"Da je bilo koja kladionica spremna da mi odstampa takav tiket odmah bi stavio nekoliko hiljada na to da ce vecina devojaka tvoju nevolju doziveti kao cistu provokaciju.Zamisli kako bi reagovala da ti neko kaze imam milion evra a ne znam sta da radim sa njima...Jedan latinoamericki parapsiholog se zapitao da li, kad ugleda sto dolara na plocniku pokusava da ih uzme ili ih jednostavno uzme.Cega se pametan stidi time se lud ponosi i obratno.Stari Ovidije je rekao:Ako imas lep glas pevaj,ako imas meke usove igraj.\\\"


pitanje za Cross-a

Da li uvek govoris istinu?Ako ne u kojim prilikama je ne govoris????

mumba

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #9 poslato: Februar 21, 2008, 12:50:30 pre podne »
govorim je u 95 posto slučajeva onih 5 posto su čisto bezazlene šaljive laži ili pak laži da osoba o kojoj se radi ne bi bila povređena!



pitanje za zmaja: ko su po tebi dvolični ljudi i kako ih prepoznaješ?

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #10 poslato: Februar 21, 2008, 03:36:17 pre podne »
Poimenice cu ti reci u 4-oro ociju a prepoznas ih posle dve tri recenice,bar ja.Osete se jbg neke vibracije lazne;) ;) ;)
pitanje za El Maghica: kad ces brate zavrsiti taj fakultet?

Deja Babic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 97
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #11 poslato: Februar 22, 2008, 12:25:08 pre podne »
...nadam se na vreme...:laugh:

pitanje za integrala:
...koja je formula za dobar provod u nashem gradu???

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #12 poslato: Februar 22, 2008, 01:34:49 pre podne »
Vrlo tesko pitanje.Zavisi kako kome sta treba.
Sto se mene tice dosta mi je nekog alkohola i sve mi je ok.
ALI!!!
Naravno,potrebno je mnogo vise psytrancea u svim njegovim oblicima tj. treba da se uopste pojavi u nasem gradu na pravi i adekvatan nacin i da ga ljudi kolko-tolko skontaju kako treba.Ako bude nekog neocekivanog kesha potrudicu se da ga uvedem kroz dj-ing i u nash kraj.

za Malog Lalu:
Od kada si u Metalskim vodama?(predpostavljam da jesi)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #13 poslato: Februar 22, 2008, 07:45:20 pre podne »
Od cca 2001. god. vecim delom. I ranije dok sam slusao Psy/Goa sam ja pomalo slusao metal ali ne toliko. Mada i ovo sto sad uglavnom slusam je neki Psy/Trip Rock/Metal a najvishe Gothic.


Pitanje za Policiju.

Kad si napustio sluzbu i zasto?

PS

Integral nisi mi poslao PM. Sreca pa sam zas`o vamo inace ne b` ni vid`o pitanje. :D

Policija_72

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #14 poslato: Februar 22, 2008, 08:46:25 posle podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Od cca 2001. god. vecim delom. I ranije dok sam slusao Psy/Goa sam ja pomalo slusao metal ali ne toliko. Mada i ovo sto sad uglavnom slusam je neki Psy/Trip Rock/Metal a najvishe Gothic.


Pitanje za Policiju.

Kad si napustio sluzbu i zasto?

PS

Integral nisi mi poslao PM. Sreca pa sam zas`o vamo inace ne b` ni vid`o pitanje. :D


 Odgovor:

 1.Napustio sam službu, kad sam stekao uslove za penziju.
 2. Zato, što sam stekao uslove za penziju.

 Da li si zadovoljan??- Mali_ Lalo